Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chodzi mi oferty niestandardowe dla abonentów,którzy wypowiadają umowę. Pytam się czy da się coś wycisnąć taniej, a nie że mogę sobie zmieniać pakiety. Chodzi mi o oferty z DUK.

Sam pytałeś czy z opcjami dodatkowymi nic nie da się zrobić.I czy HBO nie da się wynegocjować taniej.HBO jest zawarte w określonych pakietach za które są stałe kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane poleconym priorytetem w poniedziałek. Dziś telefon z DUK. Chciałem 15/5, ale miła pani twierdziła, że nie może dać... Ale i tak jestem zadowolony :)

Oferta 24/8 - przez 8 miesięcy za darmo Full pakiet bez Elevenów na dwa dekodery (Multiroom za free), dodatkowo pierwsze 3 miesiące pakiet HBO, po 8 miesiącach zostaje Max HD i Multiroom za 59,99 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to pani konsultant nie chciała ci dać umowy typu 15/5? Jaką miałeś umowę dotychczas?

Jeśli nie wymieniasz przy tym dekodera na inny model to bez problemów powinieneś dostać umowę typu 15/5. Trzeba tylko  "twardo" tego się domagać w trakcie rozmowy z konsultantem.

Ja niedawno dostałem właśnie umowę 15/5. Poprzednio miałem 12/5. Pakiety, jak w mojej sygnaturce na forum. Tylko zamiast Ipla Mix, mam teraz Cyfrowy Polsat GO za dodatkowego "piątaka" miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znam. Familijny  HD za 29,90, Mini HD za 4,90 można nawet. Do każdego z tych pakietu można dokupić HBO, którego cena wynosi 20 zł, zastanawiałem się czy można wynegocjować za 15 zł na przykład.

No swietnie, tylko mam nadzieje ze wiesz ze to wychodzi drozej w niektorych przypadkach?

Tak jest oferta Familijny HD za 29,99, ale nie masz tam tylu miesiecy gratisowych.

Kiedys to obliczalem i lepiej wychodzi ZAWSZE jak najwiecej ms gratisowych i jak najkrotszy, a nie obnizenie ceny.

Temu nawet nikomu stad nie proponowalem nizszej kwoty, zamiast wybrac wieksza ilosc ms gratisowych a cene pozostawic "standardowa".

Sam sobie oblicz: masz umowe 12ms.

39,99, 5 miesiecy nie placisz, 2 oplacasz, korzystasz z nowych ofert. = musisz zaplacic 80zl i korzystasz z nowych

29,99, 1 miesiac nie placisz, 6 oplacasz, korzystasz z nowych ofert. = musisz zaplacic 180 i korzystasz z nowych

Przy zalozeniu ze ktos PAMIETA o wypowiadaniu i korzystaniu z nowych ofert. A przeciez po to tutaj ludzie sie wypowiadaja... zeby placic jak najmniej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się zgadza, że korzystniej wychodzą miesiące gratis. Umowa 12/5 na Familijny daje średnią cenę 26-27 zł mówimy oczywiście o okresie umowy, którą trzeba byłoby rozwiązywać co rok. A tak jak raz się załatwi za 29,90 (obecnie 29,99) to później co roku jest przedłużana automatycznie i nie bawimy się w coroczne pisemka, telefony, tylko płacimy niecałe 3 dyszki za pakiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofertach dla nowych (link masz w moim podpisie) masz opisane jak dostać Familijny HD za 29,99zl, choć nie rozumiem Twojego rozumowania. Ale skoro wolisz płacić dużo więcej, czyli w dwa lata wydać na Familijny HD 540zl (22,50 miesięcznie) zamiast 360 (15zl miesięcznie)...

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Proszę o potwierdzenie czy wszystko w porządku. Obecnie mam Umowę 15/5. Do końca niecałe 6 miesięcy.

 

1. Do tej pory wypowiedzenie składałem w APS, czy można je wysłać z iCOKu? Albo zeskanowane emailem?

2. Zaadresować do Polsat Cyfrowy S.A., ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa ?

3. Wystarczy jedno zdanie: "Zgodnie z zapisami Umowy abonenckiej , proszę o rozwiązanie umowy zawartej dla karty dekodera nr xxxxxxxxxxxx pomiędzy XXXXXXX, a Cyfrowym Polsatem wraz z końcem okresu podstawowego." ?

 

Pozdrawiam,

Maciej Loret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenia umowy (jego skanu) nie można wysłać z poziomu iCOK lub mailem. Oryginał pisma, z własnoręcznym podpisem, musi zostać złożony osobiście w APS-ie Cyfrowego Polsatu lub wysłany listem poleconym (najlepiej też za potwierdzeniem odbioru) na adres, który wyżej podałeś.

