Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.11.2020 o 16:55, poselsuski napisał:

@czytnikPo złożeniu wypowiedzenia, za wymienioną przez Ciebie konfigurację pakietów będziesz płacił: 12 pierwszych miesięcy umowy - 50 zł/msc, dwanaście kolejnych miesięcy - 110 zł/msc. Czyli średnio - 80zł/msc. OTG w cenie na całą umowę. 

Taką ofertę właśnie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... 

Za miesiąc składam wypowiedzenie i chcę się przygotować do rozmowy z CP. Czego mogę oczekiwać, co ugrać i czy w ogóle będzie sens pozostać w CP?

Na dzisiaj mam: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet HBO HD + HBO GO + Pakiet Sport HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD. Płacę 90 zł. Oczywiście to nie jest kwota którą płacę średnio bo przecież dotychczas była to kwestia długości umowy (ja zwykle na zmianę 12 i 15 miesięcy) + kilku pierwszych (o ile dobrze pamiętam 3) miesięcy bez opłat + możliwość wypowiedzenia i podpisania nowej umowy na 6 miesięcy przed końcem i w sumie średnia wychodziła bardzo rozsądnie czyli około 60 zł miesięcznie.

Przy takim zakresie programów chciałbym zostać.

Już wiem, że pod płaszczykiem zmiany oferty jest podwyżka.

 

Z Waszych doświadczeń i wiedzy:

1. Jakiej propozycji mogę się spodziewać?

2. Jakie są teraz długości umów do wyboru?

3. Czy przy negocjowaniu nowej umowy ma znaczenie, że jestem klientem CP od bardzo dawna?

4. Czy dają jakieś "darmowe" pierwsze miesiące (zdaje się, że dla nowych 3 miesiące bez opłat)?

5. Czy wciąż będzie można wypowiadać umowę na 6 miesięcy przed końcem?

6. Tak na marginesie (dla znawców konkurencji), co może być alternatywą dla CP w tym przedziale cenowym?

 

Z góry dziękuję za pomoc, odpowiedzi, sugestie.

 

Pozdr

 

Edytowane przez Koprywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koprywa 

AD.1 np. takich: Pakiet L (zobacz sobie jego zawartość na stronie CP bo różni się od "dawnej klasyki" Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax) + HBO z HBO GO = 12 msc x 60 zł kolejne 12 miesięcy 80 zł (średnio 70 zł / miesiąc).

Ewentualnie np. pakiet L + HBO z HBO GO  + któryś z dodatkowych pakietów np. Filmbox albo Eleven albo "Dzieci" albo "Ekstraklasa" albo "Dla dorosłych" : 12 msc x 50 zł + 12 msc x 90 (również średnio 70 zł / miesiąc).

Ad.2 24 msc

Ad.3 Nie

Ad.4 Są ale wtedy konstrukcja oferty wygląda tak samo jak dla nowego klienta (nie tak jak przedstawiłem to w punkcie nr 1). Generalnie raczej w większości przypadków korzystniej wyjdzie wzięcie opcji bez darmowych miesięcy - choć szału tak czy siak nie ma. 

Ad.5 Na tę chwilę można, przy czym za półtorej roku (a wtedy mniej więcej mógłbyś wypowiedzieć umowę) - ich polityka może się pod tym względem zmienić.

Ad. 6 Co do opcji konkurencji to sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, zależy jakie kanały, jaki dekoder etc. O to lepiej zapytać konkretnie w wątku z PC+ z ofertami dla nowych. 

Edytowane przez poselsuski
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, chciałbym zapytać na jaką ofertę mogę liczyć przy przedłużeniu umowy. Obecnie mam pakiet Premium Max z Polsat Sport Premium (wszystkie pakiety bez canal+ i pakietu rozrywka i bez vod) oraz dodatkowo dwa dekodery multiroom. Abonament miesięczny 120 zł. Jakie obecnie można wynegocjować najlepsze warunki i chciałbym pozostać przy tych samych kanalach i dwóch dekoderach multiroom. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dmn0807teraz bierzesz pakiet L 60 zł+PSP 20 zł+Eleven 10 zł+HBO 20 zł+2MR 20 zł = 130 zł.Tą kwotę płacisz w drugim roku umowy, a w pierwszym 50 zł. Pakiet Cinemax i OTG jest gratis. W pakiecie głównym L brak pięciu kanałów Filmbox, więc można ich dobrać za 10 zł do umowy,a płatne w drugim roku, mogą dać gratisowo.

Przez pierwsze 6 mies.dostaniesz pełną ofertę CP, pozostałe pakiety nie będące w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienia, swoją drogą CP powinien chyba lepiej zadbać o swoich stałych klientów. Trochę wygląda to tak, że przedłużając umowę w moim przypadku jako "gratis" dostanę średnio miesięcznie 5 zł więcej do zapłaty. Marna to zachęta do dalszej wspolpracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam umowe na czas nieokreslony z niskim pakietem. Za ile myslicie jest szansa najtaniej podpisac umowe na prawie FULLA tzn. L +  Eleven Sports + HBO + CINEMAX + FILMBOX + DLA DOROSLYCH + DLA DZIECI  ? Czy Cinemaxy sa w L czy trzeba dodatkowo je dobierac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc

Posiadam 14.06 obecnie pakiet 12/3 Familijny Max HD, pakiet film HD, Sport HD, cinemax HD (60zl-minimalne zobowiązanie) 

Dekoder Hd7000- otrzymam inny, lepszy? 

Zgłosiłem wypowiedzenie, co korzystnego mogę utargowac do max. 50zl/m-c ? 

Edytowane przez andruszak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andruszakW zasadzie pakiet M jedynie wchodzi w grę, chyba że interesuje Cię sport, to ew. można by kombinować w taki sposób: pakiet M + Eleven + PSP (12 msc x 20zł + 12 msc x 60 zł - średnio 40zł / msc). Inna sprawa, że w tej chwili nie ma żadnej pewności czy na PSP będzie za pół roku co oglądać.

 

Co do dekodera to opcja wymiany jest, natomiast nie chcę doradzać co lepsze co gorsze, sam siedzę na PVR 7000.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...