Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa przedłużona tradycyjne 15/5 po wycofaniu Fightklub. Poprzednia 12/5, dzięki temu przez 10 miesięcy nic nie zarobią. Pakiet za 59,99. Dopiero po rozmowie z facetem doszliśmy do porozumienia, bo kobietki dzwoniły 2 razy i ciągle coś nie grało, a to nawet 15/5 nie było, a to się spierali ze SmartDom, że za krótki aneks(mam neta jako drugi na umowie na czas nieokreślony) . Z facetem od razu raz dwa i gotowe.

Raz dzwonili ze 127128 raz 127137

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas premium w SD pierwszej edycji + 2 dekodery multiroom za 54'90 umową od lutego w okresie bezpłatnym na 24 miesiące ( okres bezpłatny do października) do końca umowy pozostało 17 miesiecy

Złożyłem wypowiedzenie w związku z wycofaniem ywiadomego kanalu.

Dziś telefon i aneksowanie umowy od 2.09.br na warunkach. Premium max + 2 dekodery do multiroom w SD dalej pierwszej edycji. Umowa na nowe 24 miesiące i 8 miesiecy bexplatnych - cena po okresie bezpłatnym 59,90. I jak tu odchodzić z CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy coś jeszcze mogę wynegocjować.

Dostałem propozycję następującą:

- umowa 12/5 z pakietem FMax HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59,99 zł,

- VOD na 5 miesięcy,

- CP Go na 12 miesięcy.

 

1. Czy wynegocjował ktoś HBO + HBO Go i Eleveny gratis na kilka miesięcy?

2. Czy Cyfrowy Polsat Go i On The Go to jest to samo?

3. Czy pakiet Ipla Mix, który teraz miałem zostanie wyłączony po przedłużeniu umowy? 

4. Czy można przedłużyć pakiet Ipla Mix?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sierpnia wypowiedzenie umowy z powodu braku fightklub-u (poprzednia umowa 12/5  F. Max HD 69,90zł SportHD, Film HD, VOD, Cinemamax, Ipla Mix) 2 sierpnia rozmowa z CP: pierwsza pani powiedziała, że nie da się 12/5 tylko 15/5 drugi telefon i dało się 12/5 F. MaxHD, SportHD, Film HD, VOD, Cinemamax + CP GO na cały okres +1 mc Eleven za 74,99zl


Powiedzcie czy coś jeszcze mogę wynegocjować.

Dostałem propozycję następującą:

- umowa 12/5 z pakietem FMax HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59,99 zł,

- VOD na 5 miesięcy,

- CP Go na 12 miesięcy.

 

1. Czy wynegocjował ktoś HBO + HBO Go i Eleveny gratis na kilka miesięcy?

2. Czy Cyfrowy Polsat Go i On The Go to jest to samo?

3. Czy pakiet Ipla Mix, który teraz miałem zostanie wyłączony po przedłużeniu umowy? 

4. Czy można przedłużyć pakiet Ipla Mix?

Hej

 

 

Ipli chyba się nie da, bo jest na to konto CP GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy coś jeszcze mogę wynegocjować.

Dostałem propozycję następującą:

- umowa 12/5 z pakietem FMax HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59,99 zł,

- VOD na 5 miesięcy,

- CP Go na 12 miesięcy.

Przepraszam, czy CP GO dostałeś w cenie pakietu 59,99zł? Ja przedłużałam premium za 79.99 i ON THE GO było tylko za dodatkową opłatą.

Czy to w ogóle to samo?

 

Mam też pytanie do wszystkich: czy ktoś dostał ON THE GO w opcji elastycznej? Ja chciałam, ale podobno się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z powodu wyłączenia Fightklub przedłużona. Bardzo miła Pani powiedziała że wypowiedzenie jest zarejestrowane, ale ofert nie widzi. Sama zaproponowała wyjaśnienie tej sprawy i konsultację z kierownikiem. Po 5 minutach oddzwoniła i oto mam 15/5 Premium Max + 1 dekoder multiroom za 104.99, a ze Smartdomem za zaledwie 55 zeta, bez zupełnie żadnych negocjacji z mojej strony, oczywiście z EvoBoxem, którego nabyłem tuż po przemierze. Dodam, że wcześniej miałem Premium, gdzie akurat kończyły się gratisowe miesiące. Tak więc mam 11 miesięcy z rzędu za darmo :) a i CP On The Go w pakiecie. I jak tu ich nie lubić.

P.S. Jak chciałem pół roku temu przedłużyć umowę w nc+ to zaproponowali 5 złotych podwyżki i drugie 5 złotych czynszu za wymianę dekodera.

