Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wytargowana umowa w związku z wypowiedzeniem kanału LOVE. Pakiet Premium + ipla mixza 89,90 zł. Umowa na 12 m-c w tym 5 m-c za darmo w tym VOD na 5 m-c za darmo. Moim zdaniem umowa bardzo korzystna.

I o taką też powalczę-tyle,że bez Ipli,ale potarguję się o czynsz za ESI na 0 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy z uwagi na rozwiązanie umowy we wrześniu 2013r. i otrzymanie 5 miesięcy gratisowych do lutego 2014r. (wypada wtedy kanał wiadomy) - można bezpiecznie znów renegocjować warunki z uwagi na brak "ulubionego" kanału LOVE....? tzn. znów: "wypowiedzonko"? Obecnie Pakiet FULL + MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem oferte 12m/(5m lub 6m (teraz juz nie wiem bo na tym sie za bardzo nie skupialem) za free-hbo, vod, ipla, hbo go, sport) po darmowym dostepie zostaje familijny max + film + cinemax 59,90zl

Co dalo srednia roczna/miesiac 400zl z jakimis drobnymi/34zl

Ps. Poda Ktos nr.tel. do ksiegowosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę chętnie proponują gratisy w postaci Vod i Iple i takie tam.A czy proponowali komuś jako gratis pakiet Rozrywka HD? Bo o tym jakoś nikt nie wspomina.

 

 

Witam o rozrywke musiz sie upomnac a on niby pozrozmawia z przelozonym i na miesiac dostaniesz,ja we wtorek dotalem umowe na 15 miesiecy w tym 5 za free(ipla,VOD,Hbo Go i film i sport),xxx na 1 miesiac za free,pozniej bede mial familijny max hd z cinemaxami i hbo za 69,90,widze ze teraz juz nawet za ta cene moglbym dostac premium :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj zaproponowano Premium na 15 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis za 69,90zl. Do tego na te 5 gratisowych miesięcy Ipla Mix. Na taką ofertę się zgodziłem, pierwsza brzmiała:

 

Umowa 15msc, bez gratisu i Familijny Max z Film, Sport i HBO za 69,90.

Szału nima :/ ale ta druga propozycja to chyba szukanie jelenia.

 

Widzę chętnie proponują gratisy w postaci Vod i Iple i takie tam.A czy proponowali komuś jako gratis pakiet Rozrywka HD? Bo o tym jakoś nikt nie wspomina.

Dla Rozrywki to możesz dostać gratis granat bojowy - rozrywa na strzępy :lol2:

słowo :!: bez jaj :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę chętnie proponują gratisy w postaci Vod i Iple i takie tam.A czy proponowali komuś jako gratis pakiet Rozrywka HD? Bo o tym jakoś nikt nie wspomina.

 

 

Witam o rozrywke musiz sie upomnac a on niby pozrozmawia z przelozonym i na miesiac dostaniesz,ja we wtorek dotalem umowe na 15 miesiecy w tym 5 za free(ipla,VOD,Hbo Go i film i sport),xxx na 1 miesiac za free,pozniej bede mial familijny max hd z cinemaxami i hbo za 69,90,widze ze teraz juz nawet za ta cene moglbym dostac premium :/

Pytam z ciekawości bo u konkurencji chętniej oferują tego typu kanały.A w CP niby one są ale tak jak by ich nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Nie oferują! Bo to nie są kanały z automatu. Głupio jest to komuś proponować. Ludzie są różni. Tylko na wyraźne życzenie.

A czytałem w watkach konkurencji kilka razy coś innego.A mianowicie że dzwonił konsultant z propozycją zakupu kanału R... w promocyjnej cenie 9.90 a nie standardowej 15zł.Ale mniejsza z tym bo nie o tym wątek i zaraz polecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Nie oferują! Bo to nie są kanały z automatu. Głupio jest to komuś proponować. Ludzie są różni. Tylko na wyraźne życzenie.

A czytałem w watkach konkurencji kilka razy coś innego.A mianowicie że dzwonił konsultant z propozycją zakupu kanału R... w promocyjnej cenie 9.90 a nie standardowej 15zł.Ale mniejsza z tym bo nie o tym wątek i zaraz polecę.

Lipa! Na pewno nie zadzwonił tylko z taką propozycją. Tak propozycja musiała wyjść podczas rozmowy i z inicjatywy abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie,

wysłałem wypowiedzenie z racji kanału Love i zadzwonili z CP, niestety telefon odebrała osoba mało kumająca sprawę co można ugrać i telefonicznie przyjęła ofertę od konsultanta.

Wiem ,że mogę więcej wynegocjować i czy można do nich zadzwonić i wycofać się z tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli, powiedzmy ma być wymiana dekodera, nowa umowa z którą przyjeżdża kurier, to możesz jej nie podpisać, ewentualnie powinieneś mieć wtedy 10 dni na rezygnację(umowa zawarta poza lokalem). Natomiast jeśli była to umowa przedłużeniowa, bez wymiany dekodera, która wchodzi w życie odrazu po rozmowie, to z tego co mi się wydaje nie można zrezygnować.

 

Zawsze możesz dzwonić i próbować renegocjować nowe warunki, ale z pewnością nie ma co liczyć na 12/5gratis itp.

PS. Wychodzi na to, że zamiast Ciebie z konsultantem rozmawiała inna(nieupoważniona?) osoba. Tak można? CP nie sprawdzał z kim rozmawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy padło potwierdzenie w trakcie rozmowy że umowa wchodzi w życie po rozmowie tel., ja ostatnio się tak od tego migałem że musiała mi potwierdzić że treść umowy przyjdzie w formie papierowej i ja mam prawo do jej odstąpienia.

 

Druga sprawa to to czy ta mało kumata osoba było upoważniona do podjęcia decyzji o przedłużeniu umowy na nowych warunkach.

Nie wiem jak ma się do tego przepis o możliwości rozwiązania jej w terminie 10 dni, ale myślę że choć by padło to "przyrzeczenie" to i tak umowa jest zawierana poza lokalem a więc... :?:

Zadzwoń do DUK i spróbuj odkręcić temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...