Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka , u mnie również poleciało wypowiedzenie .  Ostatnia umowa 24/8 , abo premium za 79,99 zł, 2 x multiroom. Będę chciał wymienić dekoder główny tj. ESI-88 na EVOBOX , abonament pozostawić bez zmian. Umowę podpisać znów na 24 miesiące tym razem nie płacąc przez 6 miesięcy (doczytałem ,że 8 nie dadzą ze względu na wymianę dekodera) . Chciałbym się dowiedzieć czy w takim przypadku jest możliwość pozostawienia tego ESI-88 jako dekodera dodatkowego ?? I ewentualnie jak zagadać by to przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagemcom ESI-88 nie może być jako dekoder dodatkowy w usłudze Multiroom. Mogą być jedynie dekodery produkcji CPT, wybrane modele serii HDxx00.

 

To tak na marginesie. O usłudze Multiroom w Cyfrowym Polsacie jest odrębny wątek w niniejszym dziale forum. :read:

Wszelkie pytania związane z usługą Multiroom należy zadawać w tamtym właśnie wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym wypowiedzeniu umowy z powodu wyłączenia programu FightKlub (starej umowy miałem jeszcze 18m-cy) wynegocjowałem dzisiaj przez DUK nową umowę na 24 m-ce z 6 m-cami gratisowymi i wymianę dekodera na Evobox. Pakiety: Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO 1,2i3 ,HBO GO, On The Go + katalogi online przez całą umowę, i dodatkowo 6 miesięcy pakietu VOD za darmo.
Na Elevenach mi szczerze mówiąc nie zależało.
Zobowiązanie miesięczne po okresie promocyjnym i wyłączeniu pakietu VOD to 79.99zł bez comiesięcznej dzierżawy.
Opłata aktywacyjna 49zł płatna u kuriera.
Wiem, że można było podpisać na 15m-cy z 3 m-cami gratis, ale wolałem mieć spokój na dłużej i mieć bezpłatnie OTG, a później może znowu coś wyłączą ;)
Ogólnie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareczek11

Witam, dziś telefon z DUK i moja zgoda na ofertę Premium Max 12/5 gratis w cenie 109 zł z 3 Multiroom i On The Go, dekoder Evobox i Multiroom, tak jak miałem. Znów zapłacę 2 miesiące i kolejne wypowiedzonko. Cofnięte 8 miesięcy starej umowy. Jestem zadowolony.

 

 

Czy może komuś udało się nabyć ten najwyższy pakiet wraz z 3x Multi za niższą kwotę niż 109zł jak miało to miejsce w przypadku Jareczka11 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona dzisiaj, sam zadzwoniłem do działu utrzymania klienta

 

Oferta 12/5  

premium za 79,99zł

multiroom 5zł

on the go 5zł

czynsz za dekoder 5zł

 

Wszystko za 95zł

 

Umowa przedłużona 03.2016 na 15/5  teraz 12/5   i mam 10 miesięcy za darmo

Edytowane przez arekqw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...