Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 pełnych miesięcy anulowałem i można powiedzieć, że 7 miesięcy będę miał pakiet wyższy,ponieważ cykl rozliczeniowy mam każdego 9-go. :)

Umowa na 12 miesięcy (Familijny HD/Rodzinny HD), 3 miesiące gratis. Poprzednia była na 15 miesięcy, z 5 miesiącami gratis i opłaconymi 4 rachunkami.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawryl. W takim razie daj mi odpowiedź- Jak dużo mogę obniżyć umowę na telefon( jest pierwszy), żeby utrzymać zniżkę(50%) na TV w SD?

Potwierdzam.Można obniżyć do 39,90 zł za pierwszy produkt ale telefon albo internet w plusie. W smartdom miałem pierwszy internet za 50 zł i przedłużyłem za 46 zł przez DUK bez rozbijania smartdomu bo nie chcieli mi dać nielimitowanego LTE za 39,90 zł, drugi telefon przedłużyłem w tym samym czasie za 40 zł z 50% rabatem czyli płacę 20 zł za no limit komórkowe, stacjonarne, sms, mms, 7 GB internet i 120 min w UE.  A teraz jako trzeci produkt z rabatem 48 zł wziąłem CP Familijny MaxHD + cinemax+filmbox+sport+OTG za 59,90 zł i do tego evoboxa za 49 zł bez czynszu. A więc łączny rachunek wynosi mnie 46+20+11 = 77 zł. To chyba nieźle ???

Edytowane przez ofik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Mini HD za 9.99pln, gdy zabrali mi PSN napisałem im, że nie przedłużę już umowy gdy dobiegnie końca i tak też zrobiłem. Wypowiedzenie złożone, chcę przejść na DVB-T i oto dzwonią z super ofertą familijnego hd w mojej cenie!. Możliwe to ?. O szczegóły nawet nie pytałem bo pewnie te "w mojej cenie" to przez 3 albo 6 miesięcy bo wcześniej wysyłali pismo, tego samego za 29,99 pln !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bomel91 - Tak, można.


Mam pakiet Mini HD za 9.99pln, gdy zabrali mi PSN napisałem im, że nie przedłużę już umowy gdy dobiegnie końca i tak też zrobiłem. Wypowiedzenie złożone, chcę przejść na DVB-T i oto dzwonią z super ofertą familijnego hd w mojej cenie!. Możliwe to ?. O szczegóły nawet nie pytałem bo pewnie te "w mojej cenie" to przez 3 albo 6 miesięcy bo wcześniej wysyłali pismo, tego samego za 29,99 pln !.

 

Familijny Max HD za 29,99zł na 24 miesiące, z 3 miesiącami gratis.

Familijny HD za 19,99zł na 24 miesiące, z 3 miesiącami gratis.

Rodzinny HD za 4,99zł na 24 miesiące, z 3 miesiącami gratis.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zawarłem umowę 12/3 oczywiście pozostałe 6 miesięcy anulowano.Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO, Pakiet VOD w cenie 99,99.  Elastyczność: Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet FILM HD , Pakiet Sport HD 89.99 zł Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet FILM HD , Pakiet VOD 89.99 zł Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet VOD , Pakiet Sport HD 89.99 zł Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet FILM HD 79.99 zł Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet Sport HD 79.99 zł Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet VOD 79.99 zł Minimalne Podstawowe Zobowiązanie: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet HBO HD, Pakiet HBO GO, Pakiet Cinemax HD 69,99, Do tego doliczyli mi 15 zł za 2 multiroomy. Według mnie cena za 2 multiroomy powinna wynosić 10zł. Dzisiaj ponownie rozmawiałem z ta panią i ona twierdzi, że tylko ta cena jest możliwa przy tym minimalnym zobowiązaniu. słowem podnoszą ceny na multiroom przy krótkich umowach, mnie ostatecznie interesuje pakiet zaznaczony pogrubioną czcionką. Pytanie do fachowców, czy naprawdę ten multiroom musi tyle kosztować czy znaleźli sposób na podniesienie opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich umów na 24 miesiące z wymianą dekodera obowiązuje 6 miesięcy gratis.


Wczoraj zawarłem umowę 12/3 oczywiście pozostałe 6 miesięcy anulowano.Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO, Pakiet VOD w cenie 99,99.  Elastyczność: Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet FILM HD , Pakiet Sport HD 89.99 zł Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet FILM HD , Pakiet VOD 89.99 zł Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet VOD , Pakiet Sport HD 89.99 zł Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet FILM HD 79.99 zł Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet Sport HD 79.99 zł Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet VOD 79.99 zł Minimalne Podstawowe Zobowiązanie: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet HBO HD, Pakiet HBO GO, Pakiet Cinemax HD 69,99, Do tego doliczyli mi 15 zł za 2 multiroomy. Według mnie cena za 2 multiroomy powinna wynosić 10zł. Dzisiaj ponownie rozmawiałem z ta panią i ona twierdzi, że tylko ta cena jest możliwa przy tym minimalnym zobowiązaniu. słowem podnoszą ceny na multiroom przy krótkich umowach, mnie ostatecznie interesuje pakiet zaznaczony pogrubioną czcionką. Pytanie do fachowców, czy naprawdę ten multiroom musi tyle kosztować czy znaleźli sposób na podniesienie opłat?

 

Musi. Wpisz w wyszukiwarkę w tym temacie: "sztywne ceny". 

 

Edycja:

Tutaj masz link do informacji o sztywnych cenach za Multiroom HD: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-326?do=findComment&comment=1010176

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużając umowę możesz dobrać kolejne dekodery MR. Koszt usługi:

 

-> Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 39,90zł-59,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 10zł za jeden MR, 15zł za dwa MR i 20zł za 3 MR.

-> Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 69,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 5zł za jeden MR, 10zł za dwa MR i 15zł za 3 MR.

-> Jeśli dotychczas usługa Multiroom SD/HD była bezpłatna, to nadal pozostanie bezpłatna dla jednego MR, za dwa opłata wyniesie 5zł, a za trzy 10zł.

 

W obecnych ofertach Ipla Mix po okresie promocyjnym jest płatna.

Tak przy umowach na 24 miesiące, przy umowie na 12 miesięcy cena za 2 multiroomy 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy umowach na 24 miesiące, przy umowie na 12 miesięcy cena za 2 multiroomy 15 zł.

 

 

Sztywne ceny za Multiroom HD są bez względu na czas trwania zobowiązania.

Czy można dostać Premium MAX z wymianą na Evoboxa 24/6?

 

Czy można również otrzymać 24/6 przy przedłużaniu umowy z MaxHD+Film HD+SportHD+CinemaxHD  na Premium+HBO GO z wymianą na Evoboxa ?

 

Panowie przepraszam, ale 6 miesięcy można dostać, ale rabatu na abonamencie. Jeśli chcecie gratis, to 4 miesiące przy dwuletniej umowie. Źle sobie spojrzałem w rozpiskę ofert.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz kalkulator w rękę i kalkuluj co Ci się bardziej opłaca. Uwzględnij ilość miesięcy, które się anulują i ile rachunków będziesz musiał opłacić przed kolejną możliwością przedłużenia.

Proszę o pomoc w wyborze  :)

 

Pierwsza oferta z wymianą Evobox + 2x MR (15 miesięcy)

 

Pakiet Premium+ HBO HD  + 1 miesiąc gratis lub obniżenie abonamentu do 93 zł  

 

Druga oferta z wymianą Evobox + 2x MR  ( 24 miesiące)

 

Pakiet Premium+HBO HD + 4 miesiące gratis lub  obniżenie abonamentu do 83 zł

 
 
Która z w/w ofert jest korzystniejsza na dłuższą metę ? Czy jest szansa wynegocjować jeszcze coś lepszego czy to max ?
Edytowane przez Maverick1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mam kolejna umowe do przedluzenia.Obecna umowa to familijny hd za 39,99 na czas nieokreslony.dodatkowo dekoder Mini HD 2000. jest mozliwosc uzyskania pakietu rodzinnego HD za 4,99 na 24msc w tym 3 msc za free?dodatkowo bylaby mozliwosc wymiany dekodera na hd 5000?bardzo mi na tym zalezy gdyz ten mini HD 2000 jest strasznie wolny,zacina sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz kalkulator w rękę i kalkuluj co Ci się bardziej opłaca. Uwzględnij ilość miesięcy, które się anulują i ile rachunków będziesz musiał opłacić przed kolejną możliwością przedłużenia.

Wiadomo, że 12/3 wyjdzie lepiej bo po promocji płacę 3 x 94,99 wypowiadam umowę i wtedy 15/3 ale nie wiadomo za ile.Z tym, że najpierw zapytam o multiroom bo coś mi tu śmierdzi i konsultantka żeby zachować twarz trwała przy swoim. Reasumując powoli wprowadzają ukryte podwyżki bo ostatnio za pakiet premium bez elevenów płaciłem 79,99 a dziś bez sportu który mnie nie interesuje też 79,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavkoo, dnia 12 Cze 2017 - 22:55, napisał: snapback.png

Mam pakiet Mini HD za 9.99pln, gdy zabrali mi PSN napisałem im, że nie przedłużę już umowy gdy dobiegnie końca i tak też zrobiłem. Wypowiedzenie złożone, chcę przejść na DVB-T i oto dzwonią z super ofertą familijnego hd w mojej cenie!. Możliwe to ?. O szczegóły nawet nie pytałem bo pewnie te "w mojej cenie" to przez 3 albo 6 miesięcy bo wcześniej wysyłali pismo, tego samego za 29,99 pln !.

 

Familijny Max HD za 29,99zł na 24 miesiące, z 3 miesiącami gratis.

Familijny HD za 19,99zł na 24 miesiące, z 3 miesiącami gratis.

Rodzinny HD za 4,99zł na 24 miesiące, z 3 miesiącami gratis.

 

 

Bardzo ciekawa opcja z tym Rodzinnym, ale tylko 4.99 ??. Jest PSport i Extra i News. Była by to  SUPER oferta!.

 

Do mnie dzwonił facet to mówił, że mają dla mnie familijny hd  w mojej cenie czyli 9.99. Ale nie dopytałem szczegółów bo byłem w pracy i w dodatku jechałem windą a szkoda. Hmmm pewnie już mnie tam wykreślili to już nie zadzwonią bo powiedziałem, że przechodzę na dvb-t. Umowa kończy mi się za 30 dni ale nie będę do nich dzwonił, jak sami nie zadzwonią to kupię dekoder dvb-t i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavko nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to Ty sam zadzwonił do DUK i powiedział, że interesuje cię taka oferta. Sam osobiście mam umowę na pakiet Rodzinny HD w cenie 4,99 zł miesięcznie (umowa na 24 miesiące z czego 3 miesiące są za 0 zł). W tym pakiecie masz m.in kanały Polsat Sport SD i HD oraz Polsat Sport Extra SD i HD, nie ma niestety Polsat Sport News HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News był od pakietu Darmowego HD do końca 2016 roku, ale jako kanał niegwarantowany, po przełączeniu go na jakość HD jest dostępny od pakietu Familijnego Max HD, a gwarantowany w pakiecie Sport HD.

Edytowane przez amq0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...