Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a jak to jest z przedluzaniem umowy, chodzi mi, ze po wyslaniu wypowiedzenia wynegocjowalem sobie pakiet familijny za 29 zl. Zostalem przy swoim dekoderze itp. Umowa wkrotce sie konczy i znow bede wysylal wypowiedzenie, pytanie moje takie: Dekodera nie chce, zmieniac pakietu nie chce, tylko np zeby mi cos wlaczyli dodatkowo np HBO, albo jakis inny pakiet filmowy w tej samej cenie co mam obecnie, jest mozliwosc czy raczej ciezko to wynegocjowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące pytanie : dlaczego nie mogę podpisać umowy na własnościowy dekoder HD3000? Zarówno APS, jak i infolinia oraz DUK rozkładają ręce stwierdzając że nie było takiej możliwości . Nie chcę dobierać sprzętu na udostępnienie .

Edytowane przez DiilGang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą samą ofertę możesz ugrać, co miałeś. Ja bym jednak wybrał umowę na 15 miesięcy z 5 miesiącami gratis pakietu Familijnego Max HD z możliwością zmiany na pakiet Familijny HD. Średnia cena wychodzi 26.66zl. Po opłaceniu 4 rachunków znowu możesz mieć nową umowę z bezpłatnymi miesiącami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opłaceniu 4 rachunków znowu możesz mieć nową umowę z bezpłatnymi miesiącami.

 

A nie jest tak, że nową umowę można zacząć negocjować dopiero (po wysłaniu wypowiedzenia) na 6 miesięcy przed zakończeniem starej? Czyli dopiero w 10 miesiącu w przypadku umowy 15/5 i w takim przypadku musimy opłacić 5 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wprowadzać nikogo w błąd, ale gdy wypowiedziałem umowę w tamtym roku to zostałem poinformowany, że mogę zacząć negocjacje nowej, gdy rozpocznie się 7 miesiąc umowy. Wtedy miałem umowę 12/5 i zapłaciłem za 2 miesiące. Możliwe, że teraz to się zmieniło lub źle poinformował mnie konsultant z DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie powiem że w porównaniu do tematu w dziale nc+ ten wydaje się mało aktywny. Czyżby nie było aż tylu ofert dla stałych abonentów?

 

A wracając do tematu oferta z wczoraj:

Fam MAX HD + Sport + Film + Cinemax +kolekcja VOD 6m gratis umowa na 15/3m cena 59,99

dodam tylko że staram się podmienić dekoder na evobox i tu standardowe siwka 49 aktywacja +5zł/mc

 

Biorąc pod uwagę to co znajduje się na stronie i nawet promocje "HH" oferta gorsza jak dla nowego.

Miesiąc temu to samo proponowano mi za 49,99 ale sądzę że konsultant zamieszał z opcją smartDOM której nie mam.

 

Co do pakietu cena jest jak dla mnie ok biorąc pod uwagę miesiące bezpłatne. Natomiast nie jestem w stanie zaakceptować opłat za dekoder.

Będę starał się również o gratis w postaci ON THE GO zamiast kolekcjiVOD na cały czas trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SiGi sie staraj o co chcesz ale i tak nic nie ugrasz. Oferty sa sztywne dla wszystkich.

Skoro masz wymogi w postaci: evobox oraz ON THE GO to bedziesz za nie placic przy tak NISKIM abonamencie.

Powodzenia w sluchaniu od konsultanta: "nie ma mozliwości"

Bo po prostu nie ma i tyle, temat nie jest zbyt aktywny bo kazdy tutaj zna oferty jakie sa w CP, sa bez zmian od wielu lat.
Jedyne co to, to ze ON THE GO czasami moze byc za darmo przy umowie na 24/29 miesiecy.

Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech próbuje skoro twierdzi że ten pakiet proponowali mu wcześniej za 49.99 zł :lol2: Niedawno twierdził że nie ma pakietu Mini HD od dawna i tylko on posiada taki unikatowy pakiet dzięki temu że jest stałym abonentem :lol2: Teraz będzie walczył o Evoboxa za free.Gdzie warunki na ten dekoder od dawna są jasne i przejrzyste i były opisywane w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kryczniker: Dzięki za odpowiedz. Spróbować zawsze można to nic nie kosztuje a jeśli się nie uda to przyjdzie mi poczekać na lepsze czasy. Na święta zawsze pojawia się coś ciekawego dla nowych.

 

@czerstwy: Proponuje wstrzymać się od tych nic nie wnoszących do tematu zbędnych komentarzy.