Edytowane przez reBR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas premium w SD pierwszej edycji + 2 dekodery multiroom za 54'90 umową od lutego w okresie bezpłatnym na 24 miesiące ( okres bezpłatny do października) do końca umowy pozostało 17 miesiecy

Złożyłem wypowiedzenie w związku z wycofaniem ywiadomego kanalu.

Dziś telefon i aneksowanie umowy od 2.09.br na warunkach. Premium max + 2 dekodery do multiroom w SD dalej pierwszej edycji. Umowa na nowe 24 miesiące i 8 miesiecy bexplatnych - cena po okresie bezpłatnym 59,90. I jak tu odchodzić z CP?

cena po okresie bezpłatnym 59,99.

Mały szczegół a jednak robi robotę.

@blom eleveny za 10zl?? Sam chetnie wezmę jak mi zaproponują :)

Nie zaproponuja bo nie ma takiej oferty, przestancie ludzi robić w jajo w tym temacie.

 

Ja dostałem OTG za darmo na 24 miesiące choć nie chciałem, już wszystko co mnie interesuje było ustalone, jak sam z siebie konsul dorzucił.

Bo jak sie pojawia za 0zl, to czemu tego mieliby nie dac? A nóż kiedys uzyjesz... chociaz by ogladania odcinkow kiepskich :D

@kyczniker,

Dużo macie roboty po wycofaniu Fightklub? :) Ja dziś złożyłem i czekam. DUK jutro pracuje?

DUK jutro pracuje 9-17.

Przepraszam, czy CP GO dostałeś w cenie pakietu 59,99zł? Ja przedłużałam premium za 79.99 i ON THE GO było tylko za dodatkową opłatą.

Czy to w ogóle to samo?

 

Mam też pytanie do wszystkich: czy ktoś dostał ON THE GO w opcji elastycznej? Ja chciałam, ale podobno się nie dało.

Przy umowie 12/5 i 15/5 nie ma CP GO za 0 zł.

Nie ma w opcji elastycznej, wiec albo bierzesz przy umowie albo nie masz tego na caly okres umowy. Dobrac tez nie mozesz oczywiscie, chyba ze aneksujesz umowe na kolejne miesiace.

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy CP GO dostałeś w cenie pakietu 59,99zł? Ja przedłużałam premium za 79.99 i ON THE GO było tylko za dodatkową opłatą.

Czy to w ogóle to samo?

 

Mam też pytanie do wszystkich: czy ktoś dostał ON THE GO w opcji elastycznej? Ja chciałam, ale podobno się nie dało.

Tak CP Go zaoferowano mi w cenie pakietu za 59,99 zł.

Pytam ponownie czy CP Go i On The Go to jest to samo?

Czy przy pakiecie za 59,99 jest szansa wynegocjować jakieś darmowe miesiące z HBO lub Elevenami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też mam pytanie. W styczniu podpisałem. 1 umowę 24/6 - Familijny Max HD +Sport HD...... Jest to pierwszy produkt Smart dom. Do tego mam 2 tel 50%. Pytanie czy w związku ze zmianą programowa dam radę coś ugrać. Sam wiem i oni też że przy rozwiązaniu definitywnym umowy tracę zniżki z Smart dom na telefony.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie rozmawiałem z konsultantem i powiedział mi, że przy umowie 12/5 nie może mi dać OTG gratis na całą długość umowy. Przy moim abo (59,99zł) i umowie 12/5 mogę mieć OTG za 5zł/mies. albo mogę podpisać umowę na 24 mies. i mieć OTG za 0 zł.

Edytowane przez 89damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz policz sobie ile realnie Cię będzie kosztowało OTG przy umowie 12 miesięcznej. 10zł? Nie rozumiem w czym problem. W 12-miesięcznej umowie Twój cały koszt umowy to dwa abonamenty za pakiet + 10zł za OTG. Przy 24-miesięcznej umowie, to jest 10 abonamentów za pakiet TV. 

Założenie jedno - 6 cykli do końca okresu podstawowego przedłużasz znowu umowę po złożeniu oczywiście wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie klepnięta umowa bez żadnych problemów (wczoraj jakoś nikomu się nie chciało przedłużyć ze mną umowy) 15/5 podstawowe zobowiązanie Premium Max + VOD + Multiroom 114,99 a minimalne podstawowe bez VOD 104,99. Rabat Smart Dom -48,90 zł. I teraz pytanie: kwota brana do programu SD to minimalne podstawowe zobowiązanie i wyłączenie VOD nie wpłynie na utratę rabatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...