Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

Dostałem propozycję na Premium Max Plus z PSP za 120 + 5 zł czynsz za Evoboxa PVR i 5 zł MR . Suma 130 zł, umowa 24/6, ewentualnie jakbym chciał wymienić Evoboxa i nie płacić 5 zł to 24/4.

Czy to jest optymalna propozycja, czy coś można próbować jeszcze ugrać przy tym pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej pakiet :

 

Pakiet HBO HD HBO GO
Opcja ON THE GO
Pakiet Film HD
Pakiet Cinemax HD
Pakiet Sport HD
Pakiet Eleven Sports HD
Katalog treści online
Usługa Multiroom HD

do końca umowy 6 miesięcy. Jaki można uzyskać najniższy cenowo pakiet z opcją dodatkową Sport ? Oczywiście przy złożeniu wypowiedzenia - gdzie do końca umowy jest 4 miesiące.

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, arturaro napisał:

Mam pytanie.

Dostałem propozycję na Premium Max Plus z PSP za 120 + 5 zł czynsz za Evoboxa PVR i 5 zł MR . Suma 130 zł, umowa 24/6, ewentualnie jakbym chciał wymienić Evoboxa i nie płacić 5 zł to 24/4.

Czy to jest optymalna propozycja, czy coś można próbować jeszcze ugrać przy tym pakiecie?

Oferta w miarę optymalna, wszystko co mają do zaoferowania jest w takiej cenie.

Na wymianie EvoBoxa w tych propozycjach umów tylko stracisz 160 do 190 zł.,mając na uwadze całość umowy lub jej wypowiedzenie w przyszłości na 6 mies.przed końcem. Jeśli chodzi tu o zniesienie czynszu na ten dekoder, to do przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie, które zostało zarejestrowane jeszcze w ubiegłym miesiącu. 7.06.2019 r. to mój okres rozliczeniowy, zostało mi właśnie 6 miesięcy do końca umowy. Tego samego dnia miałem telefon z DUK, gdzie konsultant proponował przedłużenie umowy na pakiet, który mam, czyli PremiumMax za 100 zł / 24 miesiące z 6 darmowymi miesiącami. Chciałem zejść na Premium, czyli bez Elevenów i tu mnie gość zaskoczył, ponieważ podał, że nie ma takiej możliwości, że będzie to dopiero na 3 miesiące przed końcem umowy. Po tej rozmowie tym razem zadzwoniłem sam i inny doradca podał, że będzie taka możliwość na 4 miesiące przed końcem umowy. Panie i Panowie jakoś tak dziwnie się czuję, jakby zlewali mnie. Czy coś więcej wiecie w tym zakresie ? Bo podobno była możliwość zejścia z PremiumMax na Premium na 6 miesięcy przed końcem umowy z darmowymi 6 miesiącami w umowie na 24 miesiące płacąc potem 90 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak. Z DUK jest chyba coś nie halo. Co z tego, po złożeniu wypowiedzenia dostałem znośne warunki na przedłużenie umowy. Od dwóch tygodni nie potrafią przysłać mi na mail poprawnie napisanej umowy. Chodzi o typy i numery sprzętu i kart dekodujących. No cóż. Złożę nowe wypowiedzenie ale już bez odwołania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LWIK napisał:

Bo podobno była możliwość zejścia z PremiumMax na Premium na 6 miesięcy przed końcem umowy z darmowymi 6 miesiącami w umowie na 24 miesiące płacąc potem 90 zł .

Jeszcze gdybyś chciał zejść na pakiet powiedzmy za 30 zł. to bym cię rozumiał,ale łaszczyć się na dychę "z góry wpłacając" dodatkowe 200zł. za dewa miesiące,które mogły być już anulowane, dodatkowo do końca nie masz 6 tylko już 5 miesięcy więc doszła kolejna stówa czyli poszła w p.... :(

Na przyszłość zanim podejmiesz decyzje o obniżeniu abonamentu policz czy opłaci się przysłowiowa skórka za wyprawkę, ja np. bez żalu pozbył bym się Cinemaxów a nawet i HBO, ale po prostu jednego się nie da drugie się nie opłaca.

