Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę w tym temacie ponieważ wątek na temat Bonu z Plusa został zamknięty.

Też przedłużyłam umowę na Premium mniej więcej w tym samym czasie co Karle 2 (styczeń 2013) i też miałam miec bon o wartości 40 zł i go nie mam.

Przed chwilą rozmawiałam z konsultantem Polsatu (wypowiadałam HBO GO i Iple MIX) i konsultant twierdzi, że żadnego bonu na moim koncie nie ma i ja go też nie widzę jak zaloguję się na swoje konto w ICOK. Czyli ten bon to jedno wielkie oszustwo. Ponieważ ja nie korzystam z VOD to nie będę o ten bon robic rabanu.

Karle2 napisz jak Polsat odniósł się do Twojej reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przedłużałeś umowę telefonicznie i konsultant obiecywał bon przy przedłużaniu warto napisać reklamację do CP. Ja przy przedłużaniu prosiłem o MR i konsultant nie zaznaczył tej opcji przy umowie. Napisałem reklamację i po 2 tygodniach zadzwonili, przyznali się do błędu i tym razem przysłali umowę ale już z opcją MR i dodatkowym dekoderem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mineło 30 dni od odebrania przez CP listu za potwierdzeniem odbioru i nic ,żadnego odzewu z CP .Ręce opadają. Dziś odpisali na maila

Szanowny Panie

Przepraszamy za długie oczekiwanie na realizację zgłoszenia. Zapewniamy, że zaistniała sytuacja nie jest wynikiem złej woli Cyfrowego Polsatu. Postaramy się przyspieszyć realizację zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Przegapiłem wysłanie wypowiedzenia , co mogę teraz zrobić ? chcę oczywiście przedłużyć ale na jakiś lepszych warunkach do tej pory miałem umowę na 15 miesięcy (3 miesiące za darmo) a cena abonamentu 69,90 zł , co mogę wynegocjować i gdzie jeżeli się spóźniłem ? Interesuję mnie okres 15 miesięcy bądź 12 z jakimś darmowymi miesiącami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pars-nawet teraz możesz wysłać pismo i czekać na kontakt z DUk.To nieważne,że umowa się przedluży,i tak możesz skorzystać z ofert specjalnych,utrzymaniowych.

mentoris-nawet w trakcie rollowania klient może skorzystać z przedłużenia,nie potrzeba czekać aż 12miesięcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie obraziłbym się gdyby przejęli od ESPN bibliotekę programową i albo kontynuowali emisję sami, albo uruchomili kanał np Polsat Sport Classic i nadawali w nim najlepsze momenty MŚ, ligi angielskiej. Ten kanał jest jedyny w swoim rodzaju i nie ukrywam że mi go będzie brakowało jak zniknie...

A co do ZR, to pewnie niedługo zostanie podmieniony Novelą TV zwłaszcza że na platformie ipla należącej do CP pojawiają się seriale z tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie z DUK.Umowa kończy mi się w listopadzie, ale podobno od 6 miesięcy przed końcem mają dla abonentów promocje utrzymaniowe.Wypowiedzenie wysłałem w kwietniu.Podobno jeśli teraz się zdecyduję to stara umowa ulega skróceniu.Jest to prawda? Proponują umowę na 15 miesięcy i 5 miesięcy gratis familijny max hd z opcją zejścia po tych miesiącach na familijny hd.Da się coś ugrać więcej? 12 miesięcy? Czy to tylko w wyższych pakietach? Może antena do tego w tej promocyjnej cenie? Mam starą i trochę zardzewiałą, dlatego przydałoby się wymienić. A może lepiej kupić normalnie w sklepie i większą?Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ZR, to pewnie niedługo zostanie podmieniony Novelą TV zwłaszcza że na platformie ipla należącej do CP pojawiają się seriale z tego kanału.

 

Niekoniecznie musi być podmieniony Novelą TV, ponieważ Polsat planuje utworzyć kanał Polsat Romans 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbiję się tutaj w temat i co do oferty CP dla stałych klientów to jakaś kpina. Nowy klient przy podpisywaniu umowy dostaje pakiet za taką samą cenę, co klient, który jest z nimi od kilku dobrych lat, a dodatkowo nowy klient dostaje iplaMix w prezencie, o której, przedłużający klient może zapomnieć. Oczywiście o jakiś profitach z przedłużania umowy można zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...