Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam ze starego pakietu rodzinnego HD za 20zł nie dało się nic wydusić, ale jest umowa na M + eleveny+ sport+ Cinemax+ L na 6 miesięcy za 20 zł 12 miesięcy i 60 zł 12 kolejnych = 40 zł bardzo źle? teraz płaciłem 35 zł z elevenami

Edytowane przez prezesi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do Was pytanie trochę z inne beczki a mianowicie opcji Cp GO. Mam pakiet familijny max do tego opcja cp go w którym na urządzeniach mobilnych jest stały dostęp do kanałów hbo i innych. Czy ktoś z was też tak ma?

Edytowane przez chrapul
Za dużo niepotrzebnych szczegółów umowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie mam: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD + Eleven + multiroom za 75 zł/mies.

Dzisiejsza propozycja z DUK: Pakiet L + HBO/GO + ELEVEN + multiroom za 1-12 mies- 50 zł, 13-24 - 100 zł. + na 6 mies. odblokowana cała oferta. Warto? Czy da sie wynegocjować coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś to ratuje to od dziś dostępna jest dodatkowa oferta. Analogiczna do tej dla nowych klientów. Czyli umowa na 24 miesiące na dowolny pakiet. Przez 3 miesiące abonament 0 zł i na te 3 miesiące pełna oferta CP. 

Dodatkowo od czwartku będą nowe ofert na internet z podwojonymi pakietami danych.

Przykładowo : za 40 zł mamy 90 Giga pakietu cyklicznego + 300 Giga pakietu jednorazowego ważnego przez całą umowę. Umowa na 24 miesiące. Dodatkowo jak ktoś ma Smart dom to oferta jest rabatowana i można ją otrzymać za 30 zł miesięcznie (+ewentualne opłaty czynszowe za sprzęt). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie gdyż chcę wymienić dekodery na nowe podczas przedłużenia umowy. Interesuje mnie pakiet M + Eleven sports. Zamierzam wymienić stare dekodery na nowe Evobox HD + Evobox Lite, w związku z tym mam pytanie na co mogę liczyć podczas przedłużenia umowy wraz z wymianą dekoderów oraz jak wygląda procedura wymiany?

Edytowane przez deejay_18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wymiany nie ma rabatów, czasami może się zdarzyć darmowy miesiąc lub dwa

 

Proces wymiany dekoder jest za pośrednictwem kuriera FedEX. 

Opłata za aktywację dekodera głównego to 1zł a za dekodera do Multiroom 1zł + 29zł za aktywację MR. Dodatkowo o ile pamiętam dochodzi oplata za przesyłkę ustalana przez CP.

 

Kurier przyjezdza wydaje nowe a zabiera stare dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za udzieloną odpowiedź, tak więc teraz wiem co i jak. W tym miesiącu wysyłam wypowiedzenie a następnie negocjacja nowej umowy z DUK. Napiszę co udało mi się ugrać, aby kolejne osoby, które zamierzają dokonać wymiany dekoderów wiedziały jak sprawa się potoczyła. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apj aktualnie ofert z wymianą czy bez niczym się nie różnią oprócz aktywacji. Jest tylko kilka ofert wyłączonych całkowicie przy opcji wymiany dekodera.

@deejay_18 powiedz jaki masz obecnie pakiet to, Ci napisze co otrzymasz. 

@apj

W dniu 3.11.2020 o 17:00, Nowy 123 napisał:

 

Dodatkowo od czwartku będą nowe ofert na internet z podwojonymi pakietami danych.

Przykładowo : za 40 zł mamy 90 Giga pakietu cyklicznego + 300 Giga pakietu jednorazowego ważnego przez całą umowę. Umowa na 24 miesiące. Dodatkowo jak ktoś ma Smart dom to oferta jest rabatowana i można ją otrzymać za 30 zł miesięcznie (+ewentualne opłaty czynszowe za sprzęt). 

Mała aktualizacja. Dostępne są też oferty na 15 miesięcy i z dodatkowym rabatem 10 zł na pierwsze 12 miesięcy. Pakiety danych podwojone. 

Edytowane przez Nowy 123
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie 

W Internecie na sprzedaż  znalazłem kilka dekoderów hd3000 które były zakupione na własność i są po wygaśnięciu umowy 

Czy gdybym zakupił od kogoś taki dekoder mogę zawrzeć na nim nową umowę 

Już raz tak zrobiłem ale dekoder był moją własność i duk mi zaoferował pakiet rodzinny za 5zł 

Ktoś coś wie na ten temat albo czy idzie taki dekoder przepisać na siebie 

Proszę o odpowiedź 

Dziękuję 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka zabawa raczej nie ma sensu (kupno, cesja - o ile to w ogóle możliwe). Od września nie ma już Rodzinnego za 5 zł. Chcesz Cyfrowy Polsat, to wchodzisz na stronę (lub idziesz do salonu), wybierasz pakiet i podpisujesz nową umowę z darmowym dekoderem lub modułem na wynajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Góral76 napisał:

Ktoś coś wie na ten temat albo czy idzie taki dekoder przepisać na siebie

Przepisać na siebie się dało ale nie dało się podpisać umowy. Można było korzystać jako prepaid. Jak jest teraz, to nie wiem. Mają infolinię, masz wątpliwości dzwonisz i pytasz.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 7 dni kończy mi się umowa na czas określony (pakiet familijny max hd, w skrócie wszystkie programy oprócz HBO i kanałów dla dorosłych i ekstraklasy). Płacę obecnie za to 80zł. To było z oferty 24m (w tym 6 gratis). Nikt nie dzwonił o przedłużenie umowy, w ICOK widnieje informacja że umowa z automatu przejdzie na czas nieokreślony no i że do zapłaty za kolejny okres 80zł. Mi to pasuje bo już się przyzwyczaiłem do tej ceny. Ale tak się zastanawiam czy ICOK należy traktować jako rzetelne źródło informacji. A umowa to gdzieś mi zginęła w stercie papierów, nawet nie chce mi się tego szukać, bo tam pewnie by było napisane co się dzieje jak umowa przechodzi na czas nieokreślony czy cena wzrasta czy nie, o ile wzrasta, itp.

Chodzi mi o to aby nie było tak że za pół roku wezwanie do zapłaty przyjdzie na jakąś dużą kwotę. Ja tu bazując na info z ICOK będe 80zł płacił a potem okaże się że to nie ta cena.

Edytowane przez anderson35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...