Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przy opcji 5m 0zł 7m płatnych jest możliwość wymiany sprzętu?

Mam moduł CI / interesuje mnie Evobox.

Czy ktoś miał taką sytuację?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dotychczas pakiet rodzinny w Smart dom. TV to druga usługa względem telefonu w Plusie. Wypowiedziałem umowę z jej końcem i teraz proponują mi pozostanie na warunkach 12/5. I to mi pasuje przy czym chciałbym podnieść pakiet na premium max i tu zaczynają się schody. Konsultantka twierdzi że mój Smart Dom to jakaś oferta specjalna tylko na rodzinny i nie przenosi uprawnień 50% za drugi produkt na wyższe pakiety. Zatem albo 12/5 bez Smart Domu albo nowy smart dom z rabatem 50% ale na min 24mce iz max 2 miesiącami gratis - tego nie była pewna bo to niby tylko w punkcie dostępne. Umowa na TV wraz z tym Smart Domem podpisywana dokładnie dwa lata temu. Prawda to czy babka mnie wkręca.
 

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie dekodera na inny model, bądź modułu CAM na dekoder, obowiązują 3 miesiące bezpłatne. 5 miesięcy jest tylko bez wymiany sprzętu.

 

Dostał ktoś bezpłatnie wymianę na Evobox przy pakiecie niższym, niż Premium?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś składałem wypowiedzenie z racji wycofania kanału Fightklub w APS Cyfrowego Polsatu. Do tej pory miałem pakiet Premium z umową na 24/6 za kwotę 84,99. Przed chwilą przedłużałem umowę 12/5 na pakiet Premium Max w kwocie 99,99. Z dekoderem Evobox. Dzwoniłem pod numer 222127128

Edytowane przez wally79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po :) właśnie oddzwoniła zaczeła od umowy 29msc, 24msc ,15msc no i finał 12msc :)   czyli umowa 12/5 Premium (79,99zł)+ 1xMultiroom (5zł) = 84,99zł  

 

umowa stara jeszcze 18msc anulowana :)

 

co to jest ten "Katalogi Online (Katalog)" za 0zł ? bo to też dostałem

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone dziś po 17, rozmowa z DUK po 20. Umowa 24/6 od grudnia 2015 r Familijny Max HD + film + sport + cinemax oraz od pewnego czasu Eleven.

Propozycje były dwie. 1) Premium Max 99.90 15/5, 2) to co miałem do tej pory 15/5. Wybrany wariant drugi, do którego na czas sezonu F1 dokupuje Eleven za 15 zl. Może i dałoby się 12/5, chociaż konsultant twierdził, że przy akcji Fightklub nie jest to dostępne. Nie chciałem się sprzeczać, jestem z tej oferty zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałoby się 12/5 spokojnie (ja tak wziąłem i wielu innych), a taniej wyszedłby Cię premium max, bo tam miałbyś w okresie darmowym 11 za free, a teraz pomimo darmowych miesięcy za 11 będziesz płacił 15 zeta. Sezon F1 trwa 9 miesięcy, więc oszczędności czysto teoretyczne będziesz miał, w praktyce zapłacisz więcej niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem:
Umowa na 12ms5 za darmo

Wariant @A Pakiet Premium MAX 99.99.

Wariant @B Pakiet Premium 79.99 + elastyczne 11.

 

Wariant @A. 99.99*7ms platnych/12 ms cala umowa = 58.33 zl/ms.

Wariant @B. 79.99*7ms platnych/12 ms cala umowa = 46.66 zl/ms.

Wariant @B. 1 ms eleveny za darmo, potrzebne dodatkowo 8 ms platnych w cenie 15zl(liczac ze zalezy mu jedynie na f1, a tak tez napisal, to wylaczy go gdy skonczy sie f1).

 

Czyli: 15.00*8ms platnych/12 ms cala umowa = 10zl/ms.

Czyli: 46.66+10zl = 56.66.

 

Roznica miedzy Wariantem z PREMIUM MAX, a wariantem PREMIUM+ Eleven(okresowo), to 1.67zl.

 

Wariant B)., przy zalozeniach tego co napisal mfm wychodzi mu taniej(o bagatela 1.67, ale trzymajmy sie faktow i tych jego zalozen).

Czyli jednak taniej.

 

Nie zmienia to faktu, iz sam bym wzial premium max, bo nie dosc ze CP GO dochodzi za darmo, nie trzeba tego wylaczac i o tym pamietac, to roznica 1.67 to tyle mozna znalezc na ulicy jednego dnia.

 

[nie wiem po co takie wyliczenia, tak po prostu mi sie nudzilo]

pozdrawiam ! :P

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie witam wszystkich serdecznie. Ten temat śledzę od wieelu darmowych miesięcy :twisted: i dzięki wielkie za wszystkie pisane przez Was komentarze.

Aktualnie:

Dekoder głowny PVR HD7000 i HD3000 multiroom

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny MaxHD
Pakiety i usługi dodatkowe:Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Usługa, Multiroom HD

umowa 24/8 84,99zł(w tym 5 zł miesięcznie za dekoder)

 

Po zakończonej rozmowie z DUK:

Pakiet PremiumMax + 1x multiroom

Umowa 24/6(z nadzieją, że w przeciągu max roku coś znowu wykombinują)

Wymiana dekoderów na EVOBOX + HD5500(oba tylko aktywacja, bez miesięcznego czynszu)

Za 79,99

 

Mam nieodparte wrażenie, że dałoby się coś jeszcze ugrać, nie jestem pewien. Wszystko przez to, że rozmawiałem z konsultantką. Nie chcę nikogo przypadkiem obrazić, ale zawsze rozmawiałem z męszczyznami i rozmowy były krótkie i owocne. Szanowna Pani była bardzo nieugięta, a proponowane przez nią opcje zajęły mi kartkę A4 notatek. Pewnie chciała uśpic moją czujność i nie jestem pewien, czy przypadkiem Jej się nie udało :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ten temat śledzę od wieelu darmowych miesięcy :twisted: i dzięki wielkie za wszystkie pisane przez Was komentarze.

 

To musisz sledzic dosc nieuwaznie, bo juz wszystko w przypadku wymiany dekodera na Evoboxa i promocji zwiazanych z nim bylo napisane.

Ale z racji tego ze napisales to dosc schludnie to Ci odpowiem.

Jedyne co mogles "ugrac" to umowa 15ms/3 za darmo i byc moze CP GO, ale CP GO czasami tylko sie pojawia za 0zl i raczej konsultant sam by Ci to zaproponowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę co napisał:

 

Pakiet PremiumMax + 1x multiroom

Te 8 dych to za aktywację dekoderów- 49+29

 

Wymiana dekoderów na EVOBOX + HD5500(oba tylko aktywacja, bez miesięcznego czynszu)

Za 79,99

też to zapłaciłem więc po czym mam sądzić że nie ma maxa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...