Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Część

Dziś mam mieć telefon o przedłużenie umowy, bo tak się umówiłem z konsultantem. Obecnie mam:

  • Pakiet Familijny Max HD
  • Pakiet Film HD
  • Pakiet Sport HD
  • Pakiet HBO HD HBO GO
  • Pakiet Cinemax HD
  • Katalog treści online (Nawet nie wiem co to :P)

Nie chce dokładać żadnych elevenów, może ewentualnie On The Go, ale pod warunkiem, że nie zwiększy kosztów. Za ile najtaniej można ugrać i z jaką formą umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zadzwoniłem do CP gdyż przeszedłem ze swoją umowa na TV na czas nieokreślony.Zaoferowano mi za pakiet premium umowę na 24 miesiące wraz z multiroomem na 70zl za 6 miesięcy a potem 100(wraz z usługą CP GO) Czyli dzis piszę wypowiedzenie może to coś zmieni.Ale dowiedziałem się innej ciekawej rzeczy gdyż zapytałem o ofertę na przedłużenie umowy na internet.Obecnie płacę 24zl za ofertę 60gb z z udostępnionym routerem od CP.Oferta byla juz 2 razy rabatowana za pierwszym razem 50%(smart dom)a potem o ile pamięc mnie nie myli 10% za przedluzenie.Dziś z nadzieją o jakieś fajne warunki dowiedzialem sie że od 14 lutego Smart Dom zmienil się i z dniem 20marca gdy konczy się mi umowa będe płacił...uwaga 44zl ...Bo nie ma rabatu już 50%tylko 10%...Dla mnie jakaś porażka.Czy podpowie ktoś co mam w tym momencie zrobić?Pozdrawiam

 

Nie ma takiej możliwości. Albo źle zrozumiałeś albo ktoś Cię źle poinformował. Jeśli masz 60G to domyślam się że masz 20% rabatu a nie 10% tak jak piszesz, ponieważ pakiet kosztował zawsze 59.99zl-20%=48zl, 48 zl-50%=24 zł o. To jest Twój abonament. Więc jak umowa przejdzie na czas nieokreślony to nie będziesz mail tylko rabatu 20% ale smart dom zostaje dopóki będziesz miał podstawę do otrzymywania rabatu i nie zmienisz warunków umowy na internet czyli będziesz płacił 30 zł.

  Witaj. Jeżeli przedłużysz swoją obecną umowę na Internet, to Twój poprzedni rabat zamieni się na -10zł od kosztów abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wczoraj złożyłem wypowiedzenie na Familijny Max HD + 1x Multiroom. Chciałbym pozostać przy aktualnym pakiecie (ewentualnie dodatkowo Sport HD). Na jakie warunki mogę liczyć. Z wcześniejszych postów wynika, że najtaniej to 29,99 zł za FMaxHD + 10 zł za Multiroom = 39,99 zł. Na jakie długości umów wraz z okresami promocyjnymi mogę liczyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy na tym forum. Proszę mnie nie zwyzywać za moje zapytanie. Przejrzałem kilkanaście stron i nie wiem nic. Szczególnie po obecnych zmianach w ofertach.

Obecnie nie obowiązuje mnie umowa . Posiadam Familijny HD 39.99 zł do tego Multiroom za 10zł i dekoder Sagem 5zł. Razem 54.99. Jak pojutrze złożę wypowiedzenie umowy to mniej więcej w podobnej cenie co mógłbym uzyskać i na jakie okresy umowne? Proszę o podpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Multiroom'mem w tym pakiecie?

 

Multiroom HD jest od Rodzinnego HD za 20zł.

[...]Posiadam Familijny HD 39.99 zł do tego Multiroom za 10zł i dekoder Sagem 5zł. Razem 54.99. Jak pojutrze złożę wypowiedzenie umowy to mniej więcej w podobnej cenie co mógłbym uzyskać i na jakie okresy umowne? [...]

 

Familijny Max HD (50zł) z opcją powrotu do Familijny HD (40zł) + Multiroom HD i czynsz bez zmian w umowach 29/6, 24/6, 15/3 i 12/3. Ta ostatnia tylko w DUK po złożeniu wypowiedzenia.

Familijny Max HD za 30zł z umową 24/3 + Multiroom HD i czynsz bez zmian. Oferta tylko w DUK po złożeniu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie posiadam Familijny Max +Film+Sport+Cinemax   abonament 59zl umowa kończy mi się w czerwcu tego roku, teraz miałem 12/3 co mogę dostać po wysłaniu wypowiedzenia za tę samą kwotę. Dodam że chciałbym jeszcze Eleveny czy jest szansa? I jeszcze jedno pytanko dla wtajemniczonych w oferty CP jak to będzie z Ligą Mistrzów? Dzięki za inforamację. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...