Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

adrian 18:

 

1) Podmiana na udostępniony dekoder DVR HD za 1 zł na 24 m-ce (z czynszem 15 zł) w tym 3 m-ce Pakietu Relax Mix oraz Pakietu HD w prezencie (obowiązek na Pakiet Familijny)

2) Podmiana na udostępniony dekoder DVR za 1 zł na 24 m-ce (z czynszem 10 zł) w tym 3 m-ce Pakietu Relax Mix w prezencie (obowiązek na Pakiet Familijny)

 

Przy obowiązku na wyższe pakiety czynsz maleje/zostaje całkowicie zniesiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się orientuje, czy to w porządku.Kolega miał na czasie nie określonym, polsat i dekoder się zepsuł, a że gwarancja na dekoder tylko 2 lata, minęła, poszedł do Polsatu, zaproponowali mu inny dekoder sd, później w domu czytając dokładnie umowę, dowiedział się że umowa jest przedłużona na 2 lata. Co robić, w tak skandalicznej sytuacji. Wymiana dekdoera sd na sd, przy przedłużeniu na kolejne 2 lata jak i nie onformowanie sprzedawcy o tym fakcie. Gdyby powiedzaił, a napewno wiedzaił, kolega nie podpisywałby tej umowy. Wiem że po fakcie, łatwo się mówi, ale w pośpiechu wszystkiego, dokładnie się nie czyta. Jeśli reklamacje można składać, to gdzie, a dodatkowo co ma napisać. Proszę o pomoc. Sam dokładnie, to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później w domu czytając dokładnie umowę, dowiedział się że umowa jest przedłużona na 2 lata. Co robić, w tak skandalicznej sytuacji. (...) Jeśli reklamacje można składać, to gdzie, a dodatkowo co ma napisać.

 

No własnie - trzeba jednak czytać to co się podpisuje. Trudno teraz składac reklamację na zasadzie "bo nie wiedziałem co podpisuję". Może próbować oprzeć się na tym, że sprzedawca powinien go o przedłużeniu umowy poinformować ale nagrywana ta rozmowa zapwne nie była, więc obowiązuje zasada "widziały gały co brały".

W grę wchodzi ewentualnie i być może odstąpienie od umowy jeśli była zawarta poza siedzibą CP (a tak jest w APSach) i nie minęło jeszcze 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrian 18:

 

1) Podmiana na udostępniony dekoder DVR HD za 1 zł na 24 m-ce (z czynszem 15 zł) w tym 3 m-ce Pakietu Relax Mix oraz Pakietu HD w prezencie (obowiązek na Pakiet Familijny)

2) Podmiana na udostępniony dekoder DVR za 1 zł na 24 m-ce (z czynszem 10 zł) w tym 3 m-ce Pakietu Relax Mix w prezencie (obowiązek na Pakiet Familijny)

 

Przy obowiązku na wyższe pakiety czynsz maleje/zostaje całkowicie zniesiony.

Interesowała by mnie ta druga opcja, tylko czy nie można by pozostać przy familijnym a dekoder na własność??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wprowadzenie rabatu przez całą albo większość umowy na pakiet HD i włączenie 1-2 kanałów do Familijnego uatrakcyjniło by ten pakiet. Bo Relax Mix dla mnie nie wart swojej ceny.

Jak narazie oferta lojalnościowa jest słaba w porównaniu do Cyfry+ czy n-ki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, dopiero jak wypowiedzenie do nich dotrze to się odzywają:)

 

Prawdopodobnie ma trzymiesięczne - jeżeli już do nich dotarło ( a warto wysyłać z potwierdzeniem odbioru) to mniej-więcej miesiąc przed końcem się odezwą.

Warto sobie przygotować kilka argumentów ( wystarczy poczytać kilka ostatnich stron tego wątku ) co komu zaoferowali i negocjować twardo.

 

Na "dzień dobry" to zazwyczaj dają średnio ciekawe propozycje, ale jak troche się postęka że konkurencja to i tamto daje to konsultant poszpera i może uda się wytargać coś ciekawszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od pakietu, w minimaxie cięzko coś wywalczyć, to samo w familijnym, niezbyt chętnie dają gratisy

Potwierdzam w Mini chyba 2 miesiace Familijnego - umowa 24miesiaca

w MiniMax takze 2 miesiace Familijnego - umowa 12 miesiecy

 

W przypadku tych abonamentow najkorzystniej bylo rok temu podpisac umowe 36 miesiaczna i rok bez oplat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, mam pytanie odnośnie umów z CP. Od dłuższego czasu mam u nich pakiet mini, już na umowie na czas nieokreślony. Chciałbym przejść na familijny, ale bez podpisywania nowej umowy na 12 lub więcej miesięcy. Czy jest w ogóle taka możliwość, żeby zmienić pakiet, a nie zmieniać typu umowy? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pisałeś że chciałbyś mieć familijny bez umowy na 12 miesięcy lub dłuższej, dla czasu nieokreślonego minimalny czas trwania umowy to 3 miesiące (czas wypowiedzenia, trzeba wypowiedzieć zaraz po podpisasaniu) dla prepaidu nie ma określonego czasu, płacisz i masz ale jest to droższe o 3zł

 

krokodyl, dzięki za korektę, faktycznie dałem ceny z reala- ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...