Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzinka dostała taką propozycję przedłużenia umowy (obecnie mają pakiet Familijny HD oraz umowa 29 miesięczna, która kończy się 30 czerwca 2013) korzystają z dekodera SAGEM ESI88 z opcją dopłaty 5 zł / m-c czyli razem miesięcznie płacą 44,90 zł

 

propozycja CP jest następująca:

- umowa na 15 miesięcy,

- 4 miesiące pakiet Familijny MAX HD (wraz z dwoma dodatkowymi pakietami Sport HD i Film HD) za 39,90 zł

- 5-15 miesiąca pakiet Familijny Max HD oraz 1 pakietem HD (sport,film) do wyboru za 49,90 zł

dodatkowo:

- multiroom z dekoderem CP HD3000 (cena 29 zł)

- 4 miesiące mulitiroom za 0 zł

-5-15 miesiąca multiroom +10 zł

 

i teraz czy jest to dobra propozycja? czy można coś więcej "ugrać"? zastanawia mnie tylko czy od 5-15 miesiąca na pewno jest to pakiet Familijny MAX HD? czy Familijny HD?

 

No i podstawowe pytanie czy dekoder HD3000, to dobry sprzęt?? po wpisach na jego temat, mam bardzo mieszane uczucia? ale jaka jest tak naprawdę alternatywa do multirooma? chyba tylko HD6000? (pytanie do użytkowników czy na HD3000, można utworzyć listę ulubionych kanałów??? bo na HD6000 można, prawda?

 

w poniedziałek ma dzwonić konsultant i zastanawiam się czy brać to co pisz powyżej, czy handlować dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinka dostała taką propozycję przedłużenia umowy (obecnie mają pakiet Familijny HD oraz umowa 29 miesięczna, która kończy się 30 czerwca 2013) korzystają z dekodera SAGEM ESI88 z opcją dopłaty 5 zł / m-c czyli razem miesięcznie płacą 44,90 zł

 

propozycja CP jest następująca:

- umowa na 15 miesięcy,

- 4 miesiące pakiet Familijny MAX HD (wraz z dwoma dodatkowymi pakietami Sport HD i Film HD) za 39,90 zł

- 5-15 miesiąca pakiet Familijny Max HD wraz 1 pakietem HD (sport,film) do wyboru za 49,90 zł

dodatkowo:

- multiroom z dekoderem CP HD3000 (cena 29 zł)

- 4 miesiące mulitiroom za 0 zł

-5-15 miesiąca multiroom +10 zł

 

i teraz czy jest to dobra propozycja? czy można coś więcej "ugrać"? zastanawia mnie tylko czy od 5-15 miesiąca na pewno jest to pakiet Familijny MAX HD? czy Familijny HD?

 

No i podstawowe pytanie czy dekoder HD3000, to dobry sprzęt?? po wpisach na jego temat, mam bardzo mieszane uczucia? ale jaka jest tak naprawdę alternatywa do multirooma? chyba tylko HD6000? bo innych nie proponuja do MR? (pytanie do użytkowników czy na HD3000, można utworzyć listę ulubionych kanałów??? bo na HD6000 można, prawda?)

 

w poniedziałek ma dzwonić konsultant i zastanawiam się czy brać to co powyżej, czy handlować dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta bardzo saba, bym powiedzial nawet że beznadziejna

 

zaroponuj konsultantowi umowa na 15m-cy w tym 5m-cy gratis i multiroom przez cały okres umowy gratis

myśle, że to powinno przejść, jesli sie nie zgodzi złóż wypowiedzenie, postrasz że przejdziesz do konkurencji, jak złozysz wypowiedzenie beda bardziej skłonni do lepszych propozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi wyślij wypowiedzenie i czekaj na telefon z Działu Utrzymania Klienta. Będzie miał dwie promocje w tym umowa 15 mies. 5 free. Powiedz że chcesz 5 free ale umowa na 12 mies i dostaniesz ;) Mi dzisiaj właśnie listonosz przyniósł taką umowę tylko ja brałem Premium ale niestety muszę odstąpić bo zapomnieli o MR i dekoderze który konsultant też obiecał ;) generalnie 12 mies w tym 5 gratis i multiroom na 12 mies w tym 5 gratis ugrasz. Od 5 do 15 masz Fam Max HD. Jak masz jeszcze kilka dni do 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia to leć na pocztę i wyślij wypowiedzenie poleconym z potwierdzenie odbioru. Wtedy otworzy Ci się furtka do dobrych promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@termometr,

rozumiem, że jeśli umowa kończy mi się dokładnie 18 lipca 2013 (sprawdziłem u rodziców) to te 3 miesiące są do końca kwietnia? jednym słowem wypowiedzenie trzeba wysłać conajmniej 3 miesiące wczesniej?

