Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku tych abonamentow najkorzystniej bylo rok temu podpisac umowe 36 miesiaczna i rok bez oplat ...

 

Sam skorzystałem z tej promocji ponad rok temu. Miałem 1 miesięcy Familijnego, 12 miesięcy za free oraz możliwość przejścia na niższy pakiet czyli w moim przypadku MINImax -> MINI. Oczywiście skorzystałem z tej opcji i teraz płace 9,90 :curious: Dodając do tego jeszcze promocyjny przekaz: AXNów, FilmBOXa oraz Comedy Central nie mam powodów do narzekania :)

 

Ale oczywiście najkorzystniejsza oferta obecnie to pakiet Familijny za 10zł do października ale obejmuje niestety tylko nielicznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę jedynie zrezygnować i brać prepaida, to dlaczego podajecie ceny familijnego na czas nieokreślony? Czegoś nie zrozumiałem, czy tylko informacyjnie podajecie innym użytkownikom. Szkoda, że na stronach cp nie ma jasno opisanych zasad, co gdzie i za ile :/

 

Umowy na czas nieokreślony mają jedynie "starzy" abonenci, którym skończył się okres minimalny i nie wypowiedzieli umowy. Nowi abonenci nie będą mieć już umowy na czas nieokreślony gdyż po okresie minimalnym umowa automatycznie przedłuża się na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wujaniek to chyba się nie liczy w latach stażu ale w ilości kontaktów z BOA :] a na serio to tacy którzy umowy podpisali przed 1 listopada 2009 roku (wejście nowego regulaminu), nie podpisali porozumienia na czas określony i po zakończeniu przechodzą na czas nieokreślony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiazujac do tematu nadal mozna miec umowe na czas nieokreslony nawet jesli podpisalo sie umowe z nowym regulaminem. Oczywiscie nie mozna wziac umowy na czas nieokreslony od razu. Jednakze w regulaminie jest zapis, ze abonent moze zlozyc na pismie oswiadczenie woli przeksztalcenia umowy na czas nieokreslony conajmniej na jeden okres rozliczeniowy przed uplywem okresu podstawowego lub dodatkowego.

 

Bardziej obrazowo:

Jesli klient podpisuje umowe przypuscmy na 15 miesiecy to w kazdej chwili trwania umowy (jednakze nie pozniej niz miesiac przed koncem okresu podstawowego - w tym przypadku najpozniej w 14 miesiacu) moze wyslac do CP oswiadczenie aby umowa po okresie podstawowym nie przedluzala sie na kolejnych 12 miesiecy - tylko zeby przeszla na czas nieokreslony. Nalezy pamietac jednak ze umowa na czasie nieokreslonym pociaga za soba oplaty z cennika na czas nieokreslony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym watku jezeli nie prosba o przesuniecie do wlasciwego.

 

W dniu wczorajszym zadzwonila do mnie osoba z CP i przedstawila mi nastepujaca oferte (zaznacze ze nie jestem juz abonentem CP a jedynie posiadam ich dekoder jako FTA)

Oferty byly 2 pierwsza pakiet Familijny + Super film za 40 pln miesiecznie bez koniecznosci podpisywania umowy na zasadzie place ogladam. Jako ze nie wyrazilem zainteresowania pojawila sie 2 opcja:

Pakiet Familijny za 10 pln przez 4 miesiace bez koniecznosci podpisywania jakichkolwiek umow place ogladam jak nie place to nie ogladam dosc ciekawa opcja brak cyrografu i 4 michy za 10 pln w pakiecie cennikowym po 4 miesiacach zgodnie z cennikiem ale jak nie pasuje nie place i nie ogladam.

Cos takiego to niezla alternatywa dla TKN ... chyba cos ich ruszylo w CP. Jedyny minus to to ze brak HD i mozliwosc kozystania tylko ze swojego wysluzonego dekodera, ale osoba przedstawiajaca oferte wspominala cos o mozliwosci przelozenia karty do innego dekodera i mozliwosci ogladania jezeli to prawda sprobuje sprawdzic w weekend to chyba wycofali sie z parowania kart ... czyli kolejny plusik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest taka oferta dla klientów FTA. Wystarczy zadzwonić do Cyfrowego Polsatu i zgłosić chęć skorzystania z tej promocji. W zamian otrzymuje się aktywację pakietu familijnego na próbę, na okres 7 dni. W tym terminie należy wpłacić na konto Polsatu 10 zł. Wtedy sygnał jest odkodowany na okres 1 miesiąca. Po jego upływie, tj w lipcu, jeżeli chce się dalej korzystać z tej promocji należy uiścić 10 zł. I tak do końca października. Bez umowy, bez zobowiązań.

Co do przekładania kart, to raczej w to szczerze wątpię :] .Ale można spróbować...

Życzę miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam takie pytanie w ciągu następnego miesiąca kończy mi się umowa 24 miesięczna z polsatem na pakiet relax mix+familijny. Posiadam Echostara 717 na własność. Chciałby dostać nowy dekoder PVR HD Echostara. Chciałby się dowiedzieć na jakich warunkach mogą mi go użyczyć mogę ewentualnie podnieść swój pakiet o HBO albo superfilm. Dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego raczej nie będę robić ponieważ mieszkam w UK i nie posiadam polskiego numeru a jak wszyscy wiedzą używanie CP po za granicami PL jest niedozwolone regulaminem. Chce po prostu wiedzieć co mogą mi zaproponować jak odwiedzę ASP w Polsce i np. czy muszę wziąć swój stary dekoder na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz brać ze sobą starego dekodera, najlepsze rozwiązanie to moduł CAM, najlepiej na użyczenie albo kupiony np. http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/124 ... owy-polsat i własny dekoder HD PVR, jak weźmiesz superfilm to bez problemu dostaniesz 6 miesięcy gratis przy 29msc umowy, jak weźmiesz z dekoderem HD PVR na użyczenie to przy 29 miesiącach masz 1miesiąc gratis, uwaga przy tym dekoderze jest bardzo wysoka cena przy zniszczeniu/zagubieniu sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam takie pytanie w ciągu następnego miesiąca kończy mi się umowa 24 miesięczna z polsatem na pakiet relax mix+familijny. Posiadam Echostara 717 na własność. Chciałby dostać nowy dekoder PVR HD Echostara. Chciałby się dowiedzieć na jakich warunkach mogą mi go użyczyć mogę ewentualnie podnieść swój pakiet o HBO albo superfilm. Dziękuje za odpowiedzi.

