Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do eMTi i milus - wysłaliście pismo z wypowiedzeniem i dopiero oni zadzwonili czy jak? Czy może wam się umowa kończyła i dlatego się odezwali? Bo do mnie z Cyfrowego Polsatu zadzwonili, ale wysłałem maila że chce nową umowę. Jednak chcieli mi wcisnąć za "bogatą" ofertę więc odpuściłem. Te oferty jakie napisałem w moim poprzednim poście dostałem od Autoryzowanego Punktu Sprzedaży. W tym tygodniu składam i tak wypowiedzenie, zobaczymy czy się jeszcze odezwą z infolinii Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do eMTi i milus - wysłaliście pismo z wypowiedzeniem i dopiero oni zadzwonili czy jak? ....

Umowę wypowiedziałem. Telefonowano do mnie trzykrotnie z ofertą przedłużenia umowy. Ta ostatnia wydawała mi się interesującą i umowę z CP przedłużyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja widzę że dostałem to, co zwykle stali klienci dostają. Wziąłem:

2. Umowa na 29 miesięcy:

- Familijny HD i Extra HD, Sport HD oraz Katalogiem filmów VOD - to przez 10 miesięcy za 37,90 zł.

- Familijny HD przez resztę umowy za 39,90 zł

- Tuner HD 5000 (użyczenie) - 1 zł jednorazowo.

z tą jednak różnicą, że wziąłem dekoder z nagrywaniem (bardzo mi na tym zależało) i płacę za niego po 5 zeta miesięcznie, ale to chyba dopiero od 11-tego miesiąca.

Oferta dla nowych klientów jest może i ciut lepsza, ale mi ta w zupełności pasuje. Filmów prawie w ogóle nie oglądam, jedynie żona seriale + te "babskie" kanały, a ja głównie TVN Turbo, Discovery, informacja, trochę sportu a dzieci bajki. Tak więc ten zestaw kanałów mi wystarcza. Recorder przydaje się, bo często kłóciliśmy się o to, że np. "M jak Miłość" leci w tym samym czasie co jakiś ciekawy dla mnie program i zawsze ktoś był poszkodowany. Poza tym czasami późno wieczorem puszczą jakiś ciekawy horror, a do pracy wyspać się trzeba ;) 29 miesięcy nie przeraża, bo i tak od chyba 4 lat byłem już na umowie na czas nieokreślony, więc te 2,5 roku jakiegoś większego wrażenia na mnie nie robi.

 

Ogólnie zadowolony jestem, choć n-ka też bardzo kusiła. Niestety przyzwyczajenie robi swoje i żona na hasło "nie będzie Polsatu ani BBC" odpowiedziała "no to nie będzie sexu" :) Sami więc rozumiecie, że to był najlepszy wybór ;)

 

PS. oczywiście z tym sexem to żartowałem, ale fakt faktem, że nie chciała się zgodzić na przesiadkę na n-kę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka dni temu podpisałem nową umowę na 29 miesięcy - promocja RT23.

Pakiet Familijny HD za 37,90zł przez 6 miesięcy. Potem 39,90zł plus 5zł za udostępnienie dekodera z nagrywarką Sagem ESI88.

Przez 6 miesięcy VOD, Extra HD i Sport HD za darmo, potem mogę z nich zrezygnować

 

Chciałbym zwrócić uwagę wszystkim, iż w umowie jest zapis, iż jeśli nie złożę oświadczenia przed jej zakończeniem o chęci przekształcenia umowy na czas nieokreślony, to zostanie ona automatycznie przedłużona na kolejne 12 miesięcy (pkt 7 podpunkt 1). Czyli jak ktoś przegapi to ma umowę na 41 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, a jak kolejny raz przegapisz to umowa na 53 miesiące. I tak w nieskończoność, więc jeśli za każdym razem przegapisz to umową z CP będziesz związany do końca życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu podpisałem nową umowę na 29 miesięcy - promocja RT23.

