Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Asper napisał:

Witam,

Mam prawie "wszystko" bez sportu i fikołków. Płacę 90 zł. Za ile mogę teraz dostać za polską ligę? 

 

Witam. Cena pakietu Ekstraklasa zależna jest od posiadanej oferty. W opcji na czas określony dla Klientów posiadających pakiet Polsat Sport Premium i/lub Eleven Sports opłata wynosi 10 zł, natomiast dla pozostałych 20 zł.

 

Dostępna jest także opcja wyboru na czas nieokreślony za 30 zł (dotyczy to Klientów, którzy posiadają Familijny MAX HD jako minimalne zobowiązanie). 

 

Jeśli jesteś zainteresowany przedłużeniem z tym pakietem, napisz do mnie wiadomość prywatną.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam. Cena pakietu Ekstraklasa zależna jest od posiadanej oferty. W opcji na czas określony dla Klientów posiadających pakiet Polsat Sport Premium i/lub Eleven Sports opłata wynosi 10 zł, natomiast dla pozostałych 20 zł.

 

Dostępna jest także opcja wyboru na czas nieokreślony za 30 zł (dotyczy to Klientów, którzy posiadają Familijny MAX HD jako minimalne zobowiązanie). 

 

Jeśli jesteś zainteresowany przedłużeniem z tym pakietem, napisz do mnie wiadomość prywatną.

A jaka cena Ekstraklasy ( bez opcji przedłużenia umowy ) , przy pakiecie SPORT HD ,Familijny MAX HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Szybko umowa zleciała i juz jestem na wypowiedzeniu. 

Do tej pory Familijny Max HD, Cinemax HD ,Film HD ,Sport HD i OTG  za 60zł w opcji 6/24.

Czy aktualnie jest coś lepszego do wyrwania ? Dzisiaj dzwonili z DUK jednak nie mogłem odebrać i jutro zamierzam sam zadzwonić tylko muszę sobie aktualne promocje odświeżyć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2020 o 11:49, OlafS napisał:

7 marca możesz składać wypowiedzenie

W dniu 2.02.2020 o 13:47, stan69 napisał:

@marcel_82 6 lutego będziesz miał 7 mies. do końca umowy, więc po tej dacie możesz wypowiadać.

 

 

Tak jak myślałem mam teraz 8 miesięcy do końca, więc...

nie ustaliliście wspólnej wersji :D

Ale jak 7 miesięcy, to pewnie 7 marca.

Dzięki

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po po podpisaniu umowy na 2 lata ICOK pokazuje 24 miesiące, w ostatnim miesiącu pokazuje 1 miesiąc do końca umowy. Czyli zawyża o 1 liczbę pełnych miesięcy do końca umowy.

Czyli jak ICOK pokazuje 7, a faktycznie jest 6 miesięcy możemy negocjować przedłużenie. Jeśli chcemy obniżyć abonament to w ICOK ma być 5, faktycznie 4 do końca umowy. Sam obniżałem kwotę zobowiązania 2 dni po tym jak wskoczyło w ICOK  5 miesięcy, oczywiście po wypowiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2020 o 10:08, stan69 napisał:

Fam.Max za 30 zł +2 Mr to 45 zł i umowa 24/6, inaczej nie ma.

 

W dniu 5.02.2020 o 10:20, maks27 napisał:

Może to to Familijny HD + 2 MR wtedy cena by się zgadzała.

 

Nie, FMHD + 2 MR za 35 zł, za 45 mam teraz na umowie bezterminowej.

Na siłę chcieli przedłużyć umowę, chyba że mówią jedno a robią drugie.

Nie skusili mnie, kończę definitywnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD, Katalog treści online
Płacę abonament 84,99zł. Czas do końca umowy: 6-msc
Otrzymałem dziś ofertę podpisania nowej umowy i zamiany dekodera dodatkowego do multiroomu, przy którym już nie będę musiał zmieniać karty co 2 tygodnie. Główny dekoder to Evobox.
Chciałbym skorzystać jeśli można z waszego doświadczenia i poprosić o zdanie, co mógłbym jeszcze "wywalczyć" od Polsatu przy podpisaniu nowej umowy? 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2020 o 20:36, maks27 napisał:

 Sam obniżałem kwotę zobowiązania 2 dni po tym jak wskoczyło w ICOK  5 miesięcy, oczywiście po wypowiedzeniu.

Też wysłałem wypowiedzenie bo mnie kusiło żeby wypróbować przez meila.Wczoraj wysłane dziś potwierdzenie że jest w systemie.Tak powinno się wypowiadać umowy u wszystkich operatorów.Bez wychodzenia z domu szybko i sprawnie.?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Flashek1 napisał:
Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD, Katalog treści online
Płacę abonament 84,99zł. Czas do końca umowy: 6-msc

Umowa przedłużeniowa, te pakiety co masz 70 zł + 5 zł MR. Przy wymianie dekodera masz mniej 2 mies.z darmowych.

Umowy - 12/1, 15/1, 24/4, to zależy jaką teraz masz - po krótkiej jest dłuższa i odwrotnie. Wypowiedzenie i do dzieła.

Długości umów napisałem z wymianą.

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o pomoc w ustaleniu jaka kwotę abonamentu miesięcznego mogę wynegocjować przedłużając umowę przy poniższym pakiecie z uwzględniając rabat smart dom:

  • Familijny Max HD

  • HBO HD HBO

  • GO CP GO OTG
  • SPORT HD
  • FILM HD

Dekoder Evobox PVR + 2 dekodery multiroom

Dzieki !

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki, być może będę potrzebował trzeci dekoder.

Czy muszę zadeklarować to przy przedłużaniu umowy czy mogę później sobie dobrać, np. po miesiącu?

 

I druga sprawa. Na pewno jest konsul na sali. Kto chce prowizję ze mnie? ;-) I co ma do zaoferowania? Czekam na priv. 

Dekodery i pakiety zostają te same, być może dojdzie ten w/w drugi multiroom.

 

Szczegóły mojej umowy tutaj:   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...