Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na nowe warunki trzeba czekać do 30 dni od wejścia nowej umowy w życie. Tak mnie poinformował konsul

To na przyszłość nie daj sobie takich kitów wciskać,maila to powinien ci zaraz wysłać a papierową wersję(oficjalną) do dwóch tygodni-od momentu odbioru masz 10 dni na ewentualne odstąpienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do konca umowy w CP 8 miesiecy ( Fam Max HD + Sport HD). Moje pytanie brzmi : czy moge teraz podpisac nowa umowe na pakiet Rodzinny HD + Sport HD + Eleven + dekoder Evo zachowujac przy tym rabat na telefon( jak podpisywalem umowe, to powiedzieli mi, ze musze miec abonament za min 49,90, zeby miec rabat) w programie SmartDom? Teoretycznie za to wszystko co podalem wyzej wychodzi wlasnie 50zl.

Edytowane przez paw98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do konca umowy w CP 8 miesiecy ( Fam Max HD + Sport HD). Moje pytanie brzmi : czy moge teraz podpisac nowa umowe na pakiet Rodzinny HD + Sport HD + Eleven + dekoder Evo zachowujac przy tym rabat na telefon( jak podpisywalem umowe, to powiedzieli mi, ze musze miec abonament za min 49,90, zeby miec rabat) w programie SmartDom? Teoretycznie za to wszystko co podalem wyzej wychodzi wlasnie 50zl.

Nie spełnisz warunku smartDOM. Pakiet Eleven w tej opcji jest tylko na czas nieokreślony, co oznacza możliwość wyłączenia tego pakietu w każdej chwili. Ponadto jeśli TV jest umową uprawniającą do rabatu, to nie ma opcji zmniejszenia zobowiązania bez utraty rabatu.

No i masz jeszcze 8 miesięcy do końca okresu podstawowego umowy, a zmniejszyć zobowiązanie abonamentowe możesz najwcześniej na 4 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto jeśli TV jest umową uprawniającą do rabatu, to nie ma opcji zmniejszenia zobowiązania bez utraty rabatu.

Jesteś pewien? Nie polemizuję, ale pytam zupełnie poważnie, bo gdy um. upr. jest telefon, można już obniżać abonament przy przedłużeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien? Nie polemizuję, ale pytam zupełnie poważnie, bo gdy um. upr. jest telefon, można już obniżać abonament przy przedłużeniu.

Abonament za usługi głosowe i Internet Plusa można obniżyć do 39,99zl z e-fakturą bez utraty rabatów.

Dzień dobry, czy można dostać Rodzinny HD za piątaka, z aktywną jedną umową, bez składania żadnego wypowiedzenia, w APSie?

Nie, nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pewien że można zrobić niewielką obniżkę abonamentu TV jako usługi uprawniającej w Smart DOM bez utraty zniżek w Smart Domie ( ale tu chyba nie działa zasada że do 50 zł czy coś..) tylko wtedy gdy nie są w stanie zaproponować takiej jak poprzednio opcji cenowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w ostatnim darmowym miesiącu umowy 24/6, wiec do końca jeszcze trochę czasu jest, a niestety nie mam UCH w gwarantowanych, a chciałbym dobrać drugi MR. Jaką ofertę mógłbym dostać teraz?

trzeba byla posluchac mnie i przedluzyc umowe chociazby na 9 miechow i za 2 zrezygnowac... kilka dni temu jeszcze byl gwarantowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...