Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli konsulowi na monitorze się nie wyświetli że klient WYPOWIEDZIAŁ umowę to traktuje Cię, jak zwykły przypadek i może zaproponować to, co mu w danej chwili system wyświetla. Złożenie wypowiedzenia odblokowuje większe pole do popisu dla konsula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "postraszenie" na infolinii złozeniem wypowiedzenia umowy po 31. lipca z powodu usunięcia kanału Fightklub może pomóc w otrzymaniu lepszych warunków?

Nie chcę sie bawić w wypowiedzenie, a do końca umowy mam 6,5 miesiąca. Czy "normalny" konsultant moze mnie przełączyć do DUK?

Kazdy konsultant ma gdzies czy wyslesz wypowiedzenie czy nie. To Ty chcesz lepsza oferte i to Tobie ma zalezec o ile ja chcesz wiec albo wyslesz wypowiedzenie i wtedy mozesz na cos liczyc albo zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wybierając na przedłużenie Max HD + Film + Sport za 59,99zł. + MR za 10zł. mogą mi znieść opłatę 5zł. za dekoder z nagrywarką, który dostałem przy poprzedniej umowie, czy nie ma takiej możliwość na 100%?

Czy udało się komuś uzyskać umowę 12/5 bez wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga pisał, że nie ma już oferty za 79,90zł 

Dla nowych klientow nie ma.

Czy wybierając na przedłużenie Max HD + Film + Sport za 59,99zł. + MR za 10zł. mogą mi znieść opłatę 5zł. za dekoder z nagrywarką, który dostałem przy poprzedniej umowie, czy nie ma takiej możliwość na 100%?

Czy udało się komuś uzyskać umowę 12/5 bez wypowiedzenia?

Odpowiedz brzmi:

1. Nie.

oraz

2. Nie (ale to mozliwe(ale i tak nie wiesz jak to zrobic a nie bede zdradzac), ale lepiej wyslij wypowiedzenie i daj zarobic konsultantowi).

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant na 100% powiedział, że mogę wysłać maila bo mi go podał. ;) Dziś zadzwonił i powiedział, że widzi maila w którym mi odpisali, że jednak musi być pocztą wysłane, ale on to mi załatwił i nie muszę nic wysyłać! Normalnie za[beep]isty koleś, gdyby każdy miał takie podejście kompetentne, uczciwe, itd. to żyłoby się lepiej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa na czas nieokreślony MAX HD + Sport + film + hbo + ipla mix + eleven + MR wszystko za 114.99

wypowiedzenie złożone 

dzisiaj telefon z DUK

po krótkich negocjacjach umowa na 15 /3 Z nowym dekoderem Evobox + stary dekoder HD 7000 zostaje na MR

Premium MAX + VOD na 3 miesiące gratis za 99,99 zł miesięcznie.

Czy można jeszcze coś ugrać czy to jest Max co mogą zaproponować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu podpisałem aneks do umowy , zmieniając dekoder ECHOSTAR 7400 HD PVR na EVOBOX z abonamentem 99.90zł  na 9 miesięcy, a potem 114,99zł przez 20 m-cy i  mam pytanie : czy jak wyślę wypowiedzenie z powodu wyłączeniu Fightklubu to jest szansa na pozostawienie pakietu Premium MAX + VOD w cenie 99,90 zł przez np. 12 m-cy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@kyczniker:

W lutym podpisałem umowę w ramach SmartDom III (Abonament Plus 60 zl produkt główny, CP Premium 90 zł + 5 zł za 2 dekodery MR produkt rabatowany jako drugi). Wycofany z oferty ma zostać kanał FightKlub. Czy można w tym wypadku wypowiedzieć umowę i przedłużyć ją na pakiet Premium MAX i nadal utrzymać SmartDom? Czy wypowiedzenie umowy nie spowoduje utraty SmartDomu? W jakiej cenie można ugrać Premium MAX i na jaki okres w SmartDom? Obecnie mam 24/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu podpisałem aneks do umowy , zmieniając dekoder ECHOSTAR 7400 HD PVR na EVOBOX z abonamentem 99.90zł  na 9 miesięcy, a potem 114,99zł przez 20 m-cy i  mam pytanie : czy jak wyślę wypowiedzenie z powodu wyłączeniu Fightklubu to jest szansa na pozostawienie pakietu Premium MAX + VOD w cenie 99,90 zł przez np. 12 m-cy ? :)

sprawdz najpierw czy masz gwarantowany ten kanal w umowie.

@kyczniker:

W lutym podpisałem umowę w ramach SmartDom III (Abonament Plus 60 zl produkt główny, CP Premium 90 zł + 5 zł za 2 dekodery MR produkt rabatowany jako drugi). Wycofany z oferty ma zostać kanał FightKlub. Czy można w tym wypadku wypowiedzieć umowę i przedłużyć ją na pakiet Premium MAX i nadal utrzymać SmartDom? Czy wypowiedzenie umowy nie spowoduje utraty SmartDomu? W jakiej cenie można ugrać Premium MAX i na jaki okres w SmartDom? Obecnie mam 24/6.

Jak zlozysz wypowiedzenie umowy ale nie zerwiesz jej(nie zakonczysz) tylko po zlozeniu wypowiedzenia ja przedluzysz to zadnego smartdomu nie tracisz.

Jedyny warunek nie mozesz obnizyc abonamentu, mozesz zostawic ten sam lub zwiekszyc.

Oferty programowe sa sztywne, a co do dlugosci umowy i miesiecy gratisowych to samo jak w przypadkach kazdej umowy po wypowiedzeniu.

24/8, 29/8, 12/5, 15/5

Premium MAX to koszt 99zł, chyba ze VOD to 10zł wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych klientow nie ma.

Nigdy nie było tej oferty dla nowych klientów...

https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-435?do=findComment&comment=1145559

Od 07.06.2016 r. w ofertach dla obecnych klientów zostały usunięte oferty:

Premium + HBO GO (79,99 zł)

Premium + HBO GO +sVOD -> Premium + HBO GO (89,99 zł -> 79,99 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

sprawdz najpierw czy masz gwarantowany ten kanal w umowie.

Jak zlozysz wypowiedzenie umowy ale nie zerwiesz jej(nie zakonczysz) tylko po zlozeniu wypowiedzenia ja przedluzysz to zadnego smartdomu nie tracisz.

Jedyny warunek nie mozesz obnizyc abonamentu, mozesz zostawic ten sam lub zwiekszyc.

Oferty programowe sa sztywne, a co do dlugosci umowy i miesiecy gratisowych to samo jak w przypadkach kazdej umowy po wypowiedzeniu.

24/8, 29/8, 12/5, 15/5

Premium MAX to koszt 99zł, chyba ze VOD to 10zł wiecej.

A nie będzie problemu z otrzymaniem miesięcy promocyjnych skoro obecny okres promocyjny kończy mi się dopiero w sierpniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz najpierw czy masz gwarantowany ten kanal w umowie.

 

Mam ten kanał w "Skład pakietów. Tabela nr 5. Warunki Oferty – „Telewizja Satelitarna dla Stałych Abonentów CC”

z dnia 17.05.2016 roku . I co takim przypadku , da się wytargować Premium MAX + VOD za 99,90 zł + 1 MR w tej cenie ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz pakiet Sport to będziesz miał okazję do wypowiedzenia umowy (FightKlub) i przy negocjacji z DUK ewentualne przejścia na Premium Max i tam te kanały będziesz miał w pakiecie, a przy okazji zarobisz jeszcze ze 3 gratisowe miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...