Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze ciekawe, czy to jest umowa, w której po okresie podstawowym można włączyć, czy bez umowy?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz już przedłużyć umowę na 15 miesięcy, w tym będzie jeden miesiąc gratis. Aktyywacja Evobox, to 49zł.

Familjny Max HD + Fim HD + Sport HD + Cinemax HD kosztuje 59,99zł + 10zł Multiroom HD + 5zł czynsz za Evobox.

CP najmniejsze czasze jakie sprzedawał, to 70cm i obecnie w zestawie z konwerterem Unicable do Evoboxa taki zestaw kosztuje 129zl i chociażby dla samego konwertera warto go brać.

Skoro samo pogorszonie się pogody kończy się problemami z odbiorem, to Twoja antena wymaga korekty ustawienia. Albo cierpliwie sam to popawisz po podmianie konwertera na Unicable, albo wezwij prawdziwego fachowca (w APS-ach nie zawsze takich niestety trafisz).

 

Czy da rade na 12 miesiecy w tym 1 gratis?

Zgadza sie mam antene 70cm, pomylilem sie :)

Jaka trzeba antene zeby podczas mocnego deszczu/burzy czy opadow sniegu sygnal smigal jak trzeba? Ta 70-tka powinna wystarczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysłali mi potwierdzenie wypowiedzenia umowy i ofertę promocyjną, ale nie jest to 4.99pln za Rodzinny.

 

Śmieszną ofertę mi dali Rodzinny HD na 6 miesięcy w promocji za 14.99 a póżniej za 24.99 lub migracja do Mini HD za 14.99 :-| .

 

Kupuję Fergusona T750i i przechodzę na Dvb-t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz już przedłużyć umowę na 15 miesięcy, w tym będzie jeden miesiąc gratis.

Ja jestem w podobnej sytuacji, tylko mi się umowa kończy w listopadzie a nie w grudniu.

 

Czy przedłużyć teraz dzwoniąc do nich czy za każdym razem należy najpierw wysłać wypowiedzenie (mimo iż jeszcze sporo miesięcy do zakończenia min. okresu) aby lepiej się z nimi rozmawiało? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) za miesiąc kończy sie umowa na tv. Mam abonament w plusie (49,99) i drugi produkt czyli Tv w ramach smartdomu jest objeta promocją. Mam pakiet Premium. Dzis poszlam zaniesc wypowiedznie umowy a Pan w autoryzowanym pukncie powiedzial, ze jak je zloze to nie bedzie znizki na tv. Zaoferowal przedluzenie umowy na zasadzie smartdom czyli drugi produkt z obnizka, umowa 29 mies. Teraz nie wiem czy jest szansa na uzyskanie lepszych warunkow jesli zloze wypowiedzenie czy to raczej nie ma sensu? Moze daja jakies darmowe miesiace? 

Czytalam forum ale nic w tym temacie nie znalazlam, bylabym wdzieczna za jakies informacje na ten temat:) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj,trafiłeś na kolejnego cwaniaczka łasego na dużą prowizję,jeśli przyjął wypowiedzenie (dlaczego tak późno :?: mogłeś to nawet w lutym zrobić) to w najbliższych dniach zadzwoni do Ciebie DUK i z nimi (mając 1 miesiąc do końca :!:) możesz sporo ugrać,tylko nie łap byle czego, i targuj jak najkrótszą umowę-nie wiem jak to jest w smartdomie, ale normalnie to Ci przysługuje pewnie 12/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz :) czyli sugerujesz zlozenie wypowiedzenia? Wczoraj poszlismy do punktu z przygotowanym wypowiedzeniem ale kiedy dowiedzielismy sie ze jak je zlozymy to znizki smartd znikaja, to wstrzymalismy sie. Nie wiem ile w tym prawdy z tymi znizkami. Mogliby chociaz dac darmowe miesiace a ten w pukncie oferuje tak dluga umowe bez zadnych darmowych miesiecy. Teraz nie wiem czy przedluzac tak jak nam zaproponowal czy jednak sprobowac wypowiedziec i dostac jakies lepsze warunki bo cenowo to pewnie przy smartd to znizka przysluguje moze jedynie dlugosc umowy czy te miesiace gratisowe.. Tylko obawiam sie czy nie zmienia sie jakos warunki umow ogolnie w miedzyczasie.

Edytowane przez pastelove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim złóż wypowiedzenie i nie słuchaj tego [beep]a z APSu,poczytaj kilka ostatnich stron z tematu https://forum.satkurier.pl/topic/12776-smartdom-pytania-w%C4%85tpliwo%C5%9Bci-czy-dostan%C4%99-rabat/

na pewno coś Cię oświeci a może i za chwilę od innych kolegów bardziej znających się na smartdomie dostaniesz konkretne rozwiązanie,napisz co dokładnie byś chciał,będzie łatwiej z odpowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożenie wypowiedzenia nie powoduje anulowania rabatów smartDOM. Dzieje się tak po rozwiązaniu umowy lub po zmianie aktulnej oferty na wykluczoną z uczestnictwa w programie.

 Czyli dopoki nie rozwiaze umowy mam rabaty ? Zmiana aktualnej oferty na wykluczoną oznacza sytuacje, ze po prostu telewizja nie wchodzilaby w pakiet smartdomu czy chodzi o edycje smartdomu z danym nr? 

 

 

Przede wszystkim złóż wypowiedzenie i nie słuchaj tego [beep]a z APSu,poczytaj kilka ostatnich stron z tematu https://forum.satkurier.pl/topic/12776-smartdom-pytania-w%C4%85tpliwo%C5%9Bci-czy-dostan%C4%99-rabat/

na pewno coś Cię oświeci a może i za chwilę od innych kolegów bardziej znających się na smartdomie dostaniesz konkretne rozwiązanie,napisz co dokładnie byś chciał,będzie łatwiej z odpowiedzią.

Czytałam tez ten wątek, ale dzięki za poswiecenie czasu na wyszukanie i podpowiedz :) Mam pakiet Premium, mysle nad Premium Max, zalezy mi na tym by miec rabat w smartdom bo mam tam tez telefon jako pierwsza usluge. W kwestii ceny przy smartd pewnie nie zmienia za wiele bo rabat jest staly, ale moze chociaz darmowe miesiace dadza? Moze byc umowa np na 24m z czym np 6m gratis. nie wiem czy wogole takie cos idzie ugrac? Chcialabym dekoder evobox i ten konwerter do niego. :)

Edytowane przez pastelove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem dokładnie to samo niecały rok temu, złożyłem wypowiedzenie na TV 2 dni po upływie 6 miesięcy do końca umowy, smartdomu nie straciłem a niecały tydzień później miałem telefon z DUK z ofertą 15/5 albo 15/3 przy wymianie dekodera na EVOBOX.

Tak więc nie bój się, leć składać wypowiedzenie (nie zapomnij w nim dodać, że rozwiązanie umowy ma nastąpić wraz z ostatnim miesiącem rozliczeniowym) i czekaj na ofertę z DUK :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Premium z dekoderem Evobox (nic za niego nie płacę). Złożyłem wypowiedzenie (umowa była 12/5). Czy przechodząc na niższy pakiet, np. Familijny HD, będę musiał płacić dodatkowo 5 zł czynszu za Evoboxa przy założeniu, że nie chcę go wymieniać?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe. Możliwe, że osoby wybierające Premium Max HD tylko na 24 miesiące otrzymują aktywacje za 1zł. :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...