Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że możesz. Tyle, że w CP umowa się roluje na kolejny okres promocyjny z tą samą ceną (o ile się orientuję). W NC+ umowa przechodzi na czas nieoznaczony (z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia o ile się orientuję), a ceny rosną o dobre 40-60%. Wist polega na tym, żeby nie zapomnieć o wypowiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe życie człowiek się uczy :). Wiedziałem, że umowy się rolują, słyszałem, że była wokół tego jakaś wrzawa (zresztą nie tylko w CP, Orange z telefonami miał chyba podobny problem). Nie dopatrzyłem, że zmienili zasady na te z NC+ (które osobiście uważam za złodziejskie, ale to moje prywatne zdanie). Wygląda na to, że jedyny plus jaki im został w porównainiu z NC+, to jednak chyba mniej problemów przy przedłużaniu (patrząc po forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniał dodać że to 59.90 zł to za 5 miesięcy po 5 miesiącach albo rezygnuje z Premium Film albo płaci 20 zł więcej.W CP dostaniesz to co mają na stronie w takiej cenie z darmowymi miesiącami.

 

 

 

Przejrzałem tę ofertę. Po tych 5 miesiącach nie wydaje się już taka kolorowa :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taniej niż 4,90 nie uda się ale utrzymać tę cenę wraz z kilkoma miesiącami bez opłat to będzie coś.. Trzeba stawiać nowe wyzwania a nie uważać, że 4,90 za Mini HD to już jest maksimum tego co można wyciągnąć.. A może 4,90 ale za Rodzinny HD? Czas pokaże, umowa kończy się 07.12 czyli do 07.09 musi wpłynąć moje wypowiedzenie. Będę informował na bieżąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniał dodać że to 59.90 zł to za 5 miesięcy po 5 miesiącach albo rezygnuje z Premium Film albo płaci 20 zł więcej.W CP dostaniesz to co mają na stronie w takiej cenie z darmowymi miesiącami.

 

Przejrzałem tę ofertę. Po tych 5 miesiącach nie wydaje się już taka kolorowa :lol2:

 

Czyli jak po 5 m-cach rezygnuję z Premium Film i płacę 59,90 za universe-hbo to oferta wtedy jest przez 10 m-cy słaba?

 

Czy w tej cenie jest jakaś lepsza oferta na rynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniał dodać że to 59.90 zł to za 5 miesięcy po 5 miesiącach albo rezygnuje z Premium Film albo płaci 20 zł więcej.W CP dostaniesz to co mają na stronie w takiej cenie z darmowymi miesiącami.

 

Przejrzałem tę ofertę. Po tych 5 miesiącach nie wydaje się już taka kolorowa :lol2:

 

Czyli jak po 5 m-cach rezygnuję z Premium Film i płacę 59,90 za universe-hbo to oferta wtedy jest przez 10 m-cy słaba?

 

Czy w tej cenie jest jakaś lepsza oferta na rynku?

 

W mojej opinii lepsze jest oferta CP z Familijny Max HD+Sport HD+Film HD i Cinemax HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież trzymam się tematu.

Pytanie moje jest ciągle to samo, co mogę mieć za abo około 59,90 z CP?

Czy ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem, czy można za podobną kwotę wynegocjować ciekawą ofertę z CP?

Chcę tylko porównać to z ofertą która dostałem z nc+.

 

Arerox - dziękuje, o takie opinie mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w ofertach dla nowych klientów, tak i dla obecnych nastąpiły zmiany w ofertach. W ofercie z min. zobowiązaniem na Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD z elastyczności wyłączony zostaje pakiet HBO HD z HBO GO. Elastycznymi pakietami jest sVOD z IPLA MIX za 10 zł/mies. (Klient może te pakiety razem włączyć lub wyłączyć).

 

Moduł Wi-Fi dostępny będzie za 10 zł w ofertach od pakietu Familijnego Max HD.

 

Sagem ESI-88 bez czynszu będzie dodatkowo dostępny w ofertach Familijny Max HD + Film HD + Sport HD z elastycznością do Familijny Max HD. Sagem ESI-88 bez czynszu, aktywacja 29 zł tylko w umowach na 24 i 29 miesięcy.

 

Zmiana w ofercie z min. zobowiązaniem na Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + IPLA MIX (69,90 zł/mies.). Do oferty dołączony został Pakiet VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niedawno ta zmiana nastąpiła, co nie? Podpisywałem umowę w zeszłym tygodniu i mam możliwość zejścia na Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax za 59,90 bądź zostać przy Premium. Umowa na 15 miesięcy, przedłużenie i 5 miesięcy gratis. Dodatkowo mam MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie z min. zobowiązaniem na Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD z elastyczności wyłączony zostaje pakiet HBO HD z HBO GO.

Jak to rozumieć? Ja obecnie mam umowę na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis (umowę mam do 3 kwietnia 2015 roku). Jest to już moja druga umowa z Cyfrowym Polsatem. Od samego początku mam pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD, a od kwietnia br. po pierwszym przedłużeniu umowy mam jeszcze dodatkowo opcję Cinemax HD. I teraz, jak jeszcze w trakcie obecnej umowy zechcę sobie dobrać dodatkowo opcję HBO powiedzmy na 3-4 miesiące i potem z niej zrezygnować to już nie będzie takiej możliwości? Tzn. w ogóle nie będzie możliwości dobrania tej opcji w trakcie umowy? HBO GO akurat mnie nie interesuje. Interesuje mnie tylko sama paczka trzech kanałów HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...