Jak byś dobrze się wczytał w to co napisałem zauważył byś wyśmiewaną przez Ciebie kwotę 49,99.

Co do pakietu MiniHD to oficjalnie nie ma go w ofercie (patrz strona cyfrowypolsat.pl), a cała wartość dodana w tym zdaniu to twoja radosna twórczość (cytowanie nic nie kosztuje, problem ze zrozumieniem tekstu to inna sprawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczytałem sie dokładnie i nie ma takiej ceny za ten pakiet więc nie wprowadzaj w błąd.Podobnie z pakietem Mini HD https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonent%C3%B3w-cp/page-200?do=findComment&comment=1139026  a ty dalej opieraj swoją wiedzę na stronie operatora :lol2: Gdybyś sam poczytał wątek ze zrozumieniem to byś o tym wiedział podobnie jak to że nie ma dekodera w twoim pakiecie wspomnianego bez opłat jak i tej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kyczniker, czy premium max jest tylko w opcji za 99,99?

Tak. Natomiast pamietaj to jest opcja bez VOD (jedynie na okres promocyjny masz odpalony), bo z Pakiet VOD +10zł.

 

Niech próbuje skoro twierdzi że ten pakiet proponowali mu wcześniej za 49.99 zł :lol2: Niedawno twierdził że nie ma pakietu Mini HD od dawna i tylko on posiada taki unikatowy pakiet dzięki temu że jest stałym abonentem :lol2: Teraz będzie walczył o Evoboxa za free.Gdzie warunki na ten dekoder od dawna są jasne i przejrzyste i były opisywane w tym wątku.

Co najwyżej mógł mieć FMAX + 1 [sport lub Film HD] za 49.99 z happy hours, ale to tak rzadko się spotyka...

Niech walczy w końcu konsultant zapisze notkę, aby nie proponowano mu żadnych ofert z miesiącami gratisowymi i na tym się skończy.

A uwierzcie, że w tym akurat konsultanci są konsekwentni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat mi utrudnia...

Obecnie mam HD 6000 + 59,90 zł/mc na 24mc za: 
Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD

i na przedłużenie, mogą być 24mc, chciałem HBO... a oni na to:

 

Pakiet Familijny Max HD  + HBO HD HBO GO za 59,99zł przez 9mc, później  69,99zł, albo zjazd na Pakiet Familijny HD + HBO HD HBO GO i 59,99zł

 

Czyli tracę Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport, Tam ktoś normalny pracuje?  Tak trudno dostać na przedłużenie HBO i masz Pan to co teraz i 24mc umowy?

Edytowane przez blom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest wysłane.. ale chyba inaczej się nie da... oni żyją w jakiś kosmosie...  Umowa kończy się listopadzie, więc na początku października muszę to [beep]stwo wysłać?

 

Obecna propozycja:

Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD  + HBO  na 24mc =  9mc 69zl  później 99,99zł

 

A to co mam teraz, czyli:Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD za 59,90zł to  vod na 9mc 0zł i umowa 24mc.

 

JAJA....  i jeszcze kwestia odwołania tego ewentualnego wypowiedzenia - można to zrobić przez tel?

Edytowane przez blom
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wylewać tutaj jakieś żale, jaki to Cyfrowy Polsat jest niedobry i nie chce ci dać dobrej oferty na przedłużenie umowy, zacznij od wysłania / złożenia w APS-ie wypowiedzenie umowy. Bez tego nie ma co w ogóle z nimi rozmawiać. Dopiero po złożeniu wypowiedzenia umowy można liczyć na fajne oferty przedłużeniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest wysłane.. ale chyba inaczej się nie da... oni żyją w jakiś kosmosie...  Umowa kończy się listopadzie, więc na początku października muszę to [beep]stwo wysłać?

 

Obecna propozycja:

Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD  + HBO  na 24mc =  9mc 69zl  później 99,99zł

 

A to co mam teraz, czyli:Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD za 59,90zł to  vod na 9mc 0zł i umowa 24mc.

 

JAJA....  i jeszcze kwestia odwołania tego ewentualnego wypowiedzenia - można to zrobić przez tel?

Czemu jaja? Każda firma tak prosperuje. Nie wyślesz wypowiedzenia = jestes zadowolony i godzisz sie na wszystko.

Wez poczytaj ten temat, przewin sobie z 15 stron bedziesz miec opisane wszystkie oferty i to co mozna ugrac, ile mozna oszczedzic itp.

 

Opisywalem tu(w sposob niezbyt łopatologiczny, bo ten kto wie i tak, tak robi od dawna) mozliwość posiadania wszystkich kanalow, bez eleven sports, vod za okolo 25zł miesiecznie max.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...