Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jest to chore, bo obecnej umowy mam jeszcze 26 miesięcy i do września, czy października spokój ze "złotówkami" i tak nigdzie im nie ucieknę - po co proponują mi "ukrytą musową" migracje? Zamiast tego 15-25zł dopłacić za Euro i byłby wilk syta, a i owca cała  . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z tym, że do końca mojej umowy zostało 8 miesięcy, złożenie wypowiedzenia pomoże w tej sytuacji (PS2 i PS3)?

Ja również dostałem propozycję na 29 miesięcy przez infolinię, na którą dzwoniłem. Rano nie wiedzieli jeszcze nic, po 13. wiedzieli wszystko:)

Umowa na 29 miesięcy ale raczej bez gratisu w postaci darmowych miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, pomyślcie sobie tylko o 1 czy opłaca się wam bardziej przedłużać umowę na dziwnych warunkach, takich niekorzystnych i zapłacić więcej miesięcznie i dostać euro za free czy jednak zapłacić te 75 zł za euro i negocjować umowy z bonusami. Na czym więcej zyskacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy w ogóle czytacie co ja piszę do Was od wczorajszego wieczora?

No.ja czytam wszystko, ale tak namieszałeś że już się pogubiłem :cry:

 

Czyli podpisując nową umowę (przedłużanie starej, która już wygasła) na Premium Max na 15/5 w cenie 99,99 ZŁ nie będę miał kanałów Polsat Sport 2/3? Tak, czy nie? :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy jeszcze mają wątpliwości. Gwoli wyjaśnienia, obecny abonent CP musi przedłużyć swoją umowę na co najmniej 24 miesiące na obojętnie jaki pakiet i obojętnie z jaką promocją, wtedy dostanie w prezencie PS2 i PS3. To jest kwestia, która nie powinna budzić żadnych wątpliwości i pytań.

 

Ale mam jedno "ale" co do innej kwestii. Rozumiem, ze wybór pakietu PREMIUM MAX automatycznie zwalnia mnie z obowiązku przedłużenia umowy na 24 miesiące? Jeśli wybiorę PREMIUM MAX za 99.99 to mogę podpisać nawet na 15 miesięcy w tym 5 za darmo tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.ja czytam wszystko, ale tak namieszałeś że już się pogubiłem :cry:

 

Czyli podpisując nową umowę (przedłużanie starej, która już wygasła) na Premium Max na 15/5 w cenie 99,99 ZŁ nie będę miał kanałów Polsat Sport 2/3? Tak, czy nie? :)

Tak, ponieważ w tym pakiecie masz Ps 2 i 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisując umowę na Premium Max HD w moim odczuciu masz Polsat Sport 2, Polsat Sport 3 - pytałeś się, czy nie będziesz mieć dostępu do tych w/w stacji, odpowiedź: będziesz je mieć. Choć kurna sam już nie wiem jak to jest - taki tu kocioł :/ 


1. Będzie od 17 maja nowy pakiet Premium Max z Eleven, Polsat Sport 2 oraz 3 i ON THE GO za 99.99zl.
2. Osoby przedłużające umowę na minimum 24 miesiące między 17 maj 2015r. a 10 lipiec 2016r. otrzymają bezpłatnie dostęp do Polsat Sport 2 i 3.
3. Dla pozostałych abonentów Polsat Sport 2 i 3 będą za 79zl.

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.ja czytam wszystko, ale tak namieszałeś że już się pogubiłem :cry:

 

Czyli podpisując nową umowę (przedłużanie starej, która już wygasła) na Premium Max na 15/5 w cenie 99,99 ZŁ nie będę miał kanałów Polsat Sport 2/3? Tak, czy nie? :)

 

 

nie.

Jak to nie ?

Jedynym problemem może być uzyskanie 15/5 p prostu.

