Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I ja pokusiłem się na aneksowanie pakietu Premium na Premium Max.

Do tej pory za pakiet Premium+Rozrywka HD+On the GO+2x multiroom płaciłem 77,49 zł.

Teraz z pakietem Premium Max z Elevenami, multiroomem i kanałami Polsat sport2 i 3 będę płacił 82,49 czyli 5 zł więcej.

Umowa na 29 miesięcy inaczej się nie dało(według konsultanta). Poprzednia umowa miała do końca jeszcze 27 miesięcy.

 

Jednak będę płacił tyle samo co przed aneksowaniem pakietu Premium na Premium Max, czyli jak do tej pory 77,49. Tylko wydłużyła mi się umowa z 27 na 29 miesięcy. Według mnie zmiana na plus, bo zyskałem Eleveny i Euro 2016 w cenie abo.

Poniżej zamieszczam screen z płatności na ICOKu:

 

https://zapodaj.net/523b45bab98d0.bmp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4-5 miesiacach platnych dla umowy 15/5 dzis dostalem kolejna propozycje zgodenie z zyczeniem 12/5 . Pakiet premium modul cam + 2 dekodery ktore mialem na stanie. Po okresie promocyjnym stawka 99,99 z dekoderami do multiroomu lub 109,99 jesli zostawie pakiet VOD. W cenie telefon z multioferty 60 minut i internet 200MB (uslugi z ktorych nie moge zrezygnowac) . Prosze mi powiedziec nastepne wypowiedzenie przy umowie 12/5 moge wyslac znow na 5 miesiecy przed koncem ? Nie interesowala mnie umowa z pakietem Polsat  Sport 2 i 3 z jasnych wzgledow wole zaplacic jednorazowo niz miec umowe na 24 miesiace czy nawet dluzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam pytanie dla zorientowanych, do konca mojej umowy pozostalo 5 miesiecy mam aktualnie pakiet Familijny MAX + HBO za 79,99zl , chcialbym teraz przedluzyc umowe by miec dostep do kanalow premium w czasie EURO , ale zmniejszyc pakiet do Familijnego MAXa za 59,99zl. Czy mozna tak zrobic? Sa jakies promocje za przedluzenie umowy? Gdzie znalezc takie informacje? z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę?
Przecież od tego jest tu forum.

Żeby miec dostep do euro musisz miec umowe na 24miesiace lub premium maxa z najwyzszym abonamentem.

Za 59,99 to masz Familijny max + sport + film + cinemaxy.

A dostepne promocje? Weź przeczytaj z 8 stron w tym temacie, codziennie każdy pyta o to samo.

Edytowane przez Barti
Hmm, może jeszcze większa czcionka? Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem do CP żeby ewentualnie przedłużyć umowę na telewizję i w ten sposób "załapać" kanały PS2 i PS3. okazało się, że nie mogę przedłużyć na 24 miesiące, ale na 29...  konsultant stwierdził, że skoro moje dotychczasowe umowy były na 29 miesięcy, to system innych nie przewiduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o sugestie odnośnie propozycji umowy, czy według Was warto. DUK zaproponował mi umowę na 29 miesięcy na pakiet Premium Max w tym:

a) 9 miesięcy w cenie 89,90 (z Katalog VOD, Elevenami),

b 20 miesięcy w cenie 99,90 (z Elevenami),

c) CP Go (gratis na całą umowę).

PS. Obecnie od 2 maja pakiet Premium 15/5 w cenie 79,90 i Eleveny, czyli po darmowych miesiącach 94,50. Kanały "11" włączałbym każdego miesiąca.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Edytowane przez raafmix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 4 miesiące do końca umowy, wypowiedzenie złożone, obecna oferta to Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD, dekoder Sagemcom esi-88. To wszystko za 59,90. Dzisiejsza propozycja przedłużenia umowy to to samo w umowie 24/6, z dekoderem evobox za 5zł/miesiąc i 59zł aktywacja (plus ewentualnie jakiś konwerter - potrzebny jest?). Moje pytanie czy da się coś więcej dostać? Np urwanie tej opłaty za dzierżawę dekodera, lub opłaty za aktywację itp. W ostatnich wypowiedziach wynikało, że raczej nie, w starszych, że tak. Wie ktoś jaka jest obecnie sytuacja?

Edytowane przez BoyLer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Pani na infolinii twierdziła uparcie, że jeśli chcę przedłużyć umowę na telewizję (wypowiedzenie wysłane), która jest drugą usługą w SmartDom w wersji I, to jedyna oferta to ta na 29 miesięcy bez darmowych miesięcy, bo po zaznaczeniu w systemie, że to SmartDom, nie wyświetlają jej się żadne inne oferty, a już na pewno nie 24/8 czy 15/5. Czy ktoś ostatnio przedłużał w SmartDomie na "normalnych" warunkach? Wiem, że miesiąc/dwa temu pojawiały się tu na forum informacje, że się dało, ale ostatnio nikt o tym chyba nie pisał. Czy coś się może zmieniło czy Pani była niedoinformowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć !

Własnie przedłużyłem umowę  + wymiana dekodera esi88 na evobox'a i mam do Was pytanie:

Pytałem gościa z którym umowę przedłużałem na jakiej zasadzie odbywa się zwrot esi88 i on powiedział ,że działa to na zasadzie podmianki : kurier daje mi nowy dekoder evobox i płacę za niego 49 zł , a stary dekoder esii88 bierze ze sobą. nie dopytałem jednak czy kurier bedzie miał jakieś pismo , które w jednej kopii otrzymam ja z potwierdzeniem zwrotu dekodera - jak to faktycznie działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście tak to właśnie działa. Mój ojciec też wymieniał dekoder Sagemcom ESI-88 na Evoboksa i też przyjechał kurier z tym Evoboksem, a Sagemcom'a zabrał. Nie wiem jednak tylko, jak było przy tym w kwestii "papierkowej", gdyż w tym czasie akurat byłem w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...