Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, tak było jak napisałem. Zamawiam Eleveny dzisiaj i wpłacam jeszcze dzisiaj 15 zł i mam włączone te kanały od 1-25 maja. Zamawiam Eleveny dzisiaj, ale wpłacam np. jutro i mam te kanały dostępne dopiero od 26 maja do 25 czerwca. Bez sensu to rozwiązali, tym bardziej, że nie było oficjalnej informacji co i jak. Przecież teraz każdy kto zamawia te kanały powinien mieć je za darmo do okresu rozliczeniowego i powinien zostać poinformowany, że przy wyłączeniu kanałów i ich ponownym włączeniu w jakimś kolejnym miesiącu, kanały te zostaną aktywowane z początkiem okresu rozliczeniowego. Zadzwonię jeszcze potem, może trafiłem na niedoinformowanego konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem jeszcze raz, trafiłem na innego konsula i zamówiłem. :) Do 25 maja dostęp za darmo, a od 26.05-25.06 opłata 15 zł.

Jak 25.06 zgłoszę wyłączenie dostępu do kanałów i np. 27.06 ich włączenie, to od 27.06-25.07 będę je miał znowu za darmo? ;)

a mówiłem? :)

 

Nie bedziesz miec za darmo.

Teraz to jest ukłon ze strony CP bo usługa jest nowa.

Potem możesz zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki powracającej do SmartDomu. Czy jak będę przedłużał umowę na TV w CyfrowymPolsacie to dobierając z plusa internet to mogę zniżkę przekierować na właśnie na TV czy tylko zniżka będzie dotyczyć internetu?

Konkretnie to jest tak umowa TV kończy się 3 miesiące później niż internetu. Ale przedłużyć mogę jednego dnia. Obecnie nie są one połączone w ramach programu SmartDom.

Albo w ogóle zakończyć starą umowę internetu i podpisać nową. Tyle, że dobierają neta chciałbym jednak tą zniżkę przerzucić na TV. Czy poczekać z tą TV jednak do końca umowy i wtedy dobrać do neta.

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamówienie złożysz w okresie "otwartego okna", to od 1 do 3 maja będziesz miał gratis.

I z tego co zauważyłem, to pakiet Eleven podpada pod promocję pierwszej aktywacji na czas nieokreślony, czyli 1 miesiąc gratis. Chociaż przy moim zamówieniu konsultant poinformował mnie, że będę miał płatność za pakiet od 9 maja.

 

Zamówiłem przez infolinię (nie miałem opcji w ICOK). Jest tak, jak pisałeś - podpadło pod 1 miesiąc gratis, pierwsza płatność za miesiąc i kilka dni - tyle, że jestem już na wypowiedzeniu umowy 12/5 i liczę na to, że załapię się już na nową ofertę Superpremium :)

 

Teoretycznie ze względu na niezgodność okresu rozliczeniowego z okresem promocyjnym Eleven oraz zamówienie jeszcze w trakcie trwania okresu promocyjnego kanały mają pozostać aktywne do końca mojego obecnego okresu rozliczeniowego jako przedłużenie okresu promocyjnego, potem ma być jeden okres rozliczeniowy gratis jako że jest to pierwsze zamówienie usługi, następnie mają być płatne 15 złotych - ale jak pisałem - mam złożone - również dzisiaj - wypowiedzenie i zobaczymy, co DUK zaproponuje w maju.

Edytowane przez volcan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki powracającej do SmartDomu. Czy jak będę przedłużał umowę na TV w CyfrowymPolsacie to dobierając z plusa internet to mogę zniżkę przekierować na właśnie na TV czy tylko zniżka będzie dotyczyć internetu?

Konkretnie to jest tak umowa TV kończy się 3 miesiące później niż internetu. Ale przedłużyć mogę jednego dnia. Obecnie nie są one połączone w ramach programu SmartDom.

Albo w ogóle zakończyć starą umowę internetu i podpisać nową. Tyle, że dobierają neta chciałbym jednak tą zniżkę przerzucić na TV. Czy poczekać z tą TV jednak do końca umowy i wtedy dobrać do neta.

