Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli miał tv jako pierwszą usługę to na nią nie przysługuje rabat. Jednocześnie rezygnacja z tej usługi powodowałaby utratę rabatu na druga i trzecia usługę. Przyznam iż przystępując do programu smart domw 2014 roku, tak to wszystko ulożyłem iż jako pierwsza usługa telefon, druga tv i trzecia internet. Ponadto tak wykombinowałem iż wszystkie te usługi kończe w miesiącu lipcu. Reasumując w lutym spodziewam sie otrzymac telewizje 12/5.

Ewentualnie może też byc tak że konsule podeszli człowieka, bo masz rację, że jedynym warunkiem jest utrzymanie wczesniejszego zobowiązania. Regulamin promocji nie wyklucza darmowych miesięcy.

Edytowane przez dartman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, ja przedluzalem w kwietniu i tez miałem TV jako uprawniajacą i dostałem to co chcialem 15/3 z wymiana dekodera.

Grunt by nie obniżyć minimalnego zobowiazania.

Czyli, ja coś się pomyliłem z tymi 24 miesiącami. Wydaje mi się,że o tym gdzieś czytałem. W każdym razie można było coś więcej ugrać,ale mi ta oferta pasuje. Żona też zadowolona,bo ma HBO. Z poprzedniej umowy mam nadplate, to średnio 59 zł na miesiąc za Premium.

Właśnie dlatego ja w to nie włażę choć "z boku" wygląda to całkiem fajnie.

Wszystkie moje opłaty w Smart Dom wynoszą 112 zł za TV Pakiet Premium, LTE 25 GB i telefon bez limitu do wszystkich, czyli chyba nie najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z gory przepraszam wszystkich za umiejscowienie tego posta ale wydaje mi się, że jednak będzie to odpowiednie miejsce gdyż jesteście stałymi abonentami CP i znacie tę platformę.

Mam,  tzn. miałem do końca października umowę z nc- (sławny łamaniec za 59,26 zł z C+, HBO, NC+GO , z MRS itp za 59,26 zł średnio na miesiąc). Oferty przedłużeniowe nc+ były oczywiście fatalne - najlepsza to pakiet Extra+ z 6 C+ i MRS za 69 zł/m co oczywiście dla mnie jest sporą podwyżką i nie zamierzam raczej jej przyjąć. Mam jeszcze tydzień czasu na zdanie dekoderów. Zastanawiam się bardzo poważnie nad podpisaniem nowej umowy z CP. Śledziłem ten wątek ale nigdzie w sumie nie znalazłem interesujących mnie informacji. Mianowicie chodzi mi o następujące kwiestie:

1. Jak wygląda sprawa z VOD? Czy tak jak w NC+ gdy zamawiam jakiś film to jest on dostępny na dysku i mogę sobie go w każdej chwili obejrzeć (oczywiście w czasie wykupionego dostepu) i pauzować, przewijać itp, czy tylko jest ten film dostępny na którymś kanale na dekoderze i bedzie on tylko nadawany o jakiejś tam porze, czy też mogę go obejrzeć w każdej chwili?

2 Czy w CP istnieje coś takiego jak w NC+ pakiet nc+ go TV (czyli darmowe VOD) z wieloma dostępnymi darmowymi bibliotekami VOD jak np. PLANETE+, NICKELODEON, MiniMini, Teletoon, BabyTV, Sport+, Eurosport itd?

3. Czy w CP jest coś takiego jak w NC+ usługa telewizji przez internet na tablecie, smartfonie i komputerze (NC+ GO)?

4. Co z kanałami Eleven w CP?  Czy macie jakieś przecieki/informacje?

 

Czy na Święta Bożego Narodzenia CP daje jakieś fajne promocje dla nowych klientów? Warto teraz zamawiać CP mając fakturę z NC+ czy może lepiej poczekać?

Powiem szczerze, że trochę może mi brakowac jakości NC+ odnośnie VOD, NC+ GO itp, ale może to kwestia po prostu przyzwyczajenia. Szkoda mi już czasu na oglądanie wielu meczy na NC+. Jak bedzie jakiś naprawdę warty uwagi to zawsze można sobie poradzić korzystając z netu.

 

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.


