Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem tu nowy i starałem się zapoznać z ostatnimi stronami wątku zanim zadam pytanie. Jednak nadal nie znam odpowiedzi na moje pytanie.

 

Posiadam pakiet Familijny MAX HD, VOD, Film HD, IPLA Mix, Sport HD, Cinemax HD. To była umowa 24 miesące z jakimiś gratisowymi miesiącami na początku. Umowa wypowiedziana niestety już w lutym...

Dekoder Sagemcom. Na wymianie mi nie zależy, chyba że widzicie sens wymiany na jakiś lepszy.

 

Zależy mi na Familijnym MAX HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD i Eleven, tych VOD i Ipli nie potrzebuję, bo nie korzystam.

Z multirooma nie będę korzystał.

 

Na jaką ofertę mogę liczyć? Jaką cenę można uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadraga -dziękuje.Gdzieś mi ta informacja umkneła, a konsultant zapewniał mnie że po pół roku bede mogl zejść niżej (po wypowiedzeniu).

Nie uznaja Ci tej reklamacji, bo konsultant powiedzial zapewne iz jest pol roku wczesniej mozliwosc skorzystania z nowej oferty(byc moze z miesiacami gratisowy dodal).

A nie zmniejszenia abonamentu. 

Ale pisz reklamacje. 

Witam,

 

jestem tu nowy i starałem się zapoznać z ostatnimi stronami wątku zanim zadam pytanie. Jednak nadal nie znam odpowiedzi na moje pytanie.

 

Posiadam pakiet Familijny MAX HD, VOD, Film HD, IPLA Mix, Sport HD, Cinemax HD. To była umowa 24 miesące z jakimiś gratisowymi miesiącami na początku. Umowa wypowiedziana niestety już w lutym...

Dekoder Sagemcom. Na wymianie mi nie zależy, chyba że widzicie sens wymiany na jakiś lepszy.

 

Zależy mi na Familijnym MAX HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD i Eleven, tych VOD i Ipli nie potrzebuję, bo nie korzystam.

Z multirooma nie będę korzystał.

 

Na jaką ofertę mogę liczyć? Jaką cenę można uzyskać?

 

59,99 + 15 zl eleven na czas nieokreslony(wlaczasz/wylaczasz kiedy chcesz)

lub premium max 99,99 -> fmax, film, sport, cinemaxy, hbo hd hbo go, eleveny, cp go.

 

Opcje umowy do wybrania: 12/3, 15/3, 24/6, 24/9.

Oblicz sobie kwote jaka bys placil miesiecznie (srednia) i wtedy dokonaj wyboru.

Uczulam, przy 59,99 +15zl, masz (3 lub 6 miesiecy darmowe caly pakiet), natomiast usluga na czas nieokreslony( co nawyzej 1 miesiac darmo).

Liczyc za kogos juz mi sie nie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Do premium za 89,99 zł, 15/1, udało mi się wynegocjować MR za 0 zł, a podobno "niedasię", o czym czytałem również na Forum (wymiana na Evobox + antena + konwerter). Wcześniej miałem 12/5 i opłacony 1 miesiąc abonamentu - niestety nie zdążyłem powalczyć z DUKiem przed końcem stycznia, więc i tak jestem "stratny" :>.

Umowę mam w ręku, więc "system przyjął".

 

Pytanie: czy jeśli kiedyś będę chciał zmniejszyć pakiet, to MR pozostanie za 0 zł? Wiem, że prawdopodobnie wtedy nie będzie czynszu za Evoboxa, a za MR?

Edytowane przez dariuszzradomia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak


Taka ciekawostka. Do premium za 89,99 zł, 15/1, udało mi się wynegocjować MR za 0 zł, a podobno "niedasię", o czym czytałem również na Forum (wymiana na Evobox + antena + konwerter). Wcześniej miałem 12/5 i opłacony 1 miesiąc abonamentu - niestety nie zdążyłem powalczyć z DUKiem przed końcem stycznia, więc i tak jestem "stratny" :>.

Umowę mam w ręku, więc "system przyjął".

 

Pytanie: czy jeśli kiedyś będę chciał zmniejszyć pakiet, to MR pozostanie za 0 zł? Wiem, że prawdopodobnie wtedy nie będzie czynszu za Evoboxa, a za MR?

Obstawiam ze masz premium za 79,99 i multiroom za 10 zl.

