Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

​Jestem nowy na forum ale widzę że jest tu dużo przydatnych informacji o CP i dużo fachowców w temacie.

przeczytałem dużą cześć forum ale mam pytania i proszę o opowiedz.

 

Obecnie posiadam umowę Premium Max z elastycznością na 29 miesięcy za 99zł w tym dwa multiroomy do końca zostało 8 miesięcy.

Na pewno trzeba wysłać wypowiedzenie żeby wynegocjować lepsze warunki.

Chciałbym wymienić dekoder na nowszy bo posiadam główny HD 3000.

​wszystkie umowy jakie posiadałem były na 29 miesięcy.

Jakie warunki mogę wynegocjować przy wymianie dekodera na EVOBOX??

wymiana na EvoBox umowa 15/3  opcja Premium w kwocie 79,99zł za Max Premium chyba 89,99zł + multiroom

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczytaj wątek jest dużo o tym od jakiego pakietu i za ile.W Familijnym  nie dostaniesz tego dekodera.Chyba że się mylę to niech ktoś mnie poprawi.Dostępny przy podmianie w umowach 15/3 minimalnych.Max-10zł Max+Film+Sport+Cinemaxy-5zł.Premium tylko aktywacja bez najmu.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem stronę i tu już takiej pewności nie mam.Bo miałem wrażenie że przy Max było 10 zł dla stałych jak i nowych.Teraz widzę 5 zł więc może coś przeoczyłem i była jakaś zmiana oferty jeśli chodzi o ten dekoder.Może lepiej niech się wypowie ktoś bardziej zorientowany bo nie chcę wprowadzać w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

W niedzielę złożyłam wypowiedzenie jednej z umów (i tak za późno, bo koniec umowy miał nastąpic 24.12.2016): Rodzinny HD za 19,90 zł.

Dzisiaj zadzwoniłam do DUK (telefon oczywiście podany przez Was na forum), bardzo sympatyczny pan odebrał "już patrzę jaką ofertę mogę Pani zaproponować", więc odpowiedziałam, że to może ja Panu zaproponuję :D  12/5 i od razu zatwierdzone. Pan dodał, że przez 5 miesięcy wskoczy wyższy pakiet za 39 zł bodajże i przed upływem tego czasu muszę wykonać do nich telefon i powiedzieć, że rezygnuję z takiego pakietu i chcę przejść na niższy, a wtedy jak skończą się darmowe miesiące, będę płacić 19,90 zł. 

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie wpisy i za to forum! Za 2 miesiące atakuję z wypowiedzeniem główną umowę: Familijny Max HD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Mam umowę w SD 1 na trzy produkty tj. TV - premium+MR za 89,90 (produkt uprawniający do SD), LTE - 50% upustu i telefon w Plusie z abonamentem za 1 zł. Umowa na TV kończy się 09.05.2017 czyli za 6 msc. Czytałem na forum, że już można wypowiedzieć umowę. Chciałbym teraz otrzymać premium max z nowym dekoderem Evobox, dekoder główny, który obecnie posiadam, przenieść jako MM a trzeci zwrócić. Umowa na max. 24 msc. Jakie są szanse otrzymania takiego zestawu? Czy zmieniając abonament umowy uprawniającej nie stracę SD 1?

Pozdrawiam. SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jestem tu nowa. Złożyłam wypowiedzenie umowy. Posiadam pakiet Familijny Max HD, HBO, HBO Go i Cinemax. Płacę 79,90 zł. Tuner to Sagemcom. Co mogę wynegocjować?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie możesz mieć Premium, czyli Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + HBO HD HBO GO + Cinemax HD w umowach 29, 24, 15 i 12 miesięcy. Umowy na 29 i 24 miesiące możesz mieć z 8 miesiącami bezpłatnymi, a 15 i 12 miesięczne umowy z 5 miesiącami bezpłatnymi. Jeśli chcesz wymienić swój dekoder na Evobox, to okresy bezpłatne będą 2 miesiące krótsze i nie jest dostępna umowa na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Mam umowę w SD 1 na trzy produkty tj. TV - premium+MR za 89,90 (produkt uprawniający do SD), LTE - 50% upustu i telefon w Plusie z abonamentem za 1 zł. Umowa na TV kończy się 09.05.2017 czyli za 6 msc. Czytałem na forum, że już można wypowiedzieć umowę. Chciałbym teraz otrzymać premium max z nowym dekoderem Evobox, dekoder główny, który obecnie posiadam, przenieść jako MM a trzeci zwrócić. Umowa na max. 24 msc. Jakie są szanse otrzymania takiego zestawu? Czy zmieniając abonament umowy uprawniającej nie stracę SD 1?

Pozdrawiam. SK.

A jaki masz dekoder glowny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Posiadam Pakiet Rodzinny HD za 19.90zł. Złożyłem wypowiedzenie, czekam na telefon z DUK. Co mogę wynegocjować, gdy interesuje mnie poszerzenie oferty?

  • Pakiet Familijny ze Sportem (interesują mnie szczególnie sportowe kanały)
  • Multiroom (w sumie 2 telewizory)
  • dekoder EVOBOX (teraz posiadam HD5000)
  • kanały Eleven

Umowa myślę na 12-15 miesięcy . Jaką cenę będę musiał zapłacić za skład pakietu jaki mnie interesuje? Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...