Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wypowiedzenie umowy można złożyć w dowolnym momencie umowy, tak samo można ją przedłużyć w dowolnym momencie. W pierwszym przypadku jest ważna treść, a w drugim nasza satysfakcja, a najbardziej usatysfakcjonowani jesteśmy przedłużając umowę na 6 miesięcy przed zakończeniem okresu podstawowego umowy. Wcześniej tylko desperaci przedłużają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o smartDOM już mamy: https://forum.satkurier.pl/topic/12776-smartdom-pytania-wątpliwości-czy-dostanę-rabat/page-54#entry1385451i tam już ta kwestia została wytłumaczona.

W tym temacie trzymamy się tylko i wyłącznie ofert bez rabatów smartDOM.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przedłużę umowę i 6 miesięcy dotychczasowego kontraktu zostanie anulowane i dostanę darmowe miesiące to te 25 zł więcej za abonament i tak będzie się bardziej opłacało niż płacić co miesiąc 50%. Oczywiście przy założeniu, że nie zlikwidują darmowych miesięcy i anulowania 6 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy dla pakietu RODZINNY HD można też uzyskać darmowe miesiące? Tak jak to jest w przypadku FAMILYJNEGO?


Witam, oferty są zmienne i zależne od aktualnie posiadanego kontraktu oraz ilości miesięcy pozostałych do końca umowy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie warunki możesz uzyskać przy przedłużeniu umowy, napisz na adres mailowy: specjalista@cyfrowypolsat.pl w treści podając dane identyfikacyjne: imię i nazwisko właściciela usługi, numer karty dekodera oraz preferowane pakiety.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam takie pytanko do Was. Obecnie zostało mi 7 miesięcy do końca umowy (Premium MAX + 1x multiroom). Potrzebuję dobrać dodatkowy multiroom, co wiąże się z podpisaniem aneksu na 29 miesięcy. Teraz myślę sobie, czy podpisywać ten aneks czy nie, jak myślicie?

Złóż wypowiedzenie. Przy 6 pełnych miesiącach do końca w DUK dostaniesz miesiące gratis, krótką umowę i dodatkowy MR za 5zl miesięcznie. Dekoder HD do MR za 29zl jednorazowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok pasuje! Czyli 7 miesięcy nie przeszkadza :) Z tego co wyczytałem powyżej, mogę liczyć na umowę 12/3? Po 3 miesiącach będę płacił 110 zł (Premium Max + 2x multiroom - Chyba, że jest szansa płacenia mniej za mr). Czy dobrze zrozumiałem?

Edytowane przez lastonecatch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

chcialem sie podzielic jakie warunki ugral moj ojciec przy przdluzeniu umowy i od razu zadac pare pytac ;)

 

Okres Promocyjny obejmujący:

- Obniżoną opłatę Abonamentową za Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go, Pakiet VOD w kwocie 0 zł miesięcznie przez 6 Okresów Rozliczeniowych

- Obniżoną opłatę Abonamentową za Multiroom HD w kwocie 0 zł miesięcznie przez 6 Okresów Rozliczeniowych

- Obniżoną opłatę Abonamentową za dostęp do pakietu Eleven Sports HD do dnia 31.03.2020 z możliwością przedłużenia

 

Z VoD 80 zl, a bez VoD 70 zl + 5 zl za MR czyli po 6 miesiacach rachunek bedzie wynosci 75 zl (dekodery: evobox oraz hd5500s)

Okres zobowiazania: 24 miesiace

 

I teraz pytania :)

To chyba dobra oferta. Nie jestem abonentem CP ale po przeczytaniu paru stron wstecz jest to chyba standardowa umowa przy zlozeniu wypowiedzenia.

MArtwi mnie kwestia ze w zapisie o ELEVEN jest data 31.03.2020 i nie wiem o co kaman :/ zobowiazanie jest na 24 miesiace czyli data powinna byc 31.06.2020 . Wiecie o co moze chodzic z ta data do konca marca (zamiast czerwca) ?

Edytowane przez koraspl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nima, widzę że był abonentem więc prawdopodobnie mógł dostać 12/3 lub 15/3 składając wypowiedzenie na 6 przed końcem można sporo zaoszczędzić,Elevanem się nie martw- wszyscy mamy tę regułkę i to od dawna a czemu tak to nie wiem, po za tym od kilku dni CP wykupił pakiet większościowy w Elevan Polska tak że raczej z dnia na dzień nie wyłączą "swojego" kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Chciałem się dowiedzieć mam umowę na tv jako drugi w smartdom. Teraz mam premium max. Umowa była na 29 i zostało 5 miesięcy. Tylko przedłużyć umowę na pakiety sport i eleven. Jakieś cenie mogę wziąć te dwa pakiety. Zanieść wypowiedzienie teraz czy czekać. Ponieważ chcę zmniejszyć obonament? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Przy przedłużeniu umowy twój rabat Smartdom na pakiet Premium Max zostanie zamieniony z -50% na -25 zł. Aby utrzymać rabat -50% należy nie wypowiadać umowy i przejść z nią na czas nieokreślony.

 

Przy obniżeniu Abonamentu na niższy pakiet zawierający pakiet Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, Eleven Sporta utracisz rabat SmartDom a pakiet dostępny będzie za 69,99 miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...