Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Aktualnie mam Premium (Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD HBO GO)  + 2x MR

PVR7000 (0 zł) + HD 3000 (5zł) + HD 2000 (5zł)

 

Umowa do 20.12.2016  (12/5)   (wiem, wiem przespałem 5 miesięcy ale chyba zmyliły mnie jakieś wpisy w lipcu, że nie da się przedłużyć z HBO)

Wypowiedzenie wysłane dopiero we wtorek (standardowe „ze skutkiem na koniec okresu podstawowego” - być może ten dopisek już niepotrzebnie)

 

1. Chciałbym zostawić ten sam pakiet

2. Koniecznie dobrać ON THE GO

2. Dobrać Evobox za 49 zł

3. PVR7000 przenieść do multiroom

4. Dobrać antenę z konwertem za 129 zł

5. Zostawić / zwrócić HD2000  tu jeszcze się nie zdecydowałem

 

Rozumiem, że mogę dostać umowę 15/3 za 79,99 zł (dotychczasowa cena) + 10/15zł multiroom, ale co z ON THE GO ? Czy mogę go dostać za darmo czy tylko za 5 zł.

Czy coś jeszcze można otrzymać,  np. VOD?

 

Co w przypadku gdyby do 19 wypowiedzenie nie zostało zarejestrowane? Rezygnować z HBO lub jakiegoś pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1Jak weźmiesz Premium max Evobox dostaniesz bez czynszu

    .2 Dostaniesz jak wszyscy teraz za 0 zł.

    .3 Da się przenieść go jako mooltirum, powinieneś mieć go za 0 zł.(ale musisz dobrze nawijać że już masz go  bez dzierżawy)

    .5 jeśli zostawisz jako 2 moolti to już na pewno z opłatą

Tak że wszystko możesz mieś za 99.99 + ?zł. za drugi mooltirum

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ipli na pewno nie dostałeś.

Z tego co mi wiadomo, to dla obecnych ON THE GO kosztuje 5zł bez względu na długość umowy. Tylko przy Premium Max HD jest w cenie pakietu. Multiroom HD nie będzie bezpłatny, ponieważ obecnie jest płatny. Pisałem o tym wielokrotnie (sztywne ceny Multiroom HD).

Jest obecnie promocja że przy umowie 24 lub 29ms CP GO za 0zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W standardowych ofertach? Czy tylko DUK? Pytam, bo ja nie widzę w rozpisce 0zł za ON THE GO. Ostatnią mam z listopada.

Wszystkie ofert na 29 i 24. Nowy klient tez tak ma, na stronie www sa oferty z CP GO, via strona: "

ON THE GO w cenie - oglądaj ponad 40 kanałów i tysiące programów na życzenie na urządzeniach mobilnych"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy coś zmienilo się jeśli chodzi o przeniesienie PVR7000 do multiroomu (przy dobraniu Evoboxa) bo mi wczoraj powiedziano ze się nie da. "System nie puszcza". Mogę dobrać HD 5000 czy 5000 s, ale nie mogę zostawić pvr 7000.

Aktualnie mam

PVR7000 (0 zł) + HD 3000 (5zł) + HD 2000 (5zł)

Edytowane przez robert777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was koledzy,

 

Mam maly problem i zarazem pytanie, nigdy nie korzystalem z jakichs ulg w rozmowach z duk. Obecnie posiadam pakiet bodajze familijny + hbo + sagemcom z nagrywarka + multiroom ze zwyklym sagemem jakims. Do tego posiadam usluge smart dom na internet.

Koszty za tv to 89.90 + internet 29.90.

Czy istnieje mozliwosc jakoś obnizenia kosztow ? Konczy mi sie umowa na koniec grudnia, dzis bylem napisac wypowiedzenie z okresem miesiaca.

 

Niestety pani w salonie powiedziala ze nie ma mozliwosci obnizenia kosztu , nawet zniesienia hbo ktore nie jest mi potrzebne a doliczany jesy koszt 20zl za nie.

 

Mozecie mi cos doradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Skoro kwota 89.90, to czy Twoja oferta nie nazywa się pakiet PREMIUM? Jeżeli się nie mylę to posiadając SmartDom nie możesz obniżyć swojego miesięcznego zobowiązania poniżej kwoty, którą obecnie posiadasz, ponieważ utracisz rabaty w programie SmartDom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na umowie internetowej też masz mniej, niż 7 miesięcy do końca, pisz wypowiedzenie - jeśli nie masz trzeciej umowy z rabatem 48,9 najsensowniej będzie rozmontować SmartDom.

Po kontakcie z DUK CP będziesz mógł spokojnie obniżyć abonament. Co do internetu, 20 GB dostałem bez SmartDomu za 9,99 miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie umowy mi sie koncza w przeciagu miesiaca.

 

Wchodzac na icok w zakladce o umowie mam napisane pakiet familijny max hd ale masz racje bo wchodzac dalej w szczegoly jest zapisany jako premium :)

Trzeciej umowy nie mam, wiec co proponujecie koledzy? Czekac na kontakt z duk i z nimi cos próbować ugrac ? Na co moge liczyc z ich strony ? Z mojej strony tak jak wspomnialem nie interesuja mnie zadne cinemaxy czy hbo bo tego nikt nie oglada nawet. Interesuje mnie zejscie z ceny przy zachowaniu podobnych parametrow tz tv w sensownej cenie, dekoder z nagrywarka, smialo moze zostac stary sagecom, do tego multiroom i internet lte no limit ktorego i tak uzywam rzadko bo jest w drugim mieszkaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...