Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale moment, Jarek masz pakiet super film, w nowej ofercie musiałbyś wybrać familijny HD + dwa pakiety dodatkowe + pakiet HBO HD (razem 104,90 czyli więcej niż premium) bo niżej się przecież w trakcie trwania umowy nie da przejść. inaczej jest jeśli kończy Ci się umowa. z gratisami czy zejściem na niższy pakiet umowę można przedłużyć niestety tylko przez infolinię. widać CP uważa, że cena premium jest na tyle promocyjna, że nic więcej nie proponują :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję, że Cyfrowy Polsat nie przewiduje dodatkowych zniżek z uwagi na ilość posiadanych dekoderów oraz podpisanych umów.
No tak,bo ten co podpisuje kolejną umowę i regularnie opłaca abonament to nie jest lojalnym klientem i jemu nie przysługuje żadna promocja! Z każdym dniem zbliżającym się do końca umowy rośnie mi uśmiech,ze się z nimi pożegnam. Temu nowemu syforemu podziękujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Umowa kończy mi sie 10.01 2011 , wypowiedzenie wysłane . Dostałem dziś propozycje : Familijny + Relax Mix + HBO za 77.80 zł . Umowa na 24 miesiące , w tym 6 miesięcy gratis + Cinemax przez 12 miesięcy gratis . Dekoder HD z twardym dyskiem 320 GB za 1 zł . Waszym zdaniem jest to dobra oferta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale po co Ci dekoder HD w pakiecie bez kanałów HD?

 

Co do oferty to patrząc po tym co ja wynegocjowałem, masz dużo lepszą (bo i wyższe opłaty miesięczne).

 

Mi się udało 5 miesięcy w gratisie za Familijny + Pakiet HD + dekoder HD a potem 57,90zł przez 19 miesięcy za ten cały komplet (5+19=24)

Aha... jeszcze 5 miesięcy gratis HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiedziałem juz umowę na starego Sagema, na allegro kupiłem i przerejestrowałem na siebie Samsunga HD działającego w pre-paid. Chciałem podpisac umowe na familijny HD, ale ponoć na własny dekoder można podpisac na starych zasadach (familijny za 37,90). Czy ktoś próbował podpisac umowe na swój dekoder na nowych zasadach?. Czy w starym familijnym aktualnie jest tylko jeden kanał HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kogoś zainteresuje, ale dostałem taką odpowiedź na temat nowej oferty Premium i obecności kanału Cinemax HD w starym a nowym Premium.

"Nadmieniam, że obecnie oferta zmiany pakietu na nową Ofertę Premium jest w trakcie przygotowania. Skontaktujemy się z Panem w celu przedstawienia oferty bezpośrednio po jej przygotowaniu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi tez robia nowa oferte od 9 wrzesnia na wymiane dekodera z echostara hds-400e na sagemcoma i jakos do dnia dzisiejszego nie oddzwonili, tylko dwa razy odpisali ze tworza oferte. Ale ja sobie poczekam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 listopada 2010 r. wprowadzone zostaną nowe atrakcyjne oferty utrzymaniowe uzupełniające dotychczasowe Promocje, umożliwiające obecnym Abonentom CP migrację do Promocji Nowy Cyfrowy Polsat.

UPGRADE SPRZĘTU:

– dekoder HD Sagem ESI 88 na udostępnienie z dyskiem twardym na własność już od 1zł w ofercie Premium

– udostępniony dekoder HD już za 1zł

– dekoder SD na własność lub udostępnienie już od 1zł

– minimalny Pakiet już od Mini HD – do 5 miesięcy Pakietu Familijnego HD w cenie 9,90zł

– do 10 miesięcy Pakietów Dodatkowych HD, Sport HD, i sVOD w promocyjnej cenie 37,90zł

 

ZMIANA PAKIETU:

– minimalny Pakiet już od Mini HD – do 7 miesięcy Pakietu Familijnego HD w cenie 9,90zł

– do 12 miesięcy Pakietów Dodatkowych HD, Sport HD, i sVOD w promocyjnej cenie 37,90zł

Migracja do Promocji Nowy Cyfrowy Polsat dostępna będzie również w ofercie Multi.

 

W Promocji Nowy Cyfrowy Polsat Klient podpisuje umowę na Pakiet Minimalny, z którego później nie będzie mógł zrezygnować do końca okresu podstawowego trwania Umowy. Abonent może zamieniać, dodawać oraz odejmować pakiety dodatkowe: Extra HD, Sport HD, i sVOD kiedy tylko chce (przez cały czas trwania Umowy). Wyjątek stanowi oferta Premium oraz DTH + 3 bez możliwości zmiany pakietu na niższy.

 

Dodatkowo Klient decydując się na:

– Pakiet HBO HD na 29 miesięcy – otrzyma 6 miesięcy Pakietu w prezencie

– Pakiet Cinemax HD na 29 miesięcy – otrzyma 6 miesięcy Pakietu w prezencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje to, czy mając pakiety: Familijny, Relax Mix HBO, HBO HD i Pakiet HD będę mógł w końcu przejść na ofertę Nowy Cyfrowy Polsat i skorzystać z nowego Premium. Do tej pory mogłem przejść na stare Premium, gdzie według konsultantów callcenter i pracowników APS nie ma kanału Cinemax HD (na razie kanał dostępny do 3.01.2011 promocyjnie w tej ofercie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanie odnosnie umow lojalnosciowych z dwoma dekoderami, tzn podpisywalem umowe o abonament z dwoma dekoderami w grudniu ubieglego roku na okres bodajze 13 m-cy i teraz nie wiem co robic, rezygnowac, czy kontynuowac, bo z tego co wyczytalem w umowie, jesli nie podejme zadnych czynnosci umowa z automatu przedluzy sie o kolejne 12 m-cy, ale czy to tyczy sie tylko dekodera podstawowego, czy takze dekodera dodatkowego?? Bo z drugiej strrony, z tego co pamietam przy objasnianiu umowy, ten dekoder dodatkowy byl gratisowy ale tlyko na czas podstawowy umowy a pozniej albo kanaly FTA, albo dodatkowa umowa o abonament na wybrany pakiet?? Jesli ktos bylby laskaw co nieco podpowiedziec bylbym bardzo wdzieczny.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dodatkowym dekoderem umowa była na 29m-cy na dekoder główny i na 24m-ce na dodatkowy. Dodatkowy automatycznie po 24 miesiącach przechodzi na FTA. Jeśli chcesz mieć dodatkowy dekoder to koniecznie trzeba na niego podpisać umowę po 24 miesiącach na wybrany pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to wiem, ale co dalej, przedluzam umowe na dekoder dodatkowy i place abonament w zaleznosci od wybranego pakietu?? Bo tego nie wiem. Jesli tak to po [beep]e mi ten drugi dekoder skoro musze placic za niego abonament, w takim wypadku lepiej kalkuluje mi sie rozwiazac te umowe i wziasc nastepna z dekoderem w prezencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...