Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj zadzwonili do mnie z DUK oczywiście wcześniej wysłałem wypowiedzenie z powodu przerwania transmisji kanału LOVE a oto warunki które mi zaoferowali:

 

Oferta Premium

Umowa na 12 miesięcy 5 miesięcy za darmo

Do tego w tych 5 miesiącach mam miesięczny katalog VOD za darmo oraz Filmbox Live

Ipla Mix na cały okres umowy za darmo

Po 5 miesiącach płace 94.90 ponieważ mam Multiroom lub jesli chce pozostac z Katalogiem Vod oraz Filmboxem to 114.90

Czyli srednio miesiecznie płace bez Katalogu oraz filmboxu 55,36zł

 

Lepszej oferty chyba nigdzie bym w tym momencie nie otrzymał :)

Jestem bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez dzisiaj dzwoniłem do duku i utargowałem umowę na:

12 miesięcy/5 gratis( pakiet familijny max hd sport hd film hd i multiroom)

po okresie 5 miesięcy gratisu zostaje z pakietem familijny max hd +spord hd i multiroom za 5zł czyli 64,90

To co chciałem to dostałem :jupi:

 

Teraz mam tylko cichą nadzieję że za kolejne 5 miesięcy znowu coś wyłączą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałe 12/5/7 z F MAX HD & S HD & F HD & IPLA MIX z możliwością odjęcia obu pakietów dodatkowych I IPLA po 5 m-cach za free do tego miesięczne gratisowe nadanie HBO HD & CINEMAX HD w ramach zachęcenia mnie do pozostania z nimi. Mi to pasuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałe 12/5/7 z F MAX HD & S HD & F HD & IPLA MIX z możliwością odjęcia obu pakietów dodatkowych I IPLA po 5 m-cach za free do tego miesięczne gratisowe nadanie HBO HD & CINEMAX HD w ramach zachęcenia mnie do pozostania z nimi. Mi to pasuje ;-)

 

Tylko podaj za ile to utargowane te 7 mieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe 7 m-cy za 49,90 za FAMILIJNY MAX HD choc pierwsza oferta była na 18 m-cy ale powiedziałem ze max 12 m-cy i koniec

 

@McRochu takie im posłałem ;-)

 

Miejscowość, dn. listopada 2013

Imię i nazwisko: Jan Kowalski

PESEL: 00000000000

Adres: Jakieś Miasto 54, 00-000 Jakieś Miasto

Nr umowy: 0000000000

Nr karty dekodera: 000000000

Nr seryjny dekodera: 0000000000

Cyfrowy Polsat SA

ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

 

 

 

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY ABONENCKIEJ

 

Powołując się na Regulamin Świadczenia Usług Cyfrowego Polsatu (Rozdział 5. Warunki Świadczenia Usług § 7) proszę o rozwiązanie mojej umowy nr …….. podpisaną dnia ……. ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego, w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia.

 

Decyzję swą motywuję tym, iż z oferty usunięty został kanał LOVE (dawniej Wedding TV), który był kanałem gwarantowanym w mojej umowie.

 

 

 

Z poważaniem,

Imię i nazwisko

(tutaj czytelny podpis)

 

Odpowiednio pozmieniałem na swoje dane i poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałe 12/5/7 z F MAX HD & S HD & F HD & IPLA MIX z możliwością odjęcia obu pakietów dodatkowych I IPLA po 5 m-cach za free do tego miesięczne gratisowe nadanie HBO HD & CINEMAX HD w ramach zachęcenia mnie do pozostania z nimi. Mi to pasuje ;-)

 

A jeśli w tej chwili jestem w okresie promocyjnym i mam jeszcze HBO i Cinemax za 0zł(okres rozliczeniowy 18 grudnia) to mi je wyłączą odrazu po przedłużeniu czy włączą je jeszcze raz?(Mam FMHD +/-Sport/Film). Jeśli tak to czy będą do 18 grudnia czy może wyłączą je później - pytam, bo w umowie nic nie mam o tych pakietach tylko są po prostu włączone promocyjnie przez jakis czas(sam nie wiem jaki :) ale domyślam się, że do 18 grudnia/18 stycznia - umowa na 15 miesięcy, więc albo na 1 albo 2 miesiące a będę chciał zejść do umowy na 12 miesięcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież można zadzwonić i powiedzieć, że ktoś z tego numeru telefonował i chcę się zapytać w jakim celu prawda?

Ja wycofałem wypowiedzenie, dostałem umowę na 15 miesięcy na pakiet Familijny HD z możliwością zamiany na Rodzinny HD, w tym 5 miesięcy pakietu Familijny HD za 0 zł. Dalej możliwość korzystania z Familijnego HD za 39,90 zł lub Rodzinnego HD za 24,90 zł. Chciałem umowę na 12 miesięcy w tym 5 miesięcy za 0 zł ale powiedział, że nie ma takiej na moim koncie.... A i na koniec możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD za 0 zł ale nie ma tego nigdzie na papierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wysyłacie wypowiedzenia i potem sami dzwonicie na DUK i co mówcie że jednak chcecie znowu być abonentami ?

No to, mi się wydaje najbardziej bezczelne.

 

Czemu bezczelne? Ja zadzwoniłem tylko by upewnić się czy doszło wypowiedzenie a pani konsultantka sama wyszła z inicjatywą nowej oferty dla mnie .Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze zero wciskania czegoś tam tylko same konkrety :) .Ty to chyba kumpel Solorza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Multiroom 69,90zł + 5zł czynsz za ESI88. Po wypowiedzeniu (Love), umowa na 12 miesięcy, 5 miesięcy pełne Premium + multiroom gratis ..... + 5zł czynsz :/ , potem Premium + ipla + multiroom 89,90zł + 5zł czynsz.

Chciałem przejść na Premium więc ofertę przyjąłem :) średnio 57,44zł mi pasi .

 

Pytanie do "wyjadaczy": czy wyzerował ktoś czynsz ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę próbował-tym bardziej,że po informacji stąd: viewtopic.php?f=7&t=432&start=2400

Informujemy, że od 27 listopada 2013 r. w ofercie Telewizji Satelitarnej dla nowych Klientów wprowadzamy następujące zmiany:

- 6 m-cy Telewizji bez opłat już w ofertach z minimalnym zobowiązaniem od pakietu Familijnego Max HD;

- Dodatkowe kanały i serwisy online Klient otrzyma w prezencie również na 6 m-cy;

 

Po przedstawieniu faktury za usługi telewizyjne od innego operatora Klient może skorzystać z jeszcze bardziej atrakcyjnych ofert i zyskać:

- dekoder PVR za 1zł oraz

- dekoder do Multiroom HD za 1zł

w ofertach z minimalnym zobowiązaniem od 59,90 zł/mies.

 

Cena Sagemcom ESI-88 zostaje obniżona, a dostępność rozszerzona.

Dekoder jest dostępny:

- z czynszem już od oferty z minimalnym zobowiązaniem od 39,90 zł,

- bez czynszu już w ofertach z minimalnym zobowiązaniem od 59,90 zł.

 

...

 

-chyba sobie odpuszczają przy wyższych pakietach czynsz/dzierżawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...