Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Im więcej stron się cofniesz,im więcej przeczytasz-tym więcej się dowiesz co możesz ugrać,ile zaoszczędzić na długości umów a nawet jak pozbyć się dzierżawy za dekoder/ruter itd. nawet jak się jej nie pozbędziesz,ale będziesz korzystał ze swoich praw jako abonent to się okaże że ten czynsz za ruter wcale nie będzie bolesny...ale :censored: trzeba chcieć poczytać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć .

Mam do końca umowy jeszcze 7 miesięcy ( z 15 ) i pakiet full za 99.99 .

Od kilku lat zawsze robiłem tak ,że na 6 miesięcy przed końcem umowy wysyłałem wypowiedzenie i po telefonie z DUK podpisywałem nową umowę na taki sam pakiet na np. 12 miesięcy z czego 5 było za free.

Od 3 miesięcy korzystam także z sieci plus w której na abonament dostałem -50% zniżki ( abonament w sumie na 24 miesiące) . W związku z tym mam kilka pytań :

Czy to ,ze korzystam w chwili obecnej ze zniżki na abonament telefoniczny może wpłynąć na brak możliwości wcześniejszego wypowiedzenia i ponownego przedłuzenia na warunkach dla mnie korzystnych ?

Druga sprawa : Jeśli nawet uda się ten myk z wypowiedzeniem umowy i podpisaniem nowej na korzystnych warunkach to czy jest możliwość obnizenia abonamentu ? Chciałbym zrezygnować z HBO i cinemax ( nic tam już ciekawego nie leci ).

Edytowane przez oliho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Dziś przedłużyłem umowę. Jak już wcześniej wspominałem, jestem w SmartDom 1. Niedawno przedłużyłem telefon w Plusie za 49,99 zł + 20 zł za telefon i umowa jest do maja 2019. Teraz wziąłem się za telewizję i internet. Przedłużyłem tv na 29 miesięcy (8 za darmo) i płacę po rabacie tyle samo co wcześniej (zmieniłem Premium na Premium Max, wcześniej płaciłem oddzielnie za OnTheGo, teraz mam za tę cenę jeszcze Eleveny; plus 3 multiroomy), czyli 64,99 zł. Internet przedłużyłem na ten sam pakiet, czyli 60 GB, bez limitu i pakiet nocny 200 GB za 11,09 zł (59,99-48,90) na 24 miesiące (z własną anteną na dachu nie narzekam, bo robię ok. 200 GB miesięcznie). Teraz umowy kończą mi się tak:

1. usługa - telefon - maj 2019

2. usługa - telewizja - czerwiec 2019

3. usługa - internet - luty 2019

Nie będę narzekał, bo wiele raczej bym nie załatwił, a przynajmniej mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć .

Mam do końca umowy jeszcze 7 miesięcy ( z 15 ) i pakiet full za 99.99 .

Od kilku lat zawsze robiłem tak ,że na 6 miesięcy przed końcem umowy wysyłałem wypowiedzenie i po telefonie z DUK podpisywałem nową umowę na taki sam pakiet na np. 12 miesięcy z czego 5 było za free.

Od 3 miesięcy korzystam także z sieci plus w której na abonament dostałem -50% zniżki ( abonament w sumie na 24 miesiące) . W związku z tym mam kilka pytań :

Czy to ,ze korzystam w chwili obecnej ze zniżki na abonament telefoniczny może wpłynąć na brak możliwości wcześniejszego wypowiedzenia i ponownego przedłuzenia na warunkach dla mnie korzystnych ?

Druga sprawa : Jeśli nawet uda się ten myk z wypowiedzeniem umowy i podpisaniem nowej na korzystnych warunkach to czy jest możliwość obnizenia abonamentu ? Chciałbym zrezygnować z HBO i cinemax ( nic tam już ciekawego nie leci ).

Nie, dziala to tak samo, wypowiadasz umowe i korzystasz wczesniej z nowych warunkow, jedyny minus to taki ze nie mozesz zmniejszyc abonamentu na telewizji(bo rozumiem to jest produkt uprawniajacy), bo jak zmniejszysz to tracisz rabat na telefonie. 

Wiec de fakto nic nie mozesz zdzialac niz po prostu znow dostac umowe 12/5 lub 15/5. 

