Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podpisywałem umowę były to kanały 58-65. Wszyscy wiemy że od jakiegoś czasu zabrali kanał 58 z katalogu. Zabezpieczyli się i w umowie nie określają o jakie kanały chodzi, jest to o tyle kłopotliwe że mają prawo zostawić jeden kanał i nadal jest to zgodne z umową. Ja katalog VOD traktuje raczej jako bonus, specjalnie tego bym nie dokupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ wprowadza na miesiąc nową promocję dla stałych klientów a polsat co?.I co najważniejsze posiadacze całej oferty na miesiąc będą mieć odblokowany HBO On Deamond.Polsat jak już coś daruje to jedynie posiadaczom najniższych pakietów,ci którzy płacą najwięcej nie dostają nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ wprowadza na miesiąc nową promocję dla stałych klientów a polsat co?.I co najważniejsze posiadacze całej oferty na miesiąc będą mieć odblokowany HBO On Deamond.Polsat jak już coś daruje to jedynie posiadaczom najniższych pakietów,ci którzy płacą najwięcej nie dostają nic.

Powiem więcej tym co płacą najwięcej nawet zabierają kanały (historia z Cinemax HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 Polska nadaje, więc wypowiedzieć z tego powodu nie można, a zamiast do UOKiKU mozna równie dobrze pisać na Berdyczów

 

 

Kanał nazywa się Comedy Central Family tylko, że w nocy nadaje pasmo z VH1

Nawet już nie ma strony VH1 Polska

Prawda jest taka że CP leci sobie w bambuko

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pakiet Familijny + Relax Mix. Wysyłam wypowiedzenie, żeby umowa nie przeszła na okres dodatkowy 12 miesięcy. Czy możliwe jest otrzymanie oferty przedłużeniowej przez Infolinię lub w APS z jakimiś tam gratisami na takie same pakiety, czy trzeba podpisać umowę na nowe pakiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ M_arek

 

Jest możliwość przedłużenia umowy , ale zaczekaj na telefon od działu utrzymania klienta , oni Ci zaproponują swoje kanały , a Ty możesz negocjować to co Ty chcesz pozostawić i są gratisy - lepsze niż w APS-ie .

Ja bym podpisał umowę na nowy tuner ( nie na własność , tylko na wynajem - dozgonna gwarancja i w razie awarii masz wymianę od ręki ) , pakiety możesz mieć te same , mniejsze lub większe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirko 1801, @swojadroga, Dzięki za wyjaśnienia, (bo widzę, że niektórzy zgadują) dokładnie to co napisaliście chciałem wiedzieć. Chcę zostawić sobie Samsunga, bo lepszego tunera SD nie znajdę, a i Pakiet Familijny + Relax Mix jest spoko. Teraz tylko wynegocjować jakieś gratisy i ze dwa lata będzie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...