Do powyższego dodam jeszcze jedno zapytanie. Moi teściowie mają CP pakiet bodajże ten stary multi czyli chyba rodzinny plus stara oferta inernetu i telefon za 1zł jeszcze od CP wszystko za cenę 79zł.  Są w tej chwili na umowie nieokreślonej. Pytanie: czy opłaca się złożyć im wypowiedzenie i czy dostaną coś ciekawego w tej samej cenie jeśli chodzi o TV, internet i telefon? 

Edytowane przez wepses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad:1

VOD ma charakter Domowej Wypożyczalni Filmowej dostępnej w technologii satelitarnej

 

Ad:2 i 3

Ipla 

 

Ad:4

Raczej nieprędko

 

Na dobre promocje to już bym nie liczył - co najwyżej okno otwarte kanałów z okazji Świąt. Czym konkretnie jesteś zainteresowany?

 

Co do rodziców - to zależy co mają do tej pory rabatowane (za co płacą 100%) i czym byliby zainteresowani. A poza tym czy oni korzystają ze Smartdomu? Bo program ruszył w lutym 2014 i jeszcze nie minęło 24 miesiące, więc jeszcze żadnemu Abonentowi nie skończył się okres podstawowy umowy, więc umowa nie może być juz na czasie nieoznaczonym. Obecna odsłona Smartdomu jest najgorsza z dotychczasowych i może być ciężko

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się bardzo poważnie nad podpisaniem nowej umowy z CP. Śledziłem ten wątek ale nigdzie w sumie nie znalazłem interesujących mnie informacji. Mianowicie chodzi mi o następujące kwiestie:

1. Jak wygląda sprawa z VOD? Czy tak jak w NC+ gdy zamawiam jakiś film to jest on dostępny na dysku i mogę sobie go w każdej chwili obejrzeć (oczywiście w czasie wykupionego dostepu) i pauzować, przewijać itp, czy tylko jest ten film dostępny na którymś kanale na dekoderze i bedzie on tylko nadawany o jakiejś tam porze, czy też mogę go obejrzeć w każdej chwili?

2 Czy w CP istnieje coś takiego jak w NC+ pakiet nc+ go TV (czyli darmowe VOD) z wieloma dostępnymi darmowymi bibliotekami VOD jak np. PLANETE+, NICKELODEON, MiniMini, Teletoon, BabyTV, Sport+, Eurosport itd?

3. Czy w CP jest coś takiego jak w NC+ usługa telewizji przez internet na tablecie, smartfonie i komputerze (NC+ GO)?

4. Co z kanałami Eleven w CP?  Czy macie jakieś przecieki/informacje?

 

Ad.1.

Usługa VOD w Cyfrowym Polsacie to VOD tylko z nazwy. Bardziej odpowiednie byłoby określenie PPV (Pay-Per-View). Bo właśnie na zasadzie PPV to działa. Jest nadawanych kilkanaście kanałów "VOD xxx" (gdzie "xxx" to numer kanału odpowiadający numerowi, pod jakim znajduje się on na dekorze dedykowanym CP na polsatowskiej liście kanałów), na których w pętli na okrągło lecą różne filmy. Na każdym kanale VOD inny film. Jeśli zamówimy któryś z tych z filmów to odpowiedni kanał VOD, na którym jest ten film aktualnie emitowany, odkoduje nam się na określony czas. Nie pamiętam już, na jak długo, chyba do 48 godzin. I w tym czasie możemy sobie ten film obejrzeć. Nie wiem, jak z możliwością nagrania filmu z polsatowskiego VOD na dekoderze dedykowanym z nagrywarką (dyskiem). Na tunerze niezależnym i zastosowanym w nim module CAM Cyfrowego Polsatu taka możliwość jest. I później można sobie taki film odtwarzać, kiedy się chce i ile się chce. ;)

 

Ad.2.

Nie. Ale istnieje coś takiego, jak Katalog VOD, czyli pakiet bodajże 4 kanałów VOD, które za stałą, miesięczną opłatą, mamy dostępne przez cały czas, 24 godziny na dobę. Przedłużając umowę z CP, Katalog VOD można otrzymać też gratis w ramach promocji.

 

Ad.3.

Niestety nie. Jest tylko Ipla, czyli serwis VOD na komputer, tablet itp., zawierający wybrane programy nadawane w stacjach telewizyjnych ze stajni Polsatu.

 

Ad.4.

Na chwilę obecną nic nie wiadomo w sprawie tych kanałów. Nie wiadomo, czy i kiedy pojawią się w Cyfrowym Polsacie, ani też, na jakich warunkach będą na tej platformie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odpowiedź.

