Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

P_Floyd -to prawda,że stara umowa ulega skróceniu i jest zastępowana nową z najbliższym okresem rozliczeniowym.Możesz ugrać na 12miesięcy.Dodam tylko,że to są oferty bez wymiany dekodera,tzw.na telefon i anteny nie ma dostępnej przy takiej opcji.Jedynie przy wymianie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że 8 miesięcy gratis przy umowie na 29m-cy lub 5 m-cy gratis przy umowie na 15 m-cy przy przedłużaniu umowy jest gorsze od ofert nawet w Trafnym Wyborze dla nowych klientów? Coś kiepsko się targowałeś lub masz/miałeś daleko jeszcze do końca okresu podstawowego umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zwiększyć pakiet, który mam i dodatkowo wziąć Multiroom i zaproponowano mi warunki gorsze niż dla nowego klienta. A przy próbie negocjacji dostawałem odpowiedź: "Ja jestem tylko konsultantem. Niestety nie ustalam oferty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie piszę tutaj tego, żeby się poskarżyć na CP, ale chcę się dowiedzieć tylko, czy istnieje jakaś możliwość negocjacji umowy z CP, tak jak to było w przypadku C+.

 

Chciałem Familijny Max HD+Multiroom+iplaMix w cenie 59,90 PLN.

Dostałem ofertę tego samego bez iplaMix.

Umowa na 15 mies.

 

Umowa zawarta na 18 mies, wrzesień 2011, pakiet Familijny HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam czasami z tej ipli. Bardziej się zastanawiam, dlaczego dla stałego klienta nie ma nic przewidzianego. Spytałem, co zyskuje ja, czego nie ma nowy klient. To odpowiedzieli, że nie płacę aktywacji. Na tę chwilę mam telewizję od Orange, z której na szczęście rezygnuję i stąd ten multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla Mix jak i dla nowych, i dla kontynuujących umowy jest gratis tylko na początek. Potem jest płatne 19,90zł. Przy umowach na 15m-cy pierwsze 3 m-ce są gratis.

 

 

iplaMix jest dla nowych klientów gratis przez cały okres trwania umowy, a dla przedłużających jest gratis na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Ciebie lubią :)

 

 

 

 

 

Dzisiaj do mnie zadzwonili z CP, któryś telefon w przeciągu ostatnich dni, i bardzo kompetentny pan zaproponował, żeby poczekać, aż będzie 6 mies. do końca umowy i wtedy zadzwoni jeszcze raz i porozmawiamy, ponegocjumemy, pomyślimy, co by było dla mnie dobre. Ale już dzisiaj z miejsca obiecuje, że przy umowie na 15 mies. 5 mies. będzie za darmo, a iplę da mi w prezencie, bo za 2 mies. ma być ona dla wszystkich klientów, a jeśli nie to wynagrodzi mi tę iplę innym fajnym gratisem :D Jednak jak chcą to mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aerox-a więc,jesli chodzi o Iplę mix to w ofertach przedłużeniowych możesz miec na 15m umowę i 3miesiące gratis,a później 10zł,a dla nowych klientow przy 15m masz 1miesiąc gratis i pozniej 10zl,a jesli zrezygnujesz i znowu wezmiesz to 19,90.A przez caly czas trwania umowy za 0zł jest oferta dla nowych i przedluzeniowych na Iplę Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aerox-a więc,jesli chodzi o Iplę mix to w ofertach przedłużeniowych możesz miec na 15m umowę i 3miesiące gratis,a później 10zł,a dla nowych klientow przy 15m masz 1miesiąc gratis i pozniej 10zl,a jesli zrezygnujesz i znowu wezmiesz to 19,90.A przez caly czas trwania umowy za 0zł jest oferta dla nowych i przedluzeniowych na Iplę Extra.

 

 

 

Jeśli się nie mylę to nowy klient, zamawiając przez stronę CP, dostaje przy pakiecie Familijnym Max HD Iplę Mix za 0zł na cały okres trwania umowy, czego klient, który przedłuża nie dostanie. Nie wiem, jak wygląda to przy zamówieniach przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje, istnieje taka oferta. Informują o tym na infolinii, ale jeśli jest się nowym klientem, a dodatkowo na stronie, wybierając pakiet Familijny Max HD, możemy zaznaczyć "chcę otrzymać iplę max w cenie przez cały okres trwania umowy". Ale jak to mi dzisiaj powiedziano, to ma się zmienić i w przeciągu 2-4 miesięcy dostanie iplę każdy abonent, nawet przedłużający umowę, pod warunkiem, że do końca obecnej umowy zostało mu mniej niż 6 mies.

 

 

 

Szymon 9904 jak sprawuje się Multiroom od CP? Tak przy okazji pytam, bo jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem ostatnio nową umowę na 15 miesięcy, jako że wymieniałem dekoder na Sagem dostałem tylko 3 miesiące gratis. Pakiet max HD + jeden dodatkowy za 59,90 + 5 zł za dekoder. Można było coś więcej ugrać?

I jeszcze ostrzeżenie, podczas rozmowy z 5 razy mówiłem o sagemie i baba na info też. A do domu kurier przywiózł hd 5000, dobrze że byłem w domu i to zauważyłem bo żona pewnie by odebrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arerox: W każdą sobotę muszę przełożyć kartę z głównego do dodatkowego. Dekoder w porządku, co ciekawe trafiłem na egzemplarz, który dobrze "łapie" sygnał z pilota. W przypadku dekoderów Mini HD 2000 i HD 6000 jest słabo, trzeba celować w dekoder. A tu spokojnie jest ;). Dodatkowo, jeżeli dekoder główny jest wyłączony z prądu, to na drugim nie ma sygnału. Ipla działa dobrze ;).

 

Więcej o multiroomie to mogę napisać na PW (bo w końcu to nie wątek o Multiroom) możesz zadać konkretne pytania itd :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie tak niestety jest, dodatkowo jest problem następujący - na głównym dekoderze jak są przełączane kanały, to niekiedy zanikają część TP. na tym dekoderze od Multiroom , gdzie są nadawane kanały HD (np. 11278, 10834, 10910, 12284), a na większości kanałów poziom jakości sygnału spada. Ja już nie wiem , co mam robić.. Antena odbiera wszystkie transportery, oprócz tego, gdzie jest nadawany TVN HD no i Supertennis HD. Antena jest Polsatowska, 70 cm z konwerterem TWIN.

 

Jeżeli potrafisz mi udzielić odpowiedzi, to napisz na PW, a jak nikt nie potrafi pomóc to napiszę to w odpowiednim wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...