Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

paw98 najlepiej zadzwoń na COK i tam się dowiesz na jakich warunkach możesz przejść do oferty Nowego CP. Jeżeli twoja umowa na okres podstawowy jeszcze nie upłynęła szczerze wątpię, że dadzą Ci taką ofertę jak dla nowych klientów z dodatkowymi pakietami za darmo do wymiany. Jak ja dokonywałem podmiany umowy ze starego CP Familijny i Super Film (umowa z końca października 2009 r. na 29 mies.), to wziąłem Nowy CP (Familijny HD+Extra HD+Sport HD+Katalog VOD) na 29 mies. i dostałem pierwsze 8 mies. za 37,90 zł/m-c, a potem po 88,80 zł/m-c przez pozostały okres. Jednak bez możliwości zmian lub rezygnacji między pakietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest, mam teraz umowe podpisana do grudnia na pakiet familijny. Moge teraz podpisac nowa umowe na 29 miesiecy na pakiet familijny HD? i dostane jeszcze pakiety extra hd i sport hd na 10 miesiecy za 37,90? a potem moge wrocic na pakiet familijny hd? czy wobec tego, ze zostalo mi jeszcze sporo miesiecy do konca umowy nie moge teraz przejsc na pakiet fam. hd?

 

Jeśli możesz to proponuję najpierw wypowiedzieć obecną umowę (wiadomo z jakiego powodu :wink: ) a później negocjować z konsultantem warunki nowej umowy.

Jakie ja dostałem warunki , pisałem wcześniej.

Być może otrzymasz lepsze , czego szczerze Ci życzę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , posiadam pakiet Familijny + Relax Mix + HBO , gdy zadzwoniłem do CP w sprawie dokupienia HBO HD powiedzieli , że tylko Nowy Cyfrowy Polsat i zaproponowali 10m za 37,90zł za Premium a później 99,90zł umowa na 29m , gdy dzwoniłem później kilka radzy to powiedzieli , że tylko 7m. Jak myślicie czy da radę jednak 10m dostać po 37,90 ? czy lepiej iść do APS-u?. Proszę o odpowiedź , pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , posiadam pakiet Familijny + Relax Mix + HBO , gdy zadzwoniłem do CP w sprawie dokupienia HBO HD powiedzieli , że tylko Nowy Cyfrowy Polsat i zaproponowali 10m za 37,90zł za Premium a później 99,90zł umowa na 29m , gdy dzwoniłem później kilka radzy to powiedzieli , że tylko 7m. Jak myślicie czy da radę jednak 10m dostać po 37,90 ? czy lepiej iść do APS-u?. Proszę o odpowiedź , pozdrawiam :)

 

Wypowiedz umowę ( BBC) i bez łaski Ci z CP dodadzą pakiet i jeszcze kilka miechów gratis, albo bez ich łaski pójdziesz do APSu i podpiszesz nową umowę wraz z HBO i też coś gratis załapiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niecałe 2 miesiące kończy mi się umowa. W tej chwili mam pakiet Familijny + Sport więc płace 51,90 co miesiąc. Dostałem dość ciekawą ofertę tzn. umowa na 15 m-cy, przez 6 miesięcy pakiet Familijny HD, Sport HD i Extra Hd + VOD w cenie 37,90, przez 9 miesięcy pakiet Familijny i Sport HD w cenie 59,90. Tak więc średnio wychodzi to samo co teraz, no ale mam troszkę więcej w tej cenie.

