Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@aboutreka - wiedziałem, że Hiszpanie mają swoje udziały w Mediaset Berlusconiego, a jakie Mediaset ma w ogóle kanały w Hiszpanii? Słyszałem tylko o tych odpowiednikach włoskich Rete4 i Canale 5. Jest tego więcej? 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamieszanie z Euro 2016 w Rumunii. TVR skarzy ze PRO TV kupilo prawa do Euro we Francji dla telewizji FTA mimo ze taka nie jest

http://www.b1.ro/stiri/eveniment/euro-2016-motiv-de-scandal-intre-televiziunile-din-romania-tvr-si-antena-1-suparate-ca-pro-tv-a-obtinut-drepturile-pentru-difuzarea-campionatului-151985.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Panie, Panowie, 

wie ktoś, czy w Polsce jest transmitowany (choć w części) kanał MUTV (Manchester U TV)?

Kiedyś był w Orange, a teraz?

 

TVP Sport ostatnio pokazywał Bayern Tv oraz chyba Barca TV, ale MUTV nigdzie nie mogę znaleźć. 

Dzięki za wszelkie sugestie, gdzie tego kanału szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cale szczescie, poniewaz nie trzeba bedzie dokupywac jakichs zalosnych kanalow za 15 zl/miesiac - mam na mysli Eleven. Przeciez zepchneli by na margines Bundeslige i dawali po 2-3 mecze - jedynym co sie liczy dla nich jest hiszpanska a potem to balagan kompletny i niech sie dzieje co chce.

 

Eleveny to:

1. Tragiczna jakosc obrazu - pikseloza totalna

2. Tragiczna jakosc audio - przewaznie jakby komentowali przez walkie-talkie

3. Bardzo czeste problemy z obrazem i audio (obraz sie tnie lub znika audio). Nie znajde tego teraz bo w temacie z Elevenami jest 300 stron ponad. Jednak na pewno to tam jest opisane wszystko, bylo pelno takich postow.

4. Beznadziejni komentatorzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz może nie jest najlepszy ale do pikselozy to jeszcze trochę brakuje.Audio nie jest wcale złe porównując do Polsatu i Euro.Od dawna nie ma częstych problemów z obrazem a komentatorzy trzymają przyzwoity poziom czego nie można napisać o Eurosporcie.Prawa zdecydowanie powinny zmienić nadawcę na Eurospocie nie da się tego oglądać jak i słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz   TV   @watata?

 

 

Kto  pokaże  Super Puchar  Hiszpanii?      Super Puchar Europy pokaże Canal+  zapewne nie Sport  a 2 mecz Super Pucharu Hiszpanii?  Canal+ też pokazuje jeszcze przez 2 lata  Puchar Króla ale Super Puchar Hiszpanii to tylko 2 mecze w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...