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, latonio napisał:

Taaak. Z DUK jest chyba coś nie halo. Co z tego, po złożeniu wypowiedzenia dostałem znośne warunki na przedłużenie umowy. Od dwóch tygodni nie potrafią przysłać mi na mail poprawnie napisanej umowy. Chodzi o typy i numery sprzętu i kart dekodujących. No cóż. Złożę nowe wypowiedzenie ale już bez odwołania.

 

Nowa umowa weszła już w życie czy jeszcze ? Kiedy dostałeś nową umowę na maila i była jedna czy więcej po reklamacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zarejestrowano wypowiedzenie przez icok do końca 6mc posiadam fmax HD Cinemax HD eleven HD dekoder Evobox pvr z czynsze 10 MC chciałbym podnieść na coś z HBO lub PSP premium. Dzwonić samemu do duk czy czekać? Gdybym chciał przejść z dekodera na moduł jest taka możliwość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wuzel napisał:

Nowa umowa weszła już w życie czy jeszcze ? Kiedy dostałeś nową umowę na maila i była jedna czy więcej po reklamacji ?

Nie. Nie podpisałem, a raczej nie potwierdziłem poprzez link lub SMS. Pierwszą dostałem krótko po rozmowie z DUK. Tam były już błędy. Zadzwoniłem i powiedziałem, że z podpiszę po skorygowaniu błędnych danych. Drugą, z tymi samymi błędami, poprzedzoną rozmową telefoniczną,  dostałem po kilku dniach. Tej także nie potwierdziłem. Następnego dnia zadzwonił do mnie konsultant z DUK zdziwiony, że nie podpisałem. Twierdził, iż umowa jest już poprawiona. Od tamtej pory (osiem dni) nikt się nie odezwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, arczi897 napisał:

Dziś zarejestrowano wypowiedzenie przez icok do końca 6mc posiadam fmax HD Cinemax HD eleven HD dekoder Evobox pvr z czynsze 10 MC chciałbym podnieść na coś z HBO lub PSP premium. Dzwonić samemu do duk czy czekać? Gdybym chciał przejść z dekodera na moduł jest taka możliwość? 

Jak złożyć wypowiedzenie przez ICOK? Bo nigdzie nie widzę zakładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od dziś do zapłaty 4 ostatnie rachunki po 99,99 zł. I zaczęły się telefony. Oferty standardowe:

- Rodzinny HD 5 PLN 24/3 ale po akceptacji kierownika

- Familijny HD 20 PLN 24/3

- Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD 60 PLN 24/6

- Rodzinny HD, Cinemax HD, Polsat Sport Premium 50 PLN 24/6.

Na razie czekam z podjęciem decyzji. Do płacenia 400 zł ostatnie 4 abonamenty  versus 105 (Rodzinny HD 21*5) tytułem przedłużenia umowy i przedłużenia umowy na kolejne 24 miesiące...

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2019 o 19:58, OlafS napisał:

Jeszcze gdybyś chciał zejść na pakiet powiedzmy za 30 zł. to bym cię rozumiał,ale łaszczyć się na dychę "z góry wpłacając" dodatkowe 200zł. za dewa miesiące,które mogły być już anulowane, dodatkowo do końca nie masz 6 tylko już 5 miesięcy więc doszła kolejna stówa czyli poszła w p.... :(

Na przyszłość zanim podejmiesz decyzje o obniżeniu abonamentu policz czy opłaci się przysłowiowa skórka za wyprawkę, ja np. bez żalu pozbył bym się Cinemaxów a nawet i HBO, ale po prostu jednego się nie da drugie się nie opłaca.

Faktycznie, może i masz rację. Sugerowałem się gatką konsultanta z duk, który najpierw mówił, że oczywiście można zmniejszyć pakiet a potem, że jednak system go nie puszcza. Dalej twierdził, że zobaczy, czy od przyszłego okresu rozliczeniowego będzie już można i zadzwoni do mnie. W taki sposób mógł mnie zwodzić przez kolejne miesiące. Teraz już wiem, że zmniejszenie pakietu może nastąpić 4 miesiące przed końcem umowy. Najgorsze jest to, że jeden doradca powiedział, że w takim przypadku w umowie na 24 miesiące przy zejściu z PremuimMax do Premium będę miał 6 miesięcy gratis a drugi, że 3. Czyli dalej nie wiadomo, który mówi prawdę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...