Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To czy wysłałeś wypowiedzenie czy nie, nie ma wpływu na oferty dla Ciebie (dopóki wypowiedzenie nie jest wprowadzone do systemu CP - wtedy już żadnej oferty nie będzie ;) ). Wpływ ma za to czas jaki pozostał do końca okresu podstawowego umowy oraz to czy oferty sprawdzasz na Infolinii czy w APS. I tu i tu oferty są w większości podobne ale może się okazać, że na Infolinii będą lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej: 3 miesięczny okres wypowiedzenia kończy mi się 21.03. Byłem w APS przed wysłaniem wypowiedzenia - były przygotowane oferty na 15 m-cy. Po telefonie z infolinii z informacją że otrzymali moje pismo i mojej niechęci do 29 miesięcznej umowy - oferty te zniknęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie wprowadzone zostało już wypowiedzenie umowy na Twoim kontrakcie.

 

Bieg spraw jest taki: Otrzymanie pisma z wypowiedzeniem -> Twoja sprawa trafia na Utrzymanie klienta -> kontakt z Tobą, przedstawienie oferty -> brak decyzji o przedłużeniu, brak możliwości kontaktu telefonicznego -> wprowadzone wypowiedzenie -> brak ofert ;)

 

Raczej nie nazwał bym tego ukaraniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę trochę inaczej: otrzymanie wypowiedzenia (wysłałem 06.12)-->olewka (ponad miesiąc czekałem na jakikolwiek sygnał od nich i dopiero po mailu z zapytaniem czy pismo do nich dotarło a nie zaginęło na poczcie, łaskawie zadzwoniono)-->potwierdzenie otrzymania wypowiedzenia oraz przedstawienie telefonicznie miażdżącej oferty na którą się nie zgadzam (połowa stycznia) i propozycja pani że zadzwoni w lutym z ofertami -->olewka (cały luty)-->kolejny mail z zapytaniem - co jest? --> telefon od pani z tą samą ofertą a przy braku akceptacji z mojej strony od razu przejście do standardowej procedury potwierdzającej ostatecznie rozwiązanie umowy.

W czasie okresu podstawowego nikt się ze mną telefonicznie ani w innej formie nie kontaktował z propozycjami przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie kto co mozna uzyskac maksymalnie od nich w tym momencie?

umowa jest na starym polsacie(stara oferta sprzed 2-3 lat) byla w czasie nieokreslonym, aktualnie jest z wypowiedzeniam konczy sie z koncem marca

na infolini mowili tylko o29 msc umowach a takie mnie nie interesuja, i btw jest mozliwosc przy 15msc otrzymac od nich pvr? jezeli takto jaka oplata/

 

a no i generalne pytanie czy lepsza przedluzeniowa czy nowa? nie mam problemu isc 1 kwietnia po nowa

dz z gory za help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVRa nie otrzymasz przy umowie 15 miesiuecznej, te dekodery sa dostepne tylko przy umowach 29/36 miesiecy. Zalezy takze jaki masz obecnie pakiet bo do malych pakietow typu mini czy mini max czy nawet nowy mini HD PVRa tez nie dostaniesz nawet przy dluzszej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam familijny +super film bodajze relax mix, placilem 73 (bez hbo xD) , chodzi mi o to czy jakos stopniuja oferte czyli jaki jest max na 15 msc umowe ( gdzies familijny + 2 pakiety dodatkowe , hd mnie nie interesuja) i ewentualnie jezeli bylaby ta 29 msczna korzystna z pvr choc troche przydlugo, no i czy bardzie sie oplaca isc po nowa czy przedluzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od Twoich umiejętności w negocjacjach z CP . Wiadomo , że bardziej ulegli zawsze mniej dostają , a czekający do ostatniej chwili zawsze coś więcej ugrają .

,, Określone warunki do spełnienia ,, dla wszystkich są jednakowe , są to - koniec umowy i przedłużenie umowy lub wypowiedzenie umowy , tym się nie sugeruj zbytnio .

