Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ARTIPAPK napisał:

To poczekam jeszcze ze 2 tygodnie i wysyłam wypowiedzenie. Raczej zostawię to co mam, ale na miesiącach darmowych zyskam. 

Nie wiem na co chcesz czekać.Tak jak @maniek357 pisze, za 2 tygodnie  masz nową umowę i 3 miesiące gratis plus anulowane 6 miesięcy starej i wszystko załatwiasz bez wychodzenia z domu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chciałbym się poradzić o warunki, które mogę otrzymać od DUK, i które będą w miarę atrakcyjne.

Kilka miesięcy temu skończył mi się okres obowiązywania umowy, która to zmieniła się w bezterminową. Wypowiedziałem ją ostatniego lipca, bo chciałem zrezygnować z CP, w związku z przeprowadzką. Okazało się, że na nowym mieszkaniu CP nie jest wcale najgorszym rozwiązaniem i teraz szykuję się do negocjacji.

Obecnie płacę 60zł/msc za:

Familijny Max HD 40,00 zł
SPORT HD 20,00 zł
FILM HD
Cinemax HD
Katalog ONLINE
Dekoder EvoBox Lite

Mogę wziąć umowę na dwa lata, ale czy da radę zejść z ceny? Wymiana dekodera na jakiś z nagrywarką? Jakieś bonusy, darmowe miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 24 mies.w tym 4 mies.bez opłat, to już po wymianie dekodera na Evobox PVR HD. Dekoder będzie z czynszem 5 zł co miesiąc i jednorazową aktywacją 49 zł. Z ceny nie zejdziesz, to standard i taniej nie będzie. Jak dobierzesz Eleveny za 10 zł to czynszu nie będzie.

Bonusy, mogą być po miesiącu - PSP, HBO, Rozrywka.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stan69 napisał:

Umowa na 24 mies.w tym 4 mies.bez opłat, to już po wymianie dekodera na Evobox PVR HD. Dekoder będzie z czynszem 5 zł co miesiąc i jednorazową aktywacją 49 zł. Z ceny nie zejdziesz, to standard i taniej nie będzie. Jak dobierzesz Eleveny za 10 zł to czynszu nie będzie.

Bonusy, mogą być po miesiącu - PSP, HBO, Rozrywka.

 

Dziękuję za odpowiedź.

A co w przypadku starego dekodera, tj. bez zmiany sprzętu? Coś się zmienia? Krótsza umowa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Michal.le napisał:

A co w przypadku starego dekodera, tj. bez zmiany sprzętu? Coś się zmienia? Krótsza umowa? 

Jest taka rotacja w umowach, jak miałeś 24/6 lub 15/3 (teraz 15/1) to następna może być 12/3 i odwrotnie.

Reszta bez zmian. Wymiana sprzętu "zabiera" dwa mies.gratisowe w umowie. Więc nadal będziesz płacił 60 zł i staraj się w czasie negocjacji o bonusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość:-)

Miałem umowę 24/6 i pakiet Familijny maxHD, Cinemax, Sport HD, Film box premium, Eleweny oraz Polsat Sport Premium za 80 zł + 5 zł za dekoder, po telefonie z DUK otrzymałem propozycję na 29/3, co mnie nie zadowoliło i wysłałem wypowiedzenie. Czy można otrzymać ofertę 24/6 z PSP, bo Pani z DUK jak mantrę powtarza,że PSP to tylko w ofercie  na 29 miesięcy? Dla mnie to trochę niezrozumiałe bo w ofercie dla nowych klientów online dają 24/3...

Edytowane przez fabko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Obecnie mam 12/3 do grudnia włącznie mac hd plus film plus hbo go i sport place 90

Propozycja to 

Max hd plus hbo go za 60 zł w opcji 24msc lub 29 na 3

 

Czy można zejść niżej? Że sportu zależy mi tylko na TVP sport hbo ma zostac

Cześć

Obecnie mam 12/3 do grudnia włącznie mac hd plus film plus hbo go i sport place 90

Propozycja to 

Max hd plus hbo go za 60 zł w opcji 24msc lub 29 na 3

 

Czy można zejść niżej? Że sportu zależy mi tylko na TVP sport hbo ma zostac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o jednoznaczną odpowiedź bo kanały sprzedaży się gubią.

Chcę przedłużyć umowę w pakiecie MAX HD, FILM HD, SPORT HD, Cinemax za 50 zł - 3 miesiące gratis - umowa 24 miesiące.

Posiadam zniżkę na abonament Smart Dom 4 - 25 zł.

Czy zniżka ta w tym pakiecie obowiązuję czy nie?

Kanały udzielają różnych odpowiedzi od nie ma takiego pakietu po będzie obowiązywać bez względu na zobowiązanie miesięczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

mojej siostrze kończy się umowa. 

 

Obecnie: 12/3 (2 miesiące do końca).

 

Pakiet: Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Eleven Sports HD + MR.

 

Cena: 70,00 zł / m-c (pakiet) + 5,00 zł / m-c (MR) = 75,00 zł / m-c.

 

Czy możliwe jest otrzymanie przedłużenia umowy w tej samej cenie w wariancie 24/6?

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, eurolex napisał:

Proszę o jednoznaczną odpowiedź bo kanały sprzedaży się gubią.

Chcę przedłużyć umowę w pakiecie MAX HD, FILM HD, SPORT HD, Cinemax za 50 zł - 3 miesiące gratis - umowa 24 miesiące.

Posiadam zniżkę na abonament Smart Dom 4 - 25 zł.

Czy zniżka ta w tym pakiecie obowiązuję czy nie?

Kanały udzielają różnych odpowiedzi od nie ma takiego pakietu po będzie obowiązywać bez względu na zobowiązanie miesięczne.

Nie wiem po co ta umowa za 50 na 24/3. Wykorzystasz darmowe 6 ms w umowie 24/6, wypowiadasz ją 5-6 ms przed zakończeniem i masz anulowane miesiące droższe po 60 zł. Co do 24/3 to myślę, że przejdzie. Jeśli konsultant ją zaakceptuje, rabat potwierdzi to trzeba sobie zanotować nazwisko, datę i godzinę rozmowy lub nagrać rozmowę.

Pakiety Fam.Max za 30 i Fam.HD za 20 w umowach 24/3 nie są rabatowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...