Pakiet Familijny HD za 37,90zł przez 6 miesięcy. Potem 39,90zł plus 5zł za udostępnienie dekodera z nagrywarką Sagem ESI88.

Przez 6 miesięcy VOD, Extra HD i Sport HD za darmo, potem mogę z nich zrezygnować

 

Chciałbym zwrócić uwagę wszystkim, iż w umowie jest zapis, iż jeśli nie złożę oświadczenia przed jej zakończeniem o chęci przekształcenia umowy na czas nieokreślony, to zostanie ona automatycznie przedłużona na kolejne 12 miesięcy (pkt 7 podpunkt 1). Czyli jak ktoś przegapi to ma umowę na 41 miesięcy.

 

ja podpisałem podobną umowę jak kolega powyżej tyle że przez 10 miesięcy będe płacił 37,90 i przez 10 miesięcy mam te gratisy - kod promocji RT42.

 

PS. proszę moderatora o usunięcie posta powyżej bo wkradł się jakiś błąd. Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Moje wypowiedzenie do CP doszło w poniedziałek, dziś dzwonił koleś z propozycją. Generalnie to nadal lipa:

- umowa na 15 miesięcy

- 3 miesiące gratis

- 3 miesiące te trzy dodatkowe pakiety gratis

- potem za sam Familijny HD 39,90 zł chyba.

- tuner HD 5000 na udostępnienie, 49 zł aktywacja .... plus 29 zł za kuriera!

 

No i grzecznie powiedziałem Panu, co by mnie nie denerwował na noc, bo nie dosyć, że to samo ma świeży klient (czyli ja, bo dla siebie mam drugi zestaw Familijny HD+HD 5000, swoją drogą TVP 1 i TVP 2 - obraz tragedia na 42 calach, nawet przez HDMI !), to jeszcze mam dopłacić za kuriera 30 zł.

 

Wstrzymam się jeszcze z tydzień, dowiem się od znajomego z CP ile potrwa ta promocja świąteczna i zobaczymy. Bo jeśli nic nie utarguje to stary abonament z wypowiedzeniem "użyczam odpłatnie" szwagrowi, a rodzicom wezmę nowy zestaw.

 

I dzięki za informacje, że umowa po okresie umownym przedłuża się z automatu o 12 miesięcy! - szczerze to nie czytałem na razie umowy, ale za to czytam to forum :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu podpisałem nową umowę na 29 miesięcy - promocja RT23.

Pakiet Familijny HD za 37,90zł przez 6 miesięcy. Potem 39,90zł plus 5zł za udostępnienie dekodera z nagrywarką Sagem ESI88.

Przez 6 miesięcy VOD, Extra HD i Sport HD za darmo, potem mogę z nich zrezygnować

 

Chciałbym zwrócić uwagę wszystkim, iż w umowie jest zapis, iż jeśli nie złożę oświadczenia przed jej zakończeniem o chęci przekształcenia umowy na czas nieokreślony, to zostanie ona automatycznie przedłużona na kolejne 12 miesięcy (pkt 7 podpunkt 1). Czyli jak ktoś przegapi to ma umowę na 41 miesięcy.

A kto w dzisiejszych czasach podpisuje umowę na 29 miechów?Tomi,chyba żle czytałeś umowę,bo ona przekształca się w umowę na czas nieokreślony,jeżeli w odpowiednim terminie,tj.na 3 mies.przed jej upływem jej nie wypowiesz!To jest automat i aby tego uniknąć i wydębić jak najlepsze warunki trzeba ją wypowiedzieć i potem jak zadzwonią twardo negocjować,ale wcześniej trzeba też wiedzieć co mają do zaoferowania ci z APS-ów.Najlepsze warunki można wydębić tylko w czasie negocjacji z konsultantem z ICOK i trzeba sobie spisać jego nazwisko oraz co,na jak długo i za ile i jak kurier dostarczy umowę,to najpierw starannie ją przeczytać porównując,czy zgadza się z ustaleniami,a jak się nie zgadza,to się jej nie przyjmuje czyniąc własnoręcznie na niej adnotację,że jest niezgodna z ustaleniami i po ptokach.A ponadto przy wszystkich umowach podpisywanych poza siedzibą,w tym przypadku operatora tv satelitarnej,masz prawo zrezygnować z niej w ciągu 10 dni od podpisania.Trzeba pilnować swoich intersów,aby potem nie [beep] sobie w przysłowiową brodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto w dzisiejszych czasach podpisuje umowę na 29 miechów?

