Jump to content

Prawa do transmisji sportowych

Recommended Posts

LM na wyłączność fajna sprawa, ale w tej lidze mistrzów to hitowe mecze zawodzą, a i te hity ciężko. Rewolucja sprawa że jednym z wazniejszych meczów są Bate - Barcelona, Dynamo- Chelsea, Olympiacos - Bayern, Zagrzeb - Arsenal, Malmo - Real. Fazę grupową można by przespać.

To nie wina nc+, że stracili ligi, ktoś ich po prostu przebił.

Głupszego zdania nie czytałem. To jakby robiący przeciętnie pracownik argumentował bark winy, ze pracodawca znalazł lepszego. Stracili prawa bo taka była wola ich polityki...polityki oszczędzania.

• Upvote 1

Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat praw do transmisji Copa del Rey w obecnym sezonie. Czy ktoś może doszukał się takiej informacji? Niekoniecznie muszą to być stacje polskie.

Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat praw do transmisji Copa del Rey w obecnym sezonie. Czy ktoś może doszukał się takiej informacji? Niekoniecznie muszą to być stacje polskie.

copa del rey na 3 sezony w nc+  

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pojawiła się ciekawa informacja jakoby Copa Libertadores wróciło do Polskiej TV. Małe info zdradził Bartłomiej Rabij na swojej stronie internetowej i TT. Po nowym roku więcej informacji. Czekam z niecierpliwością, bo jest co czasem tam oglądać.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dobra wiadomosc dla fanow sportow zimowych. ARD i ZDF przedluzyly do sezonu 2019/20 umowe na pokazywane najpopularniejszych sportow zimowych. Umowa nie dotyczy biathlonu (za wyjatkiem zawodow na stadionie Schalke).

http://www.dwdl.de/nachrichten/54408/ard__zdf_verlaengern_viele_wintersportrechte/

http://www.tvdigital.de/magazin/digital-tv-news/tv-sender/ardzdf-sichern-sich-wintersportrechte-0

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...