 

1) Podmiana na udostępniony dekoder DVR HD za 1 zł na 24 m-ce (z czynszem 5 zł) w tym 3 m-ce Pakietu HBO oraz Pakietu HD w prezencie (obowiązek na Pakiet Familijny i Pakiet Relax Mix)

 

2) Podmiana na udostępniony dekoder DVR HD za 1 zł na 24 m-ce w tym 3 m-ce Pakietu Cinemax oraz Pakietu HD+ Pakiet HBO HD w prezencie (obowiązek na Pakiet Familijny i Pakiet HBORX)

 

3) Podmiana na udostępniony dekoder DVR HD za 1 zł na 24 m-ce w tym 3 m-ce Pakietu HBO oraz Pakietu HD+ Pakietu HBO HD w prezencie (obowiązek na Pakiet Familijny i Pakiet Super Film)

 

4) Podmiana na udostępniony dekoder DVR HD za 99 zł z obowiązkiem na Pakiet Familijny + Pakiet Super Film + Pakiet HD + HBO HD + VOD w miesięcznej cenie 99 zł. Umowa na 29 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego raczej nie będę robić ponieważ mieszkam w UK i nie posiadam polskiego numeru a jak wszyscy wiedzą używanie CP po za granicami PL jest niedozwolone regulaminem. Chce po prostu wiedzieć co mogą mi zaproponować jak odwiedzę ASP w Polsce i np. czy muszę wziąć swój stary dekoder na wymianę.

 

wyślij maila na kontakt@cyfrowypolsat.pl, wpisz tam swoje dane dekodera i swoje żądania/potrzeby, koniecznie podaj polski numer tel. ale nie do Ciebie, tylko do osoby "współdecyzyjnej" w sprawach CP :)

w ciągu max tygodnia zadzwoni konsultant i zaproponuje ofertę, obecny czas wysyłki dekoderów to 7-10 dni od zamówienia, więc jak planujesz wizytę w Polsce, to wystarczy tylko przez tą "współdecyzyjną" osobę zamówić dekoder i zgrać w czasie :)

Ty jesteś potrzebny tylko do odbioru sprzętu

 

w APS-ach masz kiepskie oferty, od konsultanta dostaniesz na dzień dobry:

Dekoder Echostar 7400:

Familijny + RelaxMix = 5zł czynszu, 3msc HBO, 3msc zwolnienia z opłat, za 62,8 miesięcznie

Familijny+RX+HBO, 12msc Cinemax, 5msc zwolnienia z opłat, za 77,80 miesięcznie

Familijny+SuperFilm - 6msc zwolnienia z opłat za 87,80

 

Wszystkie umowy na 24msc, dodatkowo do każdej z nich 3msc pakietu HD w prezencie, do tego jakieś tam 30 zeta za transport no i oczywiście wszystkie oferty dostępne 30 dni przed końcem umowy :)

 

oferty są z poprzedniego tygodnia, kiedy brat brał tak dekoder :)

miłego negocjowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji telefonu w sprawie aktywacji ,,wakacji z cp" zapytałem o wymianę mojego obecnego dekodera na HD i usłyszałem od konsultanta że mogę dopiero 28 grudnia bo wtedy kończy się okres podstawowy. CP mam od 2006 ale w grudniu podpisałem tą lojalkę 37.90 zamiast 39.90. Nie przewidywałem zmiany platformy,więc odesłałem. Nie wiedziałem że to zablokuje możliwość wymiany.Jest tak rzeczywiście czy konsultant się pomylił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masz dekoder na własność czy na udostępnienie ?

 

I drugie pytanie czy w tej umowie, która zawierałeś dostałeś jaki prezent, np. 1 m-c Relax Mix dodatkowo ?

1) Jeżeli nie, to bez problemu możesz skorzystać z oferty podmiany dekodera.

2) Jeżeli tak, to masz dwa wyjścia. Jak masz dekoder na własność to możesz skorzystać z oferty "Bezpiecznie z CP". Wtedy dekoder HD na udostępnienie kosztuje 99 zł + umowa na czas określony + obowiązkowy pakiet HD. A jeśli masz dekoder udostępniony to nie pozostaje Ci nic innego jak czekać do końca okresu tej umowy (najwcześniej miesiąc przed końcem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z cp skończyła mi się 2010-06-14. Mam umowę na pakiet Familijny. Myślałem, że umowa kończy mi się w sierpniu, i tym samym myślałem, że załapię się na jakąś promocje. Czy teraz mogę na coś liczyć? Czy też lepiej wypowiedzieć umowę?

 

Kiedy wszedłem do icok-u i zajrzałem na Historię kontraktu, pojawiła się umowa pt: Rollowanie_D (może ktoś zna tajniki takiej umowy). A i jeszcze jedno, czy teraz obejmuje mnie okres bezterminowej umowy (czy mogę wypowiedzieć umowę kiedy chcę?)

 

Z góry dzięki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...