Dziś przedłużyłem umowę. Jak już wcześniej wspominałem, jestem w SmartDom 1. Niedawno przedłużyłem telefon w Plusie za 49,99 zł + 20 zł za telefon i umowa jest do maja 2019. Teraz wziąłem się za telewizję i internet. Przedłużyłem tv na 29 miesięcy (8 za darmo) i płacę po rabacie tyle samo co wcześniej (zmieniłem Premium na Premium Max, wcześniej płaciłem oddzielnie za OnTheGo, teraz mam za tę cenę jeszcze Eleveny; plus 3 multiroomy), czyli 64,99 zł. Internet przedłużyłem na ten sam pakiet, czyli 60 GB, bez limitu i pakiet nocny 200 GB za 11,09 zł (59,99-48,90) na 24 miesiące (z własną anteną na dachu nie narzekam, bo robię ok. 200 GB miesięcznie). Teraz umowy kończą mi się tak:

1. usługa - telefon - maj 2019

2. usługa - telewizja - czerwiec 2019

3. usługa - internet - luty 2019

Nie będę narzekał, bo wiele raczej bym nie załatwił, a przynajmniej mam spokój.

Nie pamietam dokladnie ale chyba SMartDom 1 wymagal umow minimum 24 miesiecznych(o ile dobrze pamietam?), wiec jedyne co moglbys ugrac wiecej to umowa 24/8 a nie 29/8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniłem do DUK (jeden abonament opłacony od 21 stycznia do 20 lutego, umowa 12/5), jest standardowa oferta, czyli 15/5 dostępna - problemem jest tylko mój dekoder od MR (a raczej 1 z 3), bo nie puszcza go system do przedłużenia. Możliwość - wymiana na HD2000 lub 5500s, ale z opłatą aktywacyjną. Dlatego muszę się przejść do APS i zareklamować go, że czasami wiesza się podczas nagrywania na dysk (faktyczna usterka, aczkolwiek nie przeszkadza mi od czasu, gdy mam Evoboxa, bo po prostu nie nagrywam nic z HD5000).

Paranoja z tą opłatą aktywacyjną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prościej będzie mi podejść do APSu. A odwołania, reklamacje mogą potrwać nawet i miesiąc (poza tym już mają jedną moją reklamację ze względu na niemożność wyłączenia VOD), jeszcze zahaczę o kolejny okres rozliczeniowy...

 

edit:

dodane ogonki

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Na forum trafiłem przez przypadek, ale czytając kilkadziesiąt stron żałuję, że nie trafiłem tu wcześniej. Mam umowę do 9.03.2017 r i chciałem zrezygnować, wypowiedzenie przygotowane muszę tylko oddać do punktu. Zrezygnowałem z telefonu i internetu mobilnego więc rozwiązał się smartdom. W tej chwili miałem chyba Familijny HD. Rzadko oglądam TV, ale nie chcę zupełnie rezygnować.Interesowałaby mnie umowa 12/3 z wymianą dekodera. Obecnie mam HD5000 i często się wiesza. Nie chcę nie wiadomo co, ale coś lepszego, nowszego niż to co mam. Mogę zapłacić jednorazowo za niego jeżeli trzeba. Z tego co wyczytałem to nie ma możliwości obniżenia abonamentu więc nie mam co liczyć na Familijny HD za 29,99 zł. Wszystkie posty dotyczyły dużych pakietów, a jest coś mniejszego? Czy jest możliwość przedłużenia w promocji 12/3 z pakietem Rodzinnym HD za 19,90 zł, ale żeby przez cały czas umowy były te dodatkowe 28 kanały, które są przez 6 miesięcy? Z góry dziękuję za pomoc.

 

Ja wygnegocjowalem pakiet familijny hd za 29,99 ale nie wymienialem dekodera. Wtedy mialem 18/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniłem do DUK (jeden abonament opłacony od 21 stycznia do 20 lutego, umowa 12/5), jest standardowa oferta, czyli 15/5 dostępna - problemem jest tylko mój dekoder od MR (a raczej 1 z 3), bo nie puszcza go system do przedłużenia. Możliwość - wymiana na HD2000 lub 5500s, ale z opłatą aktywacyjną. Dlatego muszę się przejść do APS i zareklamować go, że czasami wiesza się podczas nagrywania na dysk (faktyczna usterka, aczkolwiek nie przeszkadza mi od czasu, gdy mam Evoboxa, bo po prostu nie nagrywam nic z HD5000).

Paranoja z tą opłatą aktywacyjną...

