Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

Kilka lat miałem CP, zrezygnowałem z oferty i odkilku lat mam C+. Kartę CP posiadam do tej pory i co wakacje korzystałem z pre paida. Mam pytanie czy chcąc wrócić do Cp mogę z racji dawnego stażu liczyć na jakieś promocje czy raczej nastawić się na standardową ofertę dla "nowych"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Kilka lat miałem CP, zrezygnowałem z oferty i odkilku lat mam C+. Kartę CP posiadam do tej pory i co wakacje korzystałem z pre paida. Mam pytanie czy chcąc wrócić do Cp mogę z racji dawnego stażu liczyć na jakieś promocje czy raczej nastawić się na standardową ofertę dla "nowych"?

Na standardową ofertę dla nowych. Prepaid dla CP nic nie znaczy. To nie abonenci. Dziś są, jutro ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowano mi wymianę Samsunga DSB-S305G na którym oglądam kanały CP bez umowy na jeden z tunerów made by CPT,Echostar HD bez nagrywarki,lub Sagem ESI 88 i podpisanie umowy.Co do umowy i pakietu to mam już plan ale wątpliwości dotyczą sprzętu.Posiadam dwa Samsungi HD i jestem z nich bardzo zadowolony ale na infolinii nie ma szans na wysłanie ich do abonenta,ponieważ na magazynie ich nie ma.

Mam uczulenie na sprzęt made by CPT po moich przejściach z dekoderem HD5000 ale podobno Sagem ESI 88 też nie jest idealny i użytkownicy narzekają na ten sprzęt.Co wybrać?

Dodam tylko że użytkownikiem tunera ma być osoba starsza,nie potrzebująca bajerów ale stabilnie działającego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsunga DSB-S305G już mam i chciałbym właśnie wymienić go na tuner HD.

Punkty sprzedaży nie wchodzą w grę.Mieszkam za granicą i jedyne co wchodzi w rachubę to wysyłka z centrali CP i odebranie sprzętu w Polsce przez np.ojca po wcześniejszym upoważnieniu go do w/w czynności.Potem wysyłka do mnie.

Wiem że znajomi załatwiają podobne sprawy dzięki uprzejmości znajomego pracującego w APS w Polsce i nawet załatwił im Samsunga DSB-H370G ale ja niestety nie mam takich dojść.Chyba że tutaj na forum znajdzie się ktoś taki...

Mam tutaj znajomą Polkę (68 lat) mieszkającą za granicą 30 lat i ten tuner ma być dla niej.Do tej pory oglądała CP właśnie na Samsungu DSB-S305G ale czas wymienić ten niezawodny sprzęt na jakiś tuner HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał taki przypadek.

Moja umowa jest na 29 miesięcy (Pakiet Familijny HD) płacę 39,90 + 5 zł za dekoder SAGEM ESI88

umowa kończy się w czerwcu 2013

Na jakie mogę liczyć warunki gdybym zdecydował się przedłużyć umowę? dodatkowo chciałbym multiroom hd

dzięki za ew.informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam na przykładzie mojego ojca: kończyła mu się umowa, wysłał wypowiedzenie. Kilka dni później dzwoni pani z CP z zapytaniem dlaczego rezygnuje. W efekcie zaproponowała przedłużenie umowy: full pakiet za 89zł, a przez pierwsze 6 miesięcy za DARMO; umowa na 19 miesięcy... po odrzuceniu oferty kolejne propozycje, których nie sposób spamiętać... padła nawet propozycja umowy na 2 lata, pakiet Mini HD, 9 miesięcy za friko a potem 9 miesięcznie. Czyli jak chcą to dają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie platformy (R.I.P.) nkę i CP. Chcę zrezygnować z tej wspaniałej nowej platformy nc- i chciałbym zwiększyć pakiet Familijny HD (jeszcze 2 lata do skończenia umowy) w CP na full premium 89,90 zł. Nie mogę się dodzwonić jak zwykle z resztą do BOK-u CP i dlatego kieruję swoje pytanie pod wasz adres. Jaka kwota przysługuje stałym klientom gdybym chciał full premium lub Familijny max hd + Film HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...