Ale gdy mu dadzą to w końcu Premium Max posiada PS 2 i 3 w swoim pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie, rzeczywiście co niektórzy tutaj mają problem z czytaniem ze zrozumieniem! :shock:
 
@swojadroga podał tutaj wyraźnie zasady dostępu do kanałów Polsat Sport 2 i 3 dla abonentów Cyfrowego Polsatu. Cytat tej jego informacji przewija się w tym wątku już wielokrotnie!
Dla przypomnienia i rozwiania wszelkich wątpliwości:
 

1. Będzie od 17 maja nowy pakiet Premium Max z Eleven, Polsat Sport 2 oraz 3 i ON THE GO za 99.99zl.
2. Osoby przedłużające umowę na minimum 24 miesiące między 17 maj 2015r. a 10 lipiec 2016r. otrzymają bezpłatnie dostęp do Polsat Sport 2 i 3.
3. Dla pozostałych abonentów Polsat Sport 2 i 3 będą za 79zl.

 

Punkt 1 to jest mowa o nowym pakiecie Premium Max, który zawiera już "w sobie" wszystko to, co pakiet Premium + dodatkowo kanały Eleven oraz Polsat Sport 2 i 3. Niezależnie od długości zawartej umowy na ten pakiet!

Punkt 2 to jest warunek zawarcia umowy na min. 24 miesiące na dowolny inny pakiet poza Premium Max, aby otrzymać bezpłatnie dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i 3.

Punkt 3 to informacja o tym, że każdy, kto już ma aktualnie umowę z Cyfrowym Polsatem, niezależnie od tego na jaki okres i na jaki pakiet, może te kanały dokupić dodatkowo za 79 zł miesięcznie.

 

Czy teraz jest to zrozumiałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie, rzeczywiście co niektórzy tutaj mają problem z czytaniem ze zrozumieniem! :shock:

 

@swojadroga podał tutaj wyraźnie zasady dostępu do kanałów Polsat Sport 2 i 3 dla abonentów Cyfrowego Polsatu. Cytat tej jego informacji przewija się w tym wątku już wielokrotnie!

Dla przypomnienia i rozwiania wszelkich wątpliwości:

 

 

Punkt 1 to jest mowa o nowym pakiecie Premium Max, który zawiera już "w sobie" wszystko to, co pakiet Premium + dodatkowo kanały Eleven oraz Polsat Sport 2 i 3. Niezależnie od długości zawartej umowy na ten pakiet!

Punkt 2 to jest warunek zawarcia umowy na min. 24 miesiące na dowolny inny pakiet poza Premium Max, aby otrzymać bezpłatnie dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i 3.

Punkt 3 to informacja o tym, że każdy, kto już ma aktualnie umowę z Cyfrowym Polsatem, niezależnie od tego na jaki okres i na jaki pakiet, może te kanały dokupić dodatkowo za 79 zł miesięcznie.

 

Czy teraz jest to zrozumiałe?

Dzięki. Brawo TY! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki. Skoro można wydłużyć umowę w dowolnym momencie jej trwania i na stronie Satkuriera jest napisane cos o telewizorkach to czy mogę tak zrobić że wydłużam umowę o kolejne 24 miesiące, biorę pakiet Premium Max za 99 zł (W Smart Dom za 50zł) i dostaje w ratach tv ? Czy TV jest dostępny tylko dla nowych klientów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie, rzeczywiście co niektórzy tutaj mają problem z czytaniem ze zrozumieniem! :shock:

 ...

 

Punkt 2 to jest warunek zawarcia umowy na min. 24 miesiące na dowolny inny pakiet poza Premium Max, aby otrzymać bezpłatnie dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i 3.

...

 

Czy teraz jest to zrozumiałe?

Nie jest. Pan Swojadroga podał przedział czasowy - 17 maj 2015 a 10 lipiec 2016. Pokaż mi w komunikacie prasowym ten przedział dat. Bo mam umowę na 24 miechy od lipca zeszłego roku, i dalej jestem głupi co do zasad dostępu według drugiego punktu. A jeżeli swojadroga strzelił literówkę to też nie powielajcie jej jak kserokopiarki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...