Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, a ja właśnie nie mam. :? I to już od długiego czasu. Taką możliwość miałem chyba tylko w trakcie mojej pierwszej umowy. Potem, po jej przedłużeniu, możliwość ta u mnie zanikła. :roll:

U mnie w iCOK obecnie wygląda to tak:

 

b11b9e5961.png

 

Jak widać, żadnych opcji zmian, dodawania opcji dodatkowych itp. nie ma.

 

To tak na marginesie, bo niniejszy wątek jest o ofertach przedłużeniowych Cyfrowego Polsatu, a nie o możliwościach dodawania opcji dodatkowych za pomocą iCOK do posiadanego już pakietu (pakietów). :read:

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakres elastyczności zawsze określa umowa. W Twojej ofercie na pewno nie ma HBO w ramach elastyczności. Jedynie powinno się udać włączyć HBO w ramach standardowego cennika (35zł) na czas nieokreślony (tu mnie ewentualnie poprawi @kyczniker). W okresie promocyjnym z tego co mi wiadomo, to można zapomnieć o jakichkolwiek zmianach w usługach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam abonament w plusie na kwotę 49,99. Za kilka dni będę miał 6 miesięcy do końca umowy w cyfrowym Polsacie. wypowiedzenie wysłane.

 

Chciałbym w związku z powyższym zapytać jakie oferty dostanę na przedłużenie. Dodatkowo chcę wejsć w Smartdom3.

 

Czy jeśli będę chciał wziąć Premium (obecnie mam maxHd sport film czynsz i multiroom) dadzą mi umowę 15/3? Jaka byłaby wysokość opłat bez zniżki 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyła mi się umowa na Pakiet FAMILIJNY HD, mam teraz na czas nieokreślony. Chciałem powiększyć pakiet, w związku z czym mam pytanie:
- Czy można powiększać pakiety mając umowę na czas nieokreślony, nie podpisując nowych umów?
- W przypadku w/w umowy Pakietu Familijnego HD + dodatkowo wykupionego pakietu, można bez problemu z niego zrezygnować powiedzmy po trzech miesiącach?
- Czy podnosząc abonament z Familijnego HD na powiedzmy Premium przy umowie na czas nieokreślony, mogę po dowolnym miesiącu zrezygnować?

Jeśli ktoś wie coś na ten temat, prosiłbym o udzielenie odpowiedzi, Będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premium to 79,99 oplata za MR to 5zł przy tym.

15/3 dostajesz jak chcesz wymienic dekoder głowny(jak chcesz zostawićten sam to 15/5)

opłaty czynszowej nie usuniesz, chyba że wymienisz dekoder.

 

Zniżka 50% obowiązuje tylko na sam pakiet czyli: 79,99 od tego 50% = 40zł(zaokrąglenie w góre), osobno do tego dochodzi wtedy opłata czynszowa i opłata za mr.

One nie podlegają obniżce.


No to biorę 12/0 :)

Wątpie że dostaniesz 12/0, raczej 15/0.

 

Ale daj znać co tam ustaliłes.


Witam, posiadam Familiijny Max HD+pakiet sport+film+MR. Płacę 64,90 i 1,5 miesiąca do końca kontraktu. CO mogę wywalczyć? Interesuje mnie tylko pakiet sport + MR i TVN24 :)

Odpowiedź brzmi możesz wytargować jedynie umowy z miesiącami darmowymi.

 

TVN24 znajduje się w pakiecie od Familijnego HD

a Sport znajduje się w pakiecie od tego co obecnie posiadasz.

 

Jest niestandardowa opcja rodzinny + sporty, ale wtedy nie masz TVN.

 

Reasumując: umowy 24/8, 15/5 i inne tego typu są dla cIebie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premium to 79,99 oplata za MR to 5zł przy tym.

15/3 dostajesz jak chcesz wymienic dekoder głowny(jak chcesz zostawićten sam to 15/5)

opłaty czynszowej nie usuniesz, chyba że wymienisz dekoder.

 

Zniżka 50% obowiązuje tylko na sam pakiet czyli: 79,99 od tego 50% = 40zł(zaokrąglenie w góre), osobno do tego dochodzi wtedy opłata czynszowa i opłata za mr.

One nie podlegają obniżce.

 

Dziękuje @kyczniker.

 

Tak chcę wymienić dekoder na Evo. Pytam tutaj bo na infolinii postraszyli mnie 24 lub 29 miesięczną umową jeśli wejdę w SmartDom3.

Osobiście liczę na 15/3.

Jutro zadzwonię bo od jutra mam 6 miesięcy do końca umowy.

Edytowane przez Shrekus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na następujących warunkach:

- czas trwania umowy to 24 miesiące na pakiet Rodzinny HD i opcję Sport HD w cenie 39,99 zł,

- przez 8 miesięcy mam dostęp również do opcji Film HD i Max HD,

- pierwsze 8 miesięcy mam bezpłatne będę płacił dopiero od 9 miesiąca,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kyczniker

 

Niestety dziś dzwoniłem do CP i powiedziano mi, że jedyną ofertą przygotowaną dla abonentów przedłużających umowę, po złożonym wypowiedzeniu przy wymianie na Evo i co najważniejsze dla mnie, dla wstępujących do programu SMARTDOM 3 jest umowa na 29 miesięcy. Pierwsze 6 jest za 69,90, a kolejne już za 99,90. I niestety innych ofert nie ma.

 

Więc się to trochę niestety nie zgadza z tym co napisałeś wyżej. Szkoda trochę. Bo wątpię, że coś innego wymyślę. Liczyłem jednak, że Premium będzie za 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...