Można ugrać dużo , ale też można się sparzyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 15 m-cy, 5 m-cy za darmo pakiety Familijny HD, Sport HD, Extra HD + VOD, potem zobowiązanie minimum na pakiet Familijny HD. To jest do ugrania a nawet powiedziałbym, że można było się pokusić o 6 miesiąc za darmo ale wolałem już nie przeginać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danio, tak jak napisał kolega powyżej - za darmo wszystko. Trudno powiedzieć czy możesz coś ugrać więcej przy takim zobowiązaniu, bo ja najpierw dostałem ofertę: umowa 15 m-cy, 7 (wynegocjowane) miesięcy po 37,90 za pakiety Familijny HD, Sport HD, Extra HD i VOD a od 8 miesiąca 59,90 czyli dodatkowy pakiet. I tutaj raczej nie było związku pomiędzy zobowiązaniem po okresie promocji a ofertą. Lepszą ofertę dostałem dopiero wtedy kiedy zacząłem nawijać o tym, że przechodzę na prepaid i czekam na wyniki przetargu na prawa do ekstraklasy, i nie chcę teraz deklarować czy pakiet sport będzie mi potrzebny w przyszłości. Wtedy padła korzystniejsza oferta i ją przyjąłem. Dodatkowo podałem Pani argument, że ofertę którą mi przedstawiła dostanie każdy nowy klient z ulicy i że nie ma tam nic lojalnościowego. Podałem też przykład pewnej osoby, która przedłużyła umowę na 29 miesięcy i po 6 miesiącach ma zobowiązanie tylko na pakiet Familijny, ale dostała dekoder, którego ja nie chciałem bo zostawiłem stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani

 

W związku z treścią poniższego zgłoszenia proponuję ofertę podmiany (GT49) na udostępniony dekoder HD z możliwością nagrywania z dyskiem twardym na udostępnienie na tych samych warunkach jak poprzednia oferta, niemniej przez okres 10 miesięcy opłata za Pakiet Familijny HD, Extra HD, Sport HD oraz VOD (dostęp do filmów z „Katalogu”) będzie wynosiła 37,90 zł.

Jeżeli jest Pani zainteresowana otrzymaniem powyższej oferty wraz z dekoderem proszę o podanie w mailu zwrotnym aktualnego adresu oraz numeru telefonu.

 

 

czy to się według was opłaca?

 

Do mnie naganiaczka wczoraj dzwoniła z podobną oferta, ale jak jej zaśpiewałem o dekoderze z dyskiem to sie upierała że bez opłaty 5 zeta nie dostanę go, a więc powiedziałem że mnie się nie spieszy, mam jeszcze prawie miesiąc obo i zdążę sobie coś przed świętami znaleźć i to wcale nie musi być CP. Trochę jej rura opadła .... że nie może , że niema takiej możliwości itd. więc jej rzuciłem że jak przed końcem marca będzie miała już coś ciekawszego to może się zgłosić co bardzo ją ucieszyło.

 

 

No i ja się jednak na to zgodziłem, myślałem że pod koniec marca coś lepszego da się ugrać,ale patrząc jak konkurencja podnosi stawki i warunki stwierdziłem że chyba jednak lepsza będzie "stara promocja" bo te nowe wyglądają coraz gorzej.

 

Umowa 29 miechów,10 miesięcy x 37,90 zł. dekoder Sagem ESI-88 płatny 5 zł. od 11 miesiąca, do końca 10 miesiąca deklaracja czy dobiorę coś oprócz "familijnego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wypowiedzenie umowy już do CP doszło. Umowa kończy mi się pod koniec czerwca. Kiedy można oczekiwać telefonu z ofertą przedłużeniową? Dzwonią od razu po otrzymaniu wypowiedzenia czy bliżej terminu końca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie chyba nie zamierzali dzwonić, ale w dniu wygaśnięcia umowy (18.03) zadzwoniłem do nich i upewniłem się czy rzeczywiście umowa dzisiaj mi się kończy i czy zamierzają zadzwonić w sprawie jakiejś propozycji. Gościu odpowiedział że rzeczywiście, wypowiedzenie doszło 03.03 i z dniem dzisiejszym (18.03) umowa ulega rozwiązaniu. Na pytanie czy będą dzwonić odpowiedział, że jeśli chcę, to zadzwonią.

 

No i zadzwonili. Czekam na propozycję, bo przyznam szczerze że dałem im twardy orzech do zgryzienia ;)

 

Tak więc warto zadzwonić i upewnić się czy zamierzają oddzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...