Sprawa jest dosyć skomplikowana.

Głównie dlatego że jeśli chcesz połączyć to w smartdom i dać Produkt uprawniający jako Telewizję, to nie dostaniesz tu oferty z miesiącami gratisowymi( za pierwszym razem tak najczęściej to działa, potem już możesz mieć ms darmowe, chyba ze wezmiesz sobie nową umowę).

Możesz zrobić z tego internetu co obecnie masz smartdom, int moze byc jako p1 lub p2. Na internecie który już masz jak dobrze ponegocjujesz dostaniesz dużo lepszą ofertę niż dla nowego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz istnieje mozliwosc już zapisania tego przez inne działy, nie tylko na infolinii ogólnej.

Wtedy ustawiając to na czas nieokreślony(no bo na inny nie można) dostaje się 1 ms gratis, tak samo jak w przypadku innych usług na czas nieokreślony(rozrywa, hbo na nieokreslony).

Powyższe działa jedynie PRZY PRZEDŁUŻENIU umowy.

Reszta ma tak jak napisałes.

Aha, czyli skoro zamówiłem Eleveny 18 kwietnie, to za darmo mógłbym je mieć do 18 maja? A że okres rozliczeniowy rozpoczyna mi się 9 maja, czyli nie będę miał przerwy w odbiorze. Dobrze kombinuję? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ja mówie o opcji jak byś przedłużył umowę aneksował ją na np. 24miesiące, wtedy mozna zaznaczyc na czas nieokreslony przy umowie i dostajesz 1 ms za darmo od pełnego okresu rozliczeniowego.

Natomiast z racji tego ze zamowiles to 18kwietnia, do 9maja masz za darmo, a od 9 maja do 9 czerwca = Twoja oplata te 15 zl

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert

W opisanej przez ciebie sytuacji "Eleveny" będziesz miał gratis najprawdopodobniej do 8 maja, tj. do ostatniego dnia twojego bieżącego okresu rozliczeniowego.

@swojadroga już wcześniej odpowiedział innemu Użytkownikowi w podobnej sytuacji, ale z innym dniem rozpoczynającym okres rozliczeniowy:

 

A jeżeli mam okres rozliczeniowy 4.04-4.05, to jeżeli zamówię Eleven np. jutro, to w okresie 1.05-3.05 nie uruchomią mi go?

 

Jeśli zamówienie złożysz w okresie "otwartego okna", to od 1 do 3 maja będziesz miał gratis.

 

 

Edycja - godz. 1:50 :

@kyczniker nieco mnie wyprzedził. :oops:

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym zasięgnąć Waszej porady z tego względu iż za 4 miesiące kończy mi się umowa. Dodam, że mam pakiet Familijny Max HD, oraz multiroom. Dekodery to dwa HD 5500 do których nie mam zastrzeżeń, więc jak najbardziej mogłyby zostać. Moje pytanie jest takie:  na co mógłbym liczyć przedłużając obecną umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz masz szanse na umowę typu 12/5, czyli umowa na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis.

Musisz jednak wpierw wysłać wypowiedzenie obecnej umowy. Można je też złożyć osobiście w APS-ie Cyfrowego Polsatu. Wówczas jest ono od razu rejestrowane w systemie, a ty otrzymujesz także potwierdzenie.

Złożenie/wysłanie wypowiedzenia to jest podstawa, aby potem dostać dobre warunki na przedłużenie umowy.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jak najbardziej!

Jak już wspomniałem, wypowiedzenie najlepiej złożyć osobiście w APS-ie. Przyspieszy to telefony od Cyfrowego Polsatu z propozycją warunków na przedłużenie umowy. Pierwsze telefony, przy odrobinie szczęścia, mogą się już pojawić nawet następnego dnia. :)

Aha, a jak przedłużysz umowę np. jeszcze w tym miesiącu to pozostałe miesiące obecnej umowy zostaną anulowane i nowe warunki przedłużonej umowy wejdą w życie już z początkiem kolejnego okresu rozliczeniowego.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...