Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie.

W CP zawsze masz oplate aktywacyjna, niektore dekodery maja oplate 1 zl ale nie sa najwyzszych lotow.

Talerz + Konwerter to zapomnij, w koncu dostajesz to na wlasnosc.

 

Chciałem się tylko upewnić. Do ojca dzwonił konsultant i takie właśnie bajki opowiadał. Do tego umowa na 29msc, 6msc za 60zł, a później 65zł!!!.  :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie ZPO wysłane w ubiegły poniedziałek, plan strategiczny na negocjacje przygotowany, tylko tej lawiny telefonów z DUK brak.

Fakt że PO jeszcze nie wróciło i do końca umowy w/g ICOK jeszcze 3 m-ce, ale chociażby 1 telefon z DUK mógłby już być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie ZPO wysłane w ubiegły poniedziałek, plan strategiczny na negocjacje przygotowany, tylko tej lawiny telefonów z DUK brak.

Fakt że PO jeszcze nie wróciło i do końca umowy w/g ICOK jeszcze 3 m-ce, ale chociażby 1 telefon z DUK mógłby już być.

To może sam zadzwoń. Czy to aż taki problem wydać 20 groszy aby zatelefonować, podać dane i poprosić o telefon z ich strony teraz lub w dogodnym terminie dla ciebie, abyś nie musiał płacić dłużej za połączenie?

 

Do końca umowy mam 3m

Da rade juz otrzymać po wysłaniu wypowiedzenia Premium za 89,90zl lub Premium Max za 99zl przy umówie na 12m i 5 bez opłat (rownież vod 5m za darmo)

Czy tylko 15/5 lub 24/8 ?

Odpowiedź brzmi: da radę.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Poza tym, na forum piszemy poprawnie po polsku. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja telefoniczna : Rodzinny HD , umowa 12 m-sc pierwsze 5 familijny za 0zl potem Rodzinny za 19,90zl

 

Obecnie : Rodzinny HD umowa do Grudnia 2016 

 

Zalezy mi jak co roku na PS i PS Extra czy mozna cos w nizszej cenie ugrac ? bo domyslam sie ze za te 2 kanaly w HD pewnie przebitka 200% ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja telefoniczna : Rodzinny HD , umowa 12 m-sc pierwsze 5 familijny za 0zl potem Rodzinny za 19,90zl

 

Obecnie : Rodzinny HD umowa do Grudnia 2016 

 

Zalezy mi jak co roku na PS i PS Extra czy mozna cos w nizszej cenie ugrac ? bo domyslam sie ze za te 2 kanaly w HD pewnie przebitka 200% ceny

Przedłuż na minimum 24 miesiące i masz Euro w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez temat wałowany jest co 2 strony, no nie rób sobie za przeproszeniem jaj.

1. Chcesz wymienić dekoder na dekoder bez czynszu, placisz 59,9 za pakiet, to nie ma dekodera z nagrywarka bez czynszu w takiej propozycji.

2. Chcesz 5 ms za darmo przy krótkiej umowie, nie dostaniesz, bo chcesz wymienić sprzęt... możliwe jedynie 3 miesiace przy wymianie sprzetu

3. Tak jak chce się pozbyć multiroomu to należy go odesłać do głównej siedziby albo sobie czekaj na zakończenie umówy i wtedy idź i go zdaj do APS.

4. 1 Kwietnia jest to co Ty piszesz, bo co 2 strony trzeba powtarzać to samo. Rozszczeniowcu.

eee...ale po co te nervy? Toć przecie normalny post, chyba że pracujesz na hotline i to z Tobą miałem przyjemność, to w takim razie chylę uniżone czoło, please forgive me master, jeśli poczułeś się urażony. Obiecuje popravę, i więcej słowa złego nie powiedzieć na temat CP

 

Nie wystarczyło skrobnąć: nie wymieniaj pacjencie dekodera/dekoderów to dostaniesz co chcesz??

 

 

A co do Roszczeń, kto mi zabroni?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie nietypowe pytanie, głownie chyba do @swojadroga i @kyczniker, ale może ktoś też miał taką sytuację

 

Od prawie dwóch miesięcy w systemie wisi wypowiedzenie, umowa kończy się za kilka dni, ale nie chcę z niej rezygnować. Wypowiedzenie poszło ze względów oczywistych, aby uzyskać lepsze warunki.

Problem w tym, że od tych dwóch miesięcy nikt nie potrafi przedstawić żadnej oferty, bo podobno w systemie jest błąd i wyświetla ciągle stary dekoder (który faktycznie był wymieniany) przez co system nie pozwala nic zaproponować. Wymienianym dekoderem był ESI-88 na HD7000 chwilę przed wysłaniem wypowiedzenia, ale to było już dwa miesiące temu, co ciekawe w ICOK nowy dekoder widnieje od dawna, pojawił się tam niemal natychmiast po wymianie. System sprzedaży korzysta z jakiejś innej bazy niż ICOK?

 

Każdy telefon do DUK kończy się jak wyżej. Podobno problem jest zgłoszony, ale minęło już sporo czasu, a nic do przodu się nie posuwa.

 

Spotkaliście się już z taką sytuacją? Co polecacie robić w tej sytuacji?

Powinienem wycofać wypowiedzenie, aby umowa nie była całkowicie rozwiązana? Najgorsze, że jest to druga usługa w smartdomie pierwszej wersji, więc nie chcę rezygnować i podpisać nowej umowy, bo wtedy nie dostanę już prawie 50zł rabatu na trzecią usługę.

 

Powiedzcie mi jeszcze jeśli możecie, jak ewentualnie wygląda sprawa podwyższonych opłat na umowie na czas nieokreślony? W umowie są zapisane sporo wyższe stawki, ale o ile się orientuję były jakieś zmiany dotyczące nieprawidłowości w umowach, nie pamiętam tylko czy dotyczyło to też tych stawek. Cena w umowie na czas nieokreślony pozostanie taka sama czy faktycznie będzie podwyższona?

Ewentualnie jeśli są to wyższe stawki to taki błąd w systemie może być podstawą do reklamacji i utrzymania obecnej ceny?

 

Z góry dzięki :)

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona :)

 

TV: 24/8 Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + VOD + Katalogi Online + MR (od zawsze darmowy) za 69,99 zł

Internet: 12/0 z tego co pamiętam Power LTE 40 GB potem (teoretycznie ;) ) bez limitu za 25 zł

Edytowane przez Misiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...