Innej możliwości nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Aktualnie posiadam w CP Pakiet Familijny Max HD na 24 miechy z czego 6 było darmowych...no i na ten moment zostało 5 miesięcy.I tak z ciekawości zadzwoniłem na infolinię i zaproponowali mi umowę  na 24 M,z czego przez 9 miesięcy miałbym to za 59.99 plus VOD a potem zostało by mi  premium i HBO GO za 79.99.Ale tak czytałem kilka poprzednich stron i składając wypowiedzenie mogę dostać dużo lepszą ofertę,ale jaką na co mam naciskać ?,na zmniejszenie miesięcznych kosztów czy na coś całkiem innego ?.Mogę prosić o jakieś rady lub może ktoś od razu powie co mogę maksymalnie osiągnąć ?.Wielkie dzięki za każdą pomoc.

 

Pozdrawiam Piotr

 

 

ps mój dekoder to PVR HD 7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Aktualnie posiadam w CP Pakiet Familijny Max HD na 24 miechy z czego 6 było darmowych...no i na ten moment zostało 5 miesięcy.I tak z ciekawości zadzwoniłem na infolinię i zaproponowali mi umowę  na 24 M,z czego przez 9 miesięcy miałbym to za 59.99 plus VOD a potem zostało by mi  premium i HBO GO za 79.99.Ale tak czytałem kilka poprzednich stron i składając wypowiedzenie mogę dostać dużo lepszą ofertę,ale jaką na co mam naciskać ?,na zmniejszenie miesięcznych kosztów czy na coś całkiem innego ?.Mogę prosić o jakieś rady lub może ktoś od razu powie co mogę maksymalnie osiągnąć ?.Wielkie dzięki za każdą pomoc.

 

Pozdrawiam Piotr

 

 

ps mój dekoder to PVR HD 7000

 

Przeczytaj parę stron wstecz, a się dowiesz wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli umowa na 12 miesięcy z czego 5 jest darmowych,w tym będę mieć pakiet PREMIUM za 89.99 przez te 7 miesięcy tak ?. A co jeśli chciałbym ten nowy dekoder ?,ogólnie warto go brać ?,czym on się różni od tego PVR HD 7000 ?.

 

 

No i najważniejsze :),czy te warunki mogę wynegocjować poprzez infolinię czy muszę złożyć wypowiedzenie ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, mam opcję Premium za 79,90zł + multiroom 5zł

 

co do dekodera https://forum.satkurier.pl/topic/13696-dekoder-evobox-pvr/

 

złożyć wypowiedzenie najlepiej w punkcie Plusa lub Polsatu i zadzwonić po 1-2 dniach z ofertą na jaką się zgadzasz

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. OK, czyli umowa na 12 miesięcy z czego 5 jest darmowych,

2. W tym będę mieć pakiet PREMIUM za 89.99 przez te 7 miesięcy tak ?

3. A co jeśli chciałbym ten nowy dekoder ?

4. Ogólnie warto go brać ? Czym on się różni od tego PVR HD 7000 ?

5. No i najważniejsze :), czy te warunki mogę wynegocjować poprzez infolinię, czy muszę złożyć wypowiedzenie?

 

1. Dokładnie tak (na 5-6 miesięcy przed końcem wypowiedzenie i od nowa ta sama bajka).  :)

2. Dokładnie tak.

3. Wtedy(rozumiem że Evobox) umowa wyłącznie minimum na 15/3

4. Obejrzyj to: https://satkurier.pl/news/127808/wideotest-dekodera-evobox-pvr-cyfrowego-polsatu.html, a nawet całą serię.

5. Zawsze jak złożysz wypowiedzenie, masz o wiele większe pole do popisu, podobnie jak i konsultant. Gdy jest wypowiedzenie w komputerze, otwierają mu sie zakładki ze znacznie lepszymi warunkami, które może Ci zaproponować. Tak szczerze to chyba wszystko, co nam może zaoferować. :) Także, wypowiedzenie to podstawa negocjacji.

PS.nie łykaj, jak pelikan to, co Ci na dzień dobry zaproponuje konsul (no, chyba że pójdzie od razu na maxa i da Ci 12/5 albo 15/3 z Evoboxem).

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście, w tym błąd ortograficzny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

​Jestem nowy na forum ale widzę że jest tu dużo przydatnych informacji o CP i dużo fachowców w temacie.

przeczytałem dużą cześć forum ale mam pytania i proszę o opowiedz.

 

Obecnie posiadam umowę Premium Max z elastycznością na 29 miesięcy za 99zł w tym dwa multiroomy do końca zostało 8 miesięcy.

Na pewno trzeba wysłać wypowiedzenie żeby wynegocjować lepsze warunki.

Chciałbym wymienić dekoder na nowszy bo posiadam główny HD 3000.

​wszystkie umowy jakie posiadałem były na 29 miesięcy.

Jakie warunki mogę wynegocjować przy wymianie dekodera na EVOBOX??

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...