Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza sie kiedys krolowaly umowy 12 miesieczne teraz platformy ida w droge sieci komorkowych i proponuja 2-3 lestnie umowy co jest bzdura. Jak tylko patrzec kiedy 1-roczne sie skoncza

 

 

Tak, tylko zawsze można rozwiązać bezkarnie umowę przezd terminem w razie zmiany regulaminu, lub też usunięcia/zastąpienia kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, dla przykładu podałem. Apropos coś do mnie nie dzwonią wogóle ostatnio...jak mieli w piątek tydzień temu zadzwonić, bo się zastanawiałem (i nadal) to tak przez tydzień cisza. Od 8 oglądam kanały za darmo, nic nie płaciłem bo w iCOK następna wpłata to 0 zł. Obaczymy

Może mi dekoder ten zostawią, skoro SD już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzis przedluzylem umowe moze dlakogos bedzie to pomocne.

 

Najlepiej przedluzac dzien po jej zakonczeniu (sygnalu jeszcze i tak nie wylacza) bo mamy miesiac za free podobna sytuacja jak w Cyfrze+.

 

Ja akurat podpisalem na Mini Max

 

1 niepelny miesiac za free za Familijny

2,3 miesiac 19,90 za Familijny

4,5,6,7,8,9,10,11,12 miesiac 19,90 za Relax Mix

 

Opcji z dekoderem nie bralem. W sumie dla nowych gorsza oferta wiec w miare zadowolony

 

Tak powiedzial konsultant 13 dni temu a teraz co ??? .... wylaczaja mi sygnal w czasie GP Monako ; dzwonie maja wlaczyc po 3h. Nie wlaczaja.

Dzwonie raz jeszczemowia ze za Maj nie zaplacilem jak pytam sie ze mowili 3 krotnie ze niemam placic ze maja przeswietlic rozmowe tel. to sami nie wiedza o co chodzi.Mial ktos podobny przypadek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsultant pomylił się z ofertą już się z czymś takim spotkałem, prawdopodobnie masz mieć 1 miesiąc familijnego gratis i tyle, oni nie nagrywają rozmów, na necie jest relacja gościa który przesłał do RPK nagrane rozmowy i okazało się że CP nie miał żadnej z nich ale po analizie stwierdził że konsulant się pomylił ale klient ma rację i warunki są ważne, szkoda że dopiero po interwencji RPK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj (tj 18.05.2010) do grona ofert dla stałych abonentów CP doszły dwie nowe opcje na ofertę Premium (Familijny+SuperFilm+Pakiet HD+HBO HD + sVOD w cenie 99zł/miesiąc):

 

1. Przedłużenie/upgrade umowy dla klientów już posiadających dekoder HD na okres 29 miesięcy.

2. Przedłużenie/upgrade umowy (na okres 29 miesięcy) wraz z podmianą dekodera SD na dekoder HD - dekoder HD w cenie 1zł zaś dekoder DVR HD w cenie 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie, o której napisałem dwa posty wyżej, Abonent otrzymuje rabat na abonament przez cały okres umowy: z kwoty 127,80zł na 99zł.

Ciekawe czy podpisując tę umowę można za 1 zł wymienić również posiadany moduł SD na HD?

Jeśli już posiadasz moduł CAM CP i jesteś zainteresowany ofertą Premium, to wystarczy, że podpiszesz na posiadany moduł porozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak jaktro ale mogli by tak samo zrobić z innym pakietami

Właśnie też byłby to mile widziane. Jeżeli potrafią dać rabat na full pakiet wynoszący ileś tam % to dlaczego nie dadzą tego samego do innych np do Relax Mix np. 57.80 zł aktualnie -> 20% rabatu na cały okres umowy np na dwa lata wynoszący ok w przybliżeniu 46-47 zł na nowych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię CP.Moim zdaniem dalej jest promocja podmiany SD na HD. Można wymienić dekoder SD na HD o ile sd masz na własność a umowę na czas nieokreślony.Ponadto musisz zdecydować się na dowolną ofertę kanałów lub kanału HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakich warunkach mogę wymienić swój stary dekoder na dekoder z twardym dyskiem? Dotychczas posiadam pakiet familijny. I jaką cenę zapłacę za dekoder?

Jesli nadal chcesz pozostac przy p. Familijnym i swoj dekoder sd masz na wlasnosc i po okresie podstawowym to DVR HD (echostar 7400) dostaniesz przy przedluzeniu umowy na 24 miesiace za 1 PLN (pozostajac przy tym pakiecie bedzie czynsz miesieczny w wysokosci 15 PLN/miesiac) w prezencie dostaniesz 3 miesiace p. Relax Mix i pakietu HD.

Jesli zdecydowalbys sie podniesc pakiet to oferta moze byc troche inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...