 

Ten  1 z 3 dekoderów, do którego zmuszają Cię z wymianą to HD5000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą trudne czasy... . Jak poinformował mnie jeden z pracowników DUKu, Cyfrowy Polsat chce odejść od umów 12/5. Od przyszłego miesiąca mają proponować tylko 12/3. Obecnie CP rozpytuje klientów, czy "przeżyją" taką zmianę. Inne okresy umów pozostają bez zmian.

Edytowane przez Power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i [beep]ziec. Jakim cudem ufoerta moze wyparowac z systemu ? Wczoraj dzwonil wkoncu konsulant i gdy mu powiedzialem na ktora proponowana opcje sie zgadzam, sprawdzil i powiedzial ze owa nie jest niedostepna:/ i chcial kolejne 10 zl wzwyz :/

 

Czyli wychodzi to samo co na stronie (fsmulijny max hd +film itp za 59.9) z roznica darmowego mr :/ no i gdzie tu te lepsze traktowanie stalego klienta. [beep]ole nie cofam rezygnacji i trudno pojde gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i [beep]ziec. Jakim cudem ufoerta moze wyparowac z systemu ? Wczoraj dzwonil wkoncu konsulant i gdy mu powiedzialem na ktora proponowana opcje sie zgadzam, sprawdzil i powiedzial ze owa nie jest niedostepna:/ i chcial kolejne 10 zl wzwyz :/

 

Czyli wychodzi to samo co na stronie (fsmulijny max hd +film itp za 59.9) z roznica darmowego mr :/ no i gdzie tu te lepsze traktowanie stalego klienta. [beep]ole nie cofam rezygnacji i trudno pojde gdzie indziej

Chyba naturalne ze moze? Tak dziala wolny rynek.

 

Nadal nie rozumiem kto sie inspiruje cenami typu 59,99, jak byla tu opisywana chyba milion razy metoda jak placic okolo 15-25zl za pelny pakiet miesiecznie. 

Polecam szukajke albo poczytac kilka postow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie złożyłeś wypowiedzenie? Ze względu na brak kanału CBS Drama czy na koniec okresu podstawowego? Jaki masz obecnie pakiet, masz MR? Ile płacisz?

Wypowiedzenie ze wzgledu na koniec umowy. Obecnie posiadam familijny max hd premium (hbo,film,sport,itd) , sagecom z nagrywarka za 0zl i do tego mr rowniez za 0zl. Cena 89.90 + lte 20gb no limit w smartdomie . Lacznie okolo 120zl wychodzilo.

 

Umawialem sie z konsultantem z duk na pakiet familijny max hd + film za cene 49.90 na 24msc. Do tego pozostanie obecnych dekoderow i mr dalej za 0zl .

 

Nastepnie mielismy podlaczyc pod to nowa oferte smarta na lte.

 

Mialem tylko przemyslec sprawe i podjac decyzje przy nastepnej rozmowie. Wczoraj zadzwonił i nie mial juz tej oferty a jedyne co bylo do zaproponowania to podstawa plus darmowy mr. I to wszystko cociekawego mogl zaproponowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co się pchasz w umowę na 24 miesiące? Bierz 12-miesięczną z 5 miesiącami gratis, póki jest taka oferta. Opłacisz jeden rachunek w kwocie aż 59,99zł za Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Multiroom HD + Czynsz za dekoder i przedłużysz po opłaceniu jednego rachunku na 15 miesięcy umowę z 5 miesiącami gratis. I tak w koło, jak w koło to opisujemy. Nadal źle mają abonenci CP przedłużając umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą trudne czasy... . Jak poinformował mnie jeden z pracowników DUKu, Cyfrowy Polsat chce odejść od umów 12/5. Od przyszłego miesiąca mają proponować tylko 12/3. Obecnie CP rozpytuje klientów, czy "przeżyją" taką zmianę. Inne okresy umów pozostają bez zmian.

 

Czy może ktoś to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co się pchasz w umowę na 24 miesiące? Bierz 12-miesięczną z 5 miesiącami gratis, póki jest taka oferta. Opłacisz jeden rachunek w kwocie aż 59,99zł za Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Multiroom HD + Czynsz za dekoder i przedłużysz po opłaceniu jednego rachunku na 15 miesięcy umowę z 5 miesiącami gratis. I tak w koło, jak w koło to opisujemy. Nadal źle mają abonenci CP przedłużając umowę?

No ale tak jak wspomnialem wczesniej do umowy chcialem przedluzyc rowniez lte z którego korzystam na drugim mieszkaniu... a z tego co mi wiadomo przy smarcie takie myki nie wyjda przeciez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...