Kolego rotalplus. Co to znaczy okno otwarte? Mnie interesowałby pakiet premium bądź Familijny + sport + film + cinemax.

Co do teściów to z tego co pamiętam mają ten pakiet taki raczej podstawowy (nie na w nim np TVP sport, ale jest Polsat Sport extra) to chyba familijny był. Chcieliby oczywiście płacić podobnie jak teraz a najlpiejej jak by było taniej ;)Oni nie mają tej oferty SmartDOM tylko tą starszą multiofertę z okresu gdzie plus jeszcze nie był przejęty przez Solorza, tzn mają TV z CP , Internet z CP i telefon z CP (nie z PLUS GSM).

Z tego co napisaliście to CP wypada blado pod względem NC+ jeśli chodzi o kwestie o których wspomniałem. Nie wiem czy nie lepiej przedłużyć zwykłego pakietu bez C+ czyli np Extra+ za 54zł/m z MRS i tym co wymieniłem wcześniej. Dostałem też propozycję Comfort+ bez C+ na 24m za 39zł/m. W tym pakiecie brakuje mi z kolei Eurosport 2 i Baby TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wygląda sprawa z VOD? Czy tak jak w NC+ gdy zamawiam jakiś film to jest on dostępny na dysku i mogę sobie go w każdej chwili obejrzeć

Jeśli będziesz dysponował dekoderem z dyskiem to nie ma żadnych przeszkód by film z VOD zarejestrować i będziesz mógł go obejrzeć kiedy zechcesz -nawet i po roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także w pozostałych dekach CP (HD x000) niektórych pozycji nie da się nagrać.

Najczęściej to są te ciekawsze pozycje.

Filmy z tej filmowej biblioteki VOD (4 kanały) zazwyczaj miały możliwość nagrywania, ale jak dla mnie, to tam jakieś trzeciorzędne low-budżetowe kino leci.

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabsze proponowali wcześniej. Wiedziałem, że dużo nie zyskam, bo jestem uwiązany Smart Domem. Minimalny okres umowy to 24 miesięcy, a abonament 69,99. Jakbym wziął krócej i niższy abo to straciłbym rabaty. Niestety coś za coś  :-|

Przy krótszej umowie z darmowymi miesiącami np. 15/5 nie traci się rabatów Smart Dom. Ważne, żeby zobowiązanie nominalne nie było mniejsze niż dotychczasowe.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także w pozostałych dekach CP (HD x000) niektórych pozycji nie da się nagrać.

Najczęściej to są te ciekawsze pozycje.

Filmy z tej filmowej biblioteki VOD (4 kanały) zazwyczaj miały możliwość nagrywania, ale jak dla mnie, to tam jakieś trzeciorzędne low-budżetowe kino leci.

 

Na moim tunerze, a konkretniej, na podłączonym do niego dysku, da się normalnie wszystko nagrywać z każdego jednego kanału VOD w Cyfrowym Polsacie. :D Sprawdzone osobiście. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy otrzymał ktoś z Was ofertę na przedłużenie z pakietem Rodzinnym HD plus Sport HD ?

Mnie proponowali to za 39,90 zł, umowa na dwa lata. Wziąłem sam Rodzinny w opcji 12/5, umowa liczona od 9 grudnia, do 9 grudnia i jeszcze przez kolejnych 5 darmowych miesięcy Familijny HD. Poprzednio miałem 15/5, przedłużyłem pół roku bez jednego dnia przed końcem umowy. Niestety nie dało się przedłużyć równe 6 mies. przed końcem - podobno nie było wtedy odblokowanej oferty 12/5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czytam Wasze oferty i mam pytanie: czy 15/5, 12/5 itp. oznacza: 15 miesięcy płatnych + 5 darmowych, 12 + 5 itp., czy też łącznie 15 miesięcy, z czego 10 jest płatnych, a 5 darmowych oraz12, z czego 7 płatnych, a 5 darmowych?

 

Jestem teraz w nc+ i brzmi to dla mnie nieprawdopodobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet lepiej. Umowa 15/5 najczęściej oznacza: 5 gratis, 5 płacimy i o 5 miesięcy skraca się umowa, ponieważ zawieramy nową np. 12/5. Żeby tak było, trzeba wysłać wypowiedzenie do Warszawy lub złożyć wypowiedzenie w autoryzowanym punkcie Polsatu.
Nową umowę negocujemy tylko z DUK (więcej mogą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...