:)

Mowisz ze umowe masz w reku, jak mozesz zrob zdjecie lub skan tych warunkow, chodzi mi o kwoty za pakiet + za mr i wyszczegolnienie pakietu.

Dobierales mr? Wczesniej juz miales mr, czy moze miales cos innego? 

 

@edit:

Hmm z tego co napisales, zobaczylem ze umowe zawarles juz w lutym, wiec tymbardziej to dziwne.

Wstaw jak mozesz. 

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam ze masz premium za 79,99 i multiroom za 10 zl.

 

zobaczylem ze umowe zawarles juz w lutym,

 

 

Minimalne zobowiązanie podstawowe: 89,99 zł.

Multiroom HD: 0zł.

 

Pierwszy konsultant DUK upierał się na +5zł - podziękowałem. Na Forum również pisano o dopłacie do MR. Pani, która zadzwoniła z DUK też na początku mówiła o dopłacie. Po konsultacji stwierdziła, że jednak MR może mi "dać" za 0 zł.

Wcześniej płaciłem 69,99 zł. (PVR-7000 + MR + Film + Sport + VOD + Cinemax / Umowy 29/6, 15/5, 12/5)

Na premium za 79,99 zł nie zdążyłem w styczniu z powodu nawału obowiązków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie było w połowie stycznia. DUK dzwonił przed 1.02, ale nie mogłem rozmawiać. Umówiłem się na kontakt na 2.02 i tu taka niespodzianka.

Zobaczymy co powiedzą, jak zadzwonię sam do DUK.

 

Mimo negocjacji, nie dało rady zrobić 12/5. Może gdybym się uparł i składał reklamację, to coś bym ugrał. Jednak w tym wypadku zostało 12/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ma takiej możliwości, żeby system CP przyjął taką opcję, więc nie ma się co targować. Sam jestem przykładem, gdzie z winy CP finalizacja umowy zakończyła się po 31 stycznia - posiadam umowę w wariancie 15/3 i za 2 miesiące mają mi zwrócić opłaty w trybie reklamacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti, wiem. Odniosłem się do dyskusji, gdzie pisaliśmy, że pierwszy kontakt z DUK był w styczniu (oczywiście po złożeniu wypowiedzenia).

@puchatek2 pisał o tym, że dla niego były dostępne oferty 12/5 mimo, że kontakt z DUK był w lutym.

Edytowane przez lukasz_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytałem kilka ostatnich postów, ale jako że na forum jestem nowy to nie wszystko rozumiem. Obecnie posiadam w ofercie smartdom internet Power LTE 25 GB oraz telewizję Familijny Max, IPLA MIX , Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD. Chciałbym otrzymać więcej internetu, dekoder Evobox i zachować obecne kanały poza IPLA MIX, z której i tak nie korzystam.. Mógłby mi ktoś napisać na jaką ofertę mogę liczyć i co to znaczy np. umowa 12/3?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec stycznia  przedłużyłem umowę z CP w ramach 15/5 za 59,99 zł dodatkowo dostałem pakiet Eleven gratis na jeden m-c, czyli do końca lutego bo tak przypada okres rozliczeniowy. Przy przedłużania umowy konsultant DUK powiedział, żeby zadzwonić w lutym i wtedy będzie można wyłączyć pakiet eleven z końcem lutego, w związku z tym zadzwoniłem i zostałem poinformowany , że mogą mi dopiero wyłączyć z końcem marca czyli po pierwszym płatnym miesiącu. To jak to jest z tymi Elevenami przerabiał już to ktoś, jest obowiązek płacenia za jeden miesiąc?, bo w DUK informował inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dostałeś jednego miesiąca gratis bezwarunkowo, tylko konsultant powiedział Ci, że jak włączysz 11, to dostaniesz jeden miesiąc w prezencie (standardowa opcja przy pierwszym uruchomieniu opcji Eleven).

Masz nagraną rozmowę, żeby odsłuchać? Jeśli nie, możesz reklamować i poprosić o odsłuch. Wystarczy, że konsultant nie był wystarczająco jednoznaczny z tą ofertą i możesz coś ugrać. Jednak często nasz subiektywny odbiór odbiega od stanu rzeczywistego, gdyż nie czytamy/słuchamy tego, co jest napisane pomiędzy wierszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...