 

Ale tak się zastanawiam czy u rodziców zadziała MR, sytuacja jest następująca, kabel od anteny z dachu dochodzi do salonu gdzie podłączony jest SAGEM ESI88, multiroom ma być w małym pokoju na "pierwszym" piętrze, gdzie jest gniazdko i również sygnał z anteny? Jednym słowem, czy MR Polsatu zadziała na jednym kablu z anteny? sygnał jest w dwóch gniazdkach. Bo jeśli nie, to na pewno rodzice nie bedą chcieli robić "bałaganu" z jakimś kuciem i nowymi kablami i wtedy zrezygnują z MR, no i myślę, że bedzie można ugrać z Polsatem jeszcze lepsze warunki przedłużenia umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy umowach zawieranych przez DUK radzę zadzwonić później na COK i upewnić się że umowa wprowadzona do systemu jest taka jaką przedstawił pracownik DUK. Ja się dzisiaj niemiło rozczarowałem, zgłosiłem reklamację rozmowa niby była nagrywana zobaczymy co z tego wyjdzie

 

Ja dzisiaj zadzwoniłem i sprawdziłem czy wszystko jest okej. Pani przedstawiła mi moją umowę - właśnie taką jaką chciałem. Od razu złożyłem dyspozycję że po 5 miesiącu rezygnuję z pakietu Familijny Max HD na Familijny HD. Mam do Was jeszcze tylko jedno pytanie: czy istnieje teraz możliwość wymiany dekodera na taki z wbudowanym dyskiem? Chciałbym aby obyło się bez opłat aktywacyjnych i opłat miesięcznych za wynajem. Jest coś dobrego bo aktualnie mam HD5000 i brakuje mi możliwości nagrywania :( Koniecznie chciałbym z dyskiem wewnętrznym. Wydaje mi się że pewnie nie można ale wolę się upewnić w końcu na forum są sami znawcy tematu! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi jeżeli masz umowę do 18 lipca to wypowiedzenie musi zostać DOSTARCZONE (nie wysłane!) do Cyfrowego Polsatu do 18 kwietnia.

MR na jednym kablu nie zadziała w takim wypadku nie ma sensu pakować się w MR. Raczej nic więcej niż 5 mies. nie ugrasz bo MR to po prostu dodatkowa opcja którą też można dostać na 5 mies. gratis. Ogólnie jest to chyba max jaki można wyciągnąć z infolinii bo jeszcze tu się nie pojawił nikt kto by wyciągnął w umowie na rok połowę miesięcy gratis ;) Poza tym jak te 5 miesięcy to naprawdę bardzo dobra opcja ;)

 

@matowe bez opłat aktywacyjnych i opłat za wynajem esi-88 nie dostaniesz, bez jaj a tylko ten dekoder z obecnie dostępnych ma dysk w środku, ew. pomyśl nad modułem i zainwestuj w swój dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Bo bardziej zależało mi aby mieć więcej bezpłatnych miesięcy, dekoder był na drugim miejscu. Dzięki za rozwianie wątpliwości :) Swoją drogą miałem kiedyś PACE i nagrywałem wszystko jak leci, większości nie miałem nawet kiedy obejrzeć :D więc jakoś będę żył bez nagrywania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk dostaje się tylko w komplecie z dekoderem, oddzienie tylko na własność. Jeśli będzie dostępna oferta z wymianą dekodera to dostaniesz nowy dekoder z dyskiem. Biorac jednak pod uwagę, że zmieniałeś chyba niedawno umowę to na 99% nie będzie takiej oferty.

@lucass umowę mam od końca listopada 2012 na 29 miesięcy i nie zmieniałem nic dotychczas. Planuję jednak włączyć sobie pakiet Film HD lub Sport HD(nie wiem jeszcze który zostawię na stałe) i taka rozbudowa pakietu w moim przypadku wiąże się jak mi już kiedyś pisałeś z przedłużeniem umowy na kolejne 29 miesięcy(tzw. oferty specjalne dla stałych abonentów widoczne np. w ICOK).

Mogę więc powalczyć o wymianę dekodera na HD6000+ dysk? Nie zależy mi aż tak bardzo, ale jeśli jest szansa przy zmianie pakietu/rozbudowie by mi go udostępnili to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały. Większość postów jest na temat uszkodzonych dekoderów i ich wymianie na nowe. Zostało mi jeszcze 14 miesiecy do końca umowy, umowa była na 36 mc. Interesuje mnie prepaid, co zrobić aby z niego skorzystać, wiem, że tzreba mieć własny dekoder ale jak go usyzkac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to i to! Sprawa wygląda tak, moi rodzice posiadają pakiet Mini HD i im to wystarcza, nie chcą przechodzić na Rodzinny, czy Familijny bo im to jest zbyteczne. Niedługo bd wymieniać TV na LED, więc dobrze by było jakby posiadali dekoder HD, najlepiej HD 2000 lub 3000 bo można go postawić pionowo. Ja nie mieszkam z rodzicami, mam w domu kablówkę i cyfrę. Zależy mi na kilku kanałach z Polsatu tzn. Viasaty, Fox HD no i przede wszystkim E! niestety musi to być dekoder HD bo on ma DVB-S2 i musi mieć iplę. Dekoder mój musi obsługiwać HD, pomyślałem, że przedłużę umowę rodziców na 15 mc z dekoderem HD na własność, potem po skończeniu wezmę od nich dekoder i przejdę na prepaid, a dla nich podejmę nową umowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...