Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Muszę wymienić talerz i tą rurkę na której jest zamontowany, bo rurka jest mocno już zardzewiała. Talerz mam na balkonie, trzecie piętro i boję się by przy wietrze rurka się  nie urwała i talerz komuś na głowę nie spadł. Poza tym mam talerz chyba 60 i jak jest ulewa lub burza to nie mam sygnału. Pomyślałam sobie, że jak będę miała większy talerz 80, to może nie będzie problemów z odbiorem kanałów (zwłaszcza HD) ze względu na pogodę. A może wielkość talerza nie ma znaczenia? Nie znam się i chętnie się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talerz mam na balkonie, trzecie piętro i boję się by przy wietrze rurka się  nie urwała i talerz komuś na głowę nie spadł.

 

No tak... szkoda talerza ;)  :mrgreen:

 

A tak poważnie to przyznaję Ci rację,ja też zmieniłem bardziej ze względu na estetykę bo jak sie okazało to u mnie sygnał wzrósł tylko o kilka% i teraz mam 100/ ok 80 jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bedzie FMAX HD + film hd + sport hd + cinemax hd, multiroom mozesz wywalic wtedy wysylasz do cyfrowego polsatu go i przedluzasz umowe na 1 dekoderze, konsultant juz bedzie wiedziec co zrobic(dlatego najpierw porozmawiaj z konsultantem ze chcesz odeslac dekoder, on wtedy Cie pokieruje od A do Z, zaznaczam wyslac dekoder, nie oddac do punktu, bo wtedy mozesz szybciej to zrobic)

Skoro wymieniasz dekoder glowny, to umowa krotka z 3 miesiacami darmowymi, opcja 15 miesieczna lub 12miesieczna. 

To najbardziej oplacalne wg. mnie.

 

2. Zwiekszenie do PREMIUM MAX - 99,99, MR 5 zl dodatkowo co miesiac, 29zl aktywacja(standardowo) nie ugrasz tego za darmo.

Opcje takie co podales 15/5 lub 12/5 bo nie zmieniasz dekodera glownego

Dzieki za odpowiedz. Dzis mila rozmowa z Pania z DUK. Opcja 1sza - dekoder jednak jest wlasnoscia CP i jezeli wysle wypowiedzenie na multiroom, to 30dni od konca okresu tj od 27mego ... dopiero pozniej mozemy porozmawiac o wymianie dekodera i przedluzeniu umowy. Czyli lepiej zostac przy obecnym zestawie, wyslac wypowiedzenie na calosc i pozniej wynegocjowac 15/5 a multiroom schowac do szafy ;)

Opcja nr 2 - na ta chwile rowniez bez zadnych upustow, dopiero jak dostana pismo to Pani zadzwoni i zaproponuje 15/5. Wie co mozna dostac ale bez papierka nie przejdzie. A wiec jutro wysylam dwa wypowiedzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zostało mi 3 miesiące do końca obecnej umowy 15/5: Familijny Max HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Film HD,Pakiet Cinemax HD,Pakiet Sport HD, Multiroom HD (2 dekodery) za co płacę 89,99; czy dzwoniąc teraz do DUK mogę uzyskać takie same warunki ale w opcji 12/5? Jakiś czas temu dostałem list z propozycją za 79,99, ale gdzieś mi zaginął i nie wiem czy to oferta takiego samego zestawu jak mam tylko w niższej  cenie czy coś niżej, a jeśli tak to w rozmowie z DUK można powołać się na ten list i załatwić wszystko bez składania wypowiedzenia czy lepiej złożyć wypowiedzenie i poczekać na ich ruch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze juz wyslales wypowiedzenie, bo moja odpowiedz jak i wszelkie tycza sie jedynie(i moga byc brane pod uwage) przez osoby ktore to zrobily. :)

Poszedlem zlozyc wypowiedzenie i jak sie okazuje, mozna uzyskac 15/5 w APS bez wysylania wypowiedzenia. Pani bez problemu znalazla 15/5 i obie umowy przedluzone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w APS można dostać 15/5, lub 15/3 z wymianą dekodera, ale tak, aby 5/6 miesięcy ostatniej umowy się skróciło? Bo w DUK wcześniejsza umowa się skraca.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet MINI HD na dekoderze HD6000 (4,90  i umowa przeszła na czas nieokreślony). Chce wysłać wypowiedzenie i podpisać nową umowę z Evoboxem. Czy żeby nie płacić żadnej opłaty miesięcznej za dekoder, muszę wziąć pakiet PREMIUM, czy mogę wziąć niższy? Bo rozumiem,ze jak raz zacznę płacić opłatę miesięczną, to potem ciężko będzie się jej pozbyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużeniu Evobox bez czynszu jest w Premium Max HD i Premium. Jeśli wybierz pakiet niższy z czynszem, to czynsz ten zostaje nawet po przedłużeniach kolejnych umowy. Takiego czynszu pozbędziesz się dopiero przedłużając umowę wybierając ofertę bez czynszu, z nowym dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik sprzętu: http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-files/reg-repo/cennik-sprzetu-tv.pdf

 Sprawdź swoją umowę, bo możesz mieć tam zapis o prawie do zakupu zestawu antenowego w ciągu 18 miesięcy od podpisania umowy, w cenie jaka obowiązywała przy podpisywaniu umowy, czyli niższej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużeniu Evobox bez czynszu jest w Premium Max HD i Premium. Jeśli wybierz pakiet niższy z czynszem, to czynsz ten zostaje nawet po przedłużeniach kolejnych umowy. Takiego czynszu pozbędziesz się dopiero przedłużając umowę wybierając ofertę bez czynszu, z nowym dekoderem.

Dzięki za szybką odpowiedź. A czy przechodząc z umowy na czas nieokreślony (umowa na Mini HD za 4,9 podpisana ponad 2 lata temu, wiec już od dawna jest na czas nieokreślony), jest możliwość podpisania umowy 12/3 z wymiana dekodera? To kwestia negocjacji, czy nie powinno być problemu? (Rozumiem, że 15/3 powinno być bez problemu, ale wolałbym krótszą...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym kupić zestaw antenowy

 

Posiadam dwie umowy na pakiet Premium i na pakiet Darmowy.

 

Na jaka cenę zestawu moge liczyć w APS czy poprzez infolinie bez aneksowania umowy ?

Panowie, czytajcie najpierw pytanie i odpowiedzi. @michall1234 nie chce przedłużać umowy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...