Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super Oferta smartDOM jest dla NOWYCH umów a nie przedłużeń/kontynuacji/utrzymań (jak by tego nie nazywać), więc C1chy się nie załapię przedłużając umowy. Musiałby złożyć wypowiedzenie (na TV nadal może bez kary, ale przynajmniej ostatni miesiąc płacąc stawkę abonamentu dla umów na czas nieokreślony (według zasady: viewtopic.php?f=7&t=238&start=3330#p966188).

Internet powinno powinien @C1chy zdążyć bez problemu wypowiedzieć. Chyba, że internet i TV jest w Multiofercie.

Wtedy należałoby się zainteresować oferty dla nowych abonentów dla TV i internetu. Odsyłam do lektury ofert na stronie www CP i wątków na tym forum dla nowych klientów (jeśli chodzi o TV) i wątek o paszporcie korzyści, gdzie głównie mowa o Super Ofercie smartDOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na pakiet rodzinny hd do marca 2015r, płacę 24,90PLN miesięcznie. Ostatnio jak dzwoniłem, oferowali mi umowę na 15 miesięcy - z czego 3 pierwsze to familijny za 14,90PLN, a potem mógłbym powrócić do rodzinnego za 19,90PLN. Do tego dekoder HD za 49PLN - obecnie mam jeszcze echostara sd. Średnia na 15 miesięcy wraz z dekoderem to ok. 22PLN. Idzie utargować coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie do CP i już dzwonili z DUK 3 razy ale nie było mnie w domu więc przyszło pocztą pisemko odnośnie przyjęcia wypowiedzenia. Wysłałem wypowiedzenie bo chciałem zejść na najniższy pakiet mini hd bo i tak tych kanałów się nie ogląda bez sensu płacić. Umowa miała 2 lata i kończy się 3 października. Wczoraj dzwoniłem do DUK 222127128, ale tam automatyczna coś klepie a później sygnał przerywany - nie wiem czy w sobotę nie pracują? Czy można negocjować cenę niższą niż 14,90 zł? Może ktoś schodził na ten pakiet i podpowiedziałby co wynegocjował? Czy ten pakiet istnieje w ogóle bo na stronie CP jakoś go nie widzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie do zorientowanych w temacie.Jakie warunki mozna dostać przy przedłuzeniu -posiadam pakiet familijny HD+sport HD+multiroom za 59,90.Obecnie mam umowe na rok -zapomniałem i przedłuzyli mi sami :/ ,ale teraz juz chciałem ponegocjować z nimi.Więc jakie moge dostac warunki jak wyslę wypowiedzenie?Ew jak to rozegrać najlepiej?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem taką propozycję:

Pakiet Familijny Max HD

HBO GO + Ipla

Pakiet Film HD

Pakiet Sport HD

Pakiet HBO CINEMAX HD

Usługa Multiroom HD

umowa na 15mc, pierwsze 6mc za darmo później 84.90 mc, warto podpisać taką umowę czy można wynegocjować przy tym pakiecie coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet full za 89,90 2 x dekoder hd6000 (główny i multiroom)

Umowa kończy się w grudniu więc albo coś z nimi ugadam, albo wysyłam wypowiedzenie na początku września.

 

Na co można liczyć w mojej sytuacji?

Gratisowe np 3-5 miesięcy przy umowie na 15 miesięcy? Dodatkowy dekoder czyli 2 szt. do multiroom? Wymianę głównego dekodera na hd7000?

Wczoraj w BOK konsultant oferował iplę + HBO GO do tego kolejny multiroom za 109,90 co jest kiepskie, a wręcz śmieszne. Tłumaczyłem że nie chce płacić więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje we wrześniu wysłać im wypowiedzenie i liczę minimum - umowa na 15 miesięcy z czego 5 miesięcy free i do tego

1 gratis jakiś pakiet hbo ipla

2 albo dodatkowy dekoder multiroom

3 ew. obniżenie abonamentu do 79,90 bo takie ceny były jaki mieli happy hour

 

co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym kontrakcie umowa kończy mi się 26 listopada, umowa z listopad 2011 (36 miesięcy) z abonamentem 69,90zł/mc (familijny hd, sport hd+multiroom sd+dekoder pvr). Wysłałem ostatnio wypowiedzenie do DUK i dostałem warunki:

24 miesiące w tym 9 miesięcy bez opłlat, pakiet familijny max hd+sport hd+film hd+cienmax + multiroom hd. Opłaca się czy próbować coś negocjować? Po okresie promocyjnym opłata 69,9zł.

 

Kamil666, ciśnij konsultanta o kontakt z przełożonym i uzyskasz to samo w opcji 12/5, a nie 15/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 miesiące w tym 9 miesięcy bez opłlat, pakiet familijny max hd+sport hd+film hd+cienmax + multiroom hd. Opłaca się czy próbować coś negocjować? Po okresie promocyjnym opłata 69,9zł.

 

Masz w tym wliczona opłatę za MR 10PLN? Możesz powalczyć o zniesienie tej opłaty, ale nie wiem, czy jest to realne/wykonalne/do przepuszczenia przez ich system.

Ja mam podobna ofertę (8/24m) za 59,9, w gratisowym okresie pełna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...