No np. ja i jeszcze parę tysięcy innych ludzi.

 

Tomi,chyba żle czytałeś umowę,bo ona przekształca się w umowę na czas nieokreślony,jeżeli w odpowiednim terminie,tj.na 3 mies.przed jej upływem jej nie wypowiesz!

A czy Ty ją czytałeś? Widać że nie! Tomi ma rację! Nie wprowadzaj ludzi w błąd!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie umowy z automatu roluja się na 12 miesięcy, a nie przechodzą na czas nieokreslony. Jeżeli ktos chce umowę na czas nieokreślony to musi zgłosić to nie pozniej niz miesiac przed koncem (wypowiedzenie 3 mies) ale wtedy przechodzi na cennik na czas nieokreslony (obecnie spore rozbierznosci) np Familijny HD - 49,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mine zaproponowano umowe na 24m. familijny+relax mix+ HBO , 5 m gratis + 10 m Cinemax za darmo , dekoder sagem esi 88 .

Zastanawia mnie dlaczego po mojej zgodzie na te warunki i rozłączeniu sie po 5 minutach zadzwonił ktoś z CP i powiedział że pierw musze napisać "anulowanie wypowiedzenia" i wysłać do CP inaczej nie mogą zrealiować przedłurzenia umowy . Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim ? Jak mnie sie wydaje to po wysłaniu anulowania moja umowa przejdzie na czas nieokreślony i wtedy po co przełurzać ze mną u mowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję przedłużenia umowy albo 24 mies Familijny na 5 mies. gratis + pozostałe pakiety na 3 mies. gratis albo jeśli przejdę na Familijny HD to umowa na 29 mies. i przez 12 mies wszystkie pakiety w cenie Familijnego HD czyli 39,90. Potem mogę przejść na niższy pakiet. Zastanawiam się czy warto coś z tego przyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam, ze dobra jest opcja z 12 miesiacami w cenie Familijnego (chociaz wydaje mi sie, ze w takiej ofercie w poczatkowym okresie jest cena 37.90). Przez rok masz trzy dodatkowe pakiety i placisz jak za zwykly Familijny. Później już tylko 17 miesiecy...do tego jakis udostepniony dekoder zeby sie nie okazalo, ze gwarancja sie skonczyla i nie mają dla ciebie ofert :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał kupić sobie własną nagrywarkę z twardym dyskiem i być niezależnym ( robię z nagranym materiałem co tylko chcę - nagrywam na płytę , wrzucam do komputera lub na twardy dysk zewnętrzny ) , a nie płacić haracz po 5zł. co miesiąc do abonamentu . Po rozwiązaniu umowy z CP już nic nie zrobisz ze zgromadzonym materiałem , pozostanie pustka . Teraz nagrywarki już nie są takie drogie i co swoje - to swoje .

Takie jest moje zdanie , a propozycja 12 miesięcy w cenie familijnego , wydaje się sensowna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 pytanko

Wziąłem nowy dekoder HD5000 + obowiązkowo Familijny HD na 29 mies. w czym przez pierwsze 10 mies. mam 3 opcje dodatkowe w cenie 37,90, a potem mogę z nich zrezygnować.

 

Zapomniałem tylko się zapytać czy dostanę też gratis HBO i Cinemax na 1 mies. jak to jest przy zawieraniu nowych umów. Jak jest zazwyczaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...