Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jednak niekoniecznie jest tak jak piszecie, oto co dostałem z CP na moje pytanie o migracje "Uprzejmie informuję, że obecnie oferta, której dotyczy zapytanie jest w trakcie przygotowania. Skontaktujemy się z Panem w celu przedstawienia oferty bezpośrednio po jej przygotowaniu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A możesz powiedzieć (napisać) za ile są dekodery HD dla MINI HD, na najdłuższy wariant umowy?

 

Aktywacja 1 zł i 5 zł czynszu co miesiąc

5 msc pakietu familijnego HD w kwocie 9,90

 

@markar te oferty są od dzisiaj i gwarantuje ci że możesz z FTA przejść na nowe oferty. Nie mam tylko pewności czy możesz podmienić sobie dekoder. Musiałbyś podejść do APS i tam ci sprawdzą.

 

Oferty te są skierowane do osób które są po okresie podstawowym, ale być może niektórzy klienci z umową na czas określony mogą podpisać te umowy. Jest chyba tylko 1 warunek. Taki klient musi mieć do końca umowy 3 miesiące. Ale to nie są 100% pewne informacje. Najlepiej podejść do APS-u ( które wiedzą że od dziś są nowe oferty, bo o zgrozo w niektórych punktach nie mają o tym pojęcia) i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z tego co się dzisiaj dowiedziałem w APS-ie, to osoby z umową na czas określony mogą przejść na nowe pakiety z podmianą dekodera na 1 miesiąc przed końcem umowy. Tylko ciekawe, bo przecież miesiąc przed końcem umowy przedłuża się ona na kolejne 12 miesięcy na starych warunkach, jeżeli dobrze się orientuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A możesz powiedzieć (napisać) za ile są dekodery HD dla MINI HD, na najdłuższy wariant umowy?

 

Aktywacja 1 zł i 5 zł czynszu co miesiąc

5 msc pakietu familijnego HD w kwocie 9,90

 

Czyli rozumiem dekoder za złotówkę, przy czym 14,90 miesięcznie (5 mies.gratis familijnego)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ta informacja gdzieś umknęła wszystkim. to nie jest tak, że oferty dla każdego są dostępne. system sprzedaży weryfikuje po numerze PESEL i pokazuje dostępne promocje. np. umowy z tego roku, dekoder na udostępnienie i jest możliwość podmiany dekodera i przejścia na nowy cp, przy dekoderach na własność takiej możliwości nie i przejścia na nową ofertę bez podmiany sprzętu tez nie.

 

ale czasami system pokazuje, że się nie da i stąd problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy dekoderach na własność takiej możliwości nie i przejścia na nową ofertę bez podmiany sprzętu tez nie

 

Czyli, ja mając na własność dsb 717, z tej promocji skorzystać nie mogę... A można byłoby tak zrobić, że przejść na multiofertę i tam wybrać mini hd(lub kupić mini, po czym przejść na mini hd)-czy jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie do tej pory płaciłem za pakiet familijny+relax mix czy jakos tak 61.80 i tak ponad rok z tego względu że byłem w trakcie umowy na czas nieokreślony teraz postanowiłem że może by tak podpisać umowę i dostałem ofertę umowa na 24 mies. dekoder na udostępnienie ten od CP 5000 za 1zł za wcześniejszy pakiet 57.80 do tego 4 miesiące za free plus 3 mies pakiet HBO i warto ? jest realna szansa na wynegocjonowanie lepszej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z Panią z CP udało się wysępić umowa 24 mies. 4 mies. free pakiet relax mix plus pakiet hbo do tego dekoder sagem ten z twardym dyskiem na udostępnienie 5 zł miesięcznie od 5 miesiąca doliczane do abonamentu 58.70. Szału nie ma ale jak mam płacić tak jak teraz prawie 62 zł i tak ciągnąć to chociaż będzie nowy dekoder plus kilka mies. bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30.10 miałem telefon z polsatu , w sprawie przedłuzenia umowy ( wypowiedzenie wysłane , umowa do 10.01.2011 ) . Zostało mi zaproponowane Familijny+Relax Mix + HBO z umową 24 miesięczną za 77.80 zł , przez pierwsze 6 miesięcy gratis , do tego 12 miesięcy gratis Cinemax i dekoder HD z twardym dyskiem na udostępnienie za 1 zł + koszty przesyłki . przystałem na tą oferte i miałem otrzymać umowe i dekoder w ciągu tygodnia . Po tygodniu czyli wczoraj zadzwoniłem do polsatu i tu zaskoczenie : twierdzą że przedstawil mi oferte , a ja nie podjąłem "ponoć" decyzji . Czy ktoś z was miał podobną sytuacje , jeśli tak to co mam zrobić ? Czy jeśli zaproponowano mi przedłużenie umowy przez telefon to ta rozmowa nie powinna być nagrywana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobną sytuację po złożeniu wypowiedzenia,ale odwrotną.Na propozycję pana konsultanta odpowiedziałem,że ma zadzwonić za tydzień,bo ja się zastanawiam nad przejściem do "enki",albo do C+,bo mam od tych operatorów lepsze propozycje,a ponadto oferują więcej kanałów HD,a CP sztywno trzyma się raz zawartej umowy i nie jest elastyczny i przyjazny swoim abonentom.Facet "wychodził" ze skóry,aby mnie przekonać,ale ja postawiłem na swoim i po tygodniu /dokładnie/ zadzwonił,a i wtedy go jeszcze zwiodłem dwoma dniami na zastanowienie,bo niby to chce przemyśleć oferty kablówki.Odniosło skutek bardzo dla mnie korzystny,bo oni dobrze postraszeni gadają inaczej i wtedy przedstawiają lepsze propozycje.Do takich negocjacji trzeba być dobrze przygotowanym i zorientowanym co w trawie piszczy,np.trzeba zaopatrzyć się w foldery reklamowe konkurencji,aby móc przedstawiać kontrpropozycje,bo oni "pięknie" gadają i kręcą [beep]nie jak wyczują,że ktoś nie ma "kręgosłupa" i pęka.Dopiąłem swego i za mniejszą cenę mam pakiety bardziej pojemne tematycznie niż oni teraz proponują swym nowym klientom i tym z umowami na czas nieokreślony.I jeszcze rada-najlepsze umowy,to umowy na czas określony,bo to operator musi zabiegać u abonenta o jej przedłużenie,a nie odwrotnie.I trzeba pilnować terminu wypowiedzenia,aby umowa z czasu określonego nie zamieniła się w umowę na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...