W związku z tym zastanawiam się nad zerwaniem umowy z powody wycofania kanałów BBC, ale boję się, że nie dostanę nic ciekawszego niż ta oferta teraz, przynajmniej tak mnie poinformował konsultant. Jutro ostatni dzwonek do wysłania wypowiedzenia, ryzykować (licząc na jeszcze lepszą ofertę) czy przystać na warunki zaproponowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Po wysłaniu wypowiedzenia z powodu BBC, wczoraj po raz drugi zadzwoniono do mnie z CP (pierwszego telefonu nie odebrałem). Zaproponowano mi 8 miesięcy Familijnego HD + Extra HD, Sport HD i Katalog VOD za 37,90, a potem obowiązek utrzymania minimum Familijnego HD. Dodam, że do tej pory miałem stary Familijny + Pakiet HD (52,90). Umowa na 29 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie gośc proponował 10 miesięcy pakiet familijny HD + Extra HD + Sport HD + VOD w cenie 37,90 + dekoder HD 5000 (chyba) z 1 zł, i umowa na 29 miesięcy, wszystko jest ok tylko te 29 miesięcy..... chyba żeby czekac az CP wyłaczy znowu jakieś kanały......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają dzis do mnie dzwonić z ofertą na 29 miesięcy, w promocji mam dostac pakiet Extra HD + Sport HD + VOD na 10 miesięcy w cenie 37 zł + dekoder HD 5000 za 1 zł. zawalcze jeszcze o dekoder z dyskiem zobaczymy czy jest szansa to wyciagnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, to jest to samo, co dostałem w grudniu, ale ponieważ wypięli się na mnie zabierając mi jedne z ulubionych kanałów mojej rodziny, to i ja wypinam się na nich. Albo dadzą FamilijnyHD z darmowym ExtraHD do końca umowy, albo się pożegnamy. W n-ce za lepszy zestaw programów zapłacę 54 (w promocji do złapania za 48), a nie 60 jak w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pewnie tez do kończ umowy nie dam rady wytrzymać, pewnie bedzie tak że wyłączą mój najbardziej ulubiony program i bede musiał zrezygnowac z kontynuacji podpisanej umowy. Teraz tylko ie powiem który to program jest najbardziej ulubiony.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani

Uprzejmie informuję, że w chwili obecnej Cyfrowy Polsat przygotował ofertę podmiany (GT23) na udostępniony dekoder HD z możliwością nagrywania (dysk twardy również na udostępnienie).
Proponujemy podpisanie umowy na okres 29 miesięcy, wówczas opłata za aktywację dekodera wraz z udostępnieniem wynosi 1 zł, opłata czynszowa 5 zł. 
Przez okres 6 miesięcy opłata za Pakiet Familijny HD, Extra HD, Sport HD oraz VOD (dostęp do filmów z „Katalogu”) będzie wynosiła 37,90 zł. Ponadto można dodatkowo zamówić 1, 2 lub 3 wymienione wyżej pakiety dodatkowe. Wówczas opłata będzie wynosić odpowiednio: 
• Pakiet Familijny HD - 39,90 zł/mies., 
• Pakiet Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy - 59,90 zł/mies., 
• Pakiet Familijny HD + 2 pakiety dodatkowe -79,90 zł/mies.,
• Pakiet Familijny HD + 3 pakiety dodatkowe - 89,88 zł/mies. 
Pakiety dodatkowe można zamawiać i rezygnować z nich w każdym okresie trwania umowy, przy czym zmiana będzie wchodzić w życie wraz z rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego.
Nadmieniam, że opłata za przesyłkę kurierską za dekoder wynosi 25,74 zł. 
Jeżeli jest Pani zainteresowana otrzymaniem powyższej oferty wraz z dekoderem proszę o podanie w mailu zwrotnym aktualnego adresu oraz numeru telefonu, wówczas zostanie on wysłany na podany adres.

Co uważacie o tej propozycji. Czy dobrze rozumiem mogę zostac prz pakiecie Familijnym i dopłacac piec złotych za dzierżawę dekoddera? CZyli za pakiet będe płacił niecałe 45 złotych czy tak :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do końca przez 6 miesięcy płacisz 37,90 + 5 zł a póżniej 39,90 + 5 zł. oczywiście jezeli zostaniesz tylko z pakietem familijnym HD. zadzwoń i powiedz że te 6 miesięcy to krótko w porównaniu 29 miesięcnej umowy, i albo chcesz więcej darmowych miesięcy na pakiety dodtakowe, alebo niech daja krótsza umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien jak byłoby u Ciebie, ale ja przez okres promocyjny nie musiałem płacić tych 5 zeta za dekoder, po promocji cena Familijnego wzrasta o 2 zeta + doliczają 5 zeta za dekoder (czyli tak, jak kolega wyżej opisał)

 

A tak wogóle to śmiało możesz wykłócać się o dłuższy okres promocyjny, bo to, co teraz Ci proponują to żaden rarytas. Moja umowa, którą zrywam jest nawet lepsza, bo 10 miesięcy promocji. To co Ci proponują to takie "minimum", jakby pierwszy stopień negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czynszu za dekoder nie placi sie w czasie okresu promocyjnego, czynsz naliczany jest dopiero po tym okresie czyli w tym przypadku 6 miesiecy po 37,90 PLN od 7 miesiaca minimum Familijny HD za 39.90 PLN + 5 PLN czynszu. Krotszej umowy z tym dekoderem nie dostaniesz bo dekodery HD DVR udostepniane sa tylko przy umowach 29/36 miesiecy. Mozesz powalczyc o dluzszy okres gratisowy na pakiety dodatkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...