Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie odpuscili skoro place siano za canal+ i nagle trace dostep to dla mnie odpuscili. Ksiegowym nie jestem i wez troche wyluzuj. Ma prawo czuc sie zniesmaczlny skoro musze placic tyle samo a stracilem polowe rzeczy do ogladania.

Edytowane przez puuceek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowę utraciłeś?Nie sądzę utrata 2 spotkań z kolejki Ekstraklasy połowa LE Ligi hiszpańska,włoska,francuska gale z Gołowkinem .Za to masz bujne zapowiedzi NC+ jak to nowa paczka C+ została wzbogacona o nowe treści filmowe,rozrywkowe i sportowe.

W 14 kolejce Ekstraklasy Eurosport 2 pokaże 3 mecze na żywo.

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na pewno zarobił.

Jeżeli na Polsacie oglądało mecze Polaków tyle ile mówią w statystykach to jest ogrom ludzi. Dużo dużo więcej niż przy Ekstraklapie, która niby generuje zyski dla Canal+.

W Polsacie mecze Polaków oglądało dużo dużo więcej ludzi. Dodajmy reklamy, sponsorów.

Polsat nie inwestuje w to co się nie zwróci. Same eliminacje już się zwróciły, zaraz Euro.

 

Dodam jeszcze, że puby, gdzie był ciągle Canal+, to na meczach reprezentacji Polskiej również pokazywali mecze Polaków. Duża większość nie wiem czy zmieniła dekoder czy co, ale mecze leciały na Polsat Sport HD. No ale w większości barów, pubów był to Polsat HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobi i na PPV i na reprezentacji Polski w otwartym Polsat HD, gdyż mają obowiązek pokazywać mecze Polaków. Chyba, że zrobią mecze Polaków w Polsat Sport News SD, więc w PPV wykupi więcej ludzi, gdy usłyszy, że mecze będą w HD, ponad to wszystkie drużyny.

 

Jak będzie to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem abonentem nc+ i ME interesują mnie w całości więc czego Polsat by nie wykombinował to czuje, ze zadowolony nie będe. Na TVP można narzekać pod wieloma względami ale przynajmniej mistrzowskie imprezy transmitują w całości na kanałach otwartych. Z CP na pewno sie nie zwiąże bo nie podpisze kilkunasto miesiecznej umowy dla imprezy trwającej jeden miesiąc.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dysponuje zbyt mocnym internetem(20 mb/s) więc nie wiem czy oglądanie transmisji na żywo w Iplii to dobry pomysł. A jeszcze ponowie pytanie o MŚ w siatkowce. Mozna bylo wykupić kanały Polsat Voleyball w nc+? Nie bylem jeszcze wtedy ich abonentem ale kojarzy mi się ze byla taka mozliwosc. Jezeli tak było wtedy to może teraz będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zaledwie 6 meczów z 51. Może 7, jeśli Polska by wyszła z grupy. Zbyt łakomy kąsek na zarobek, żeby nie kombinować.

Mogą też wpaść na idiotyczny pomysł, żeby te otwarte mecze dawać wyłącznie PSN, zamiast w Polsacie. A ci co chcą mieć mecz Polski czy finał w HD, to zapraszamy do płatnego kanału. Tylko tam wam dajemy jakość.

Edytowane przez widz666
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie typu pius, co wy porównujecie? Chyba wiedzy o sporcie nie macie żadnej. LM i LE to coroczne rozgrywki klubowe, teoretycznie dotyczą poszczególnych miast, w danym państwie. Nie muszą być dostępne w całości i dla wszystkich, bo np. nie dotyczą mieszkańców Birmingham, Genui, Nicei, Stuttgartu. Krakowa też. My nie mamy tam drużyn prawie wcale, więc cała Polska ogląda, kiedy jest okazja, ale nie musi.

Z kolei Euro jest to rywalizacja całych państw, każdy mieszkaniec danego państwa powinien mieć dostęp raz na cztery lata - nie do meczu swojej drużyny, bo ta drużyna bierze udział w szerszej całości. Powinien mieć możliwość śledzenia całego turnieju, który trwa miesiąc, to też go odróżnia od corocznych i wielomiesięcznych rozgrywek. Jest to impreza rzadka, prestiżowa i obok letnich i zimowych IO i MŚ traktowana inaczej niż wszystkie inne.

 

Jeden raz CP pokazał swoim abonentom za darmo MŚ w siatkówce, ale to było wyjątkowo, w ostatniej chwili to wymyślili, więc nadal nie brnijcie abonenci CP, że niech inni płacą. Wy też teraz będziecie płacić. Nie ma wątpliwości, że tym razem nie będzie wyjątku w dostępie dla abonentów CP. Albo Euro będzie dla wszystkich darmowe, albo co bardziej prawdopodobne: płatne. Dla wszystkich. Tak samo jak macie "darmowy" boks czy KSW w PPV. Ciekawe co wtedy powiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że za to się płaci, za pokazywanie różnych transmisji? Polsat, Canal+ nie są firmami charytatywnymi.

Miej pretensje do TVP, gdzie opłacasz abonament i te nasze pieniądze idą na Rolnik Szuka żony, czy też dla pseudo gwiazdek TVP.

Misją TVP jest złą Misją, więc pretensję miej do TVP, że nie ma ani jednego meczu LM, że nie wykupiła to co powinna czyli Euro lub MŚ.

 

Był przetarg, kasa poszła, więc o co Ci chodzi?

 

Gdybym ja był prezesem czegoś i brał udział w przetargu np., na remont drogi to co? Mam z własnych pieniędzy robić drogę dla kogoś tam bo ktoś potrzebuje? Oczywiście, że brałbym kasę za to, i wisi mnie to czy ktoś tej drogi potrzebuje czy nie, nie ma miejsca na sentymenty. Wygrałem to niech mi zapłacą za to i basta. Z jakiej racji nc+ czy CP ma pokazywać coś za darmo skoro zapłacił za to? To misja TVP jest a nie prywatnych firm typu CP i nc+

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o abonentach kablówek, których Polsat traktuje jak piąte koło u wozu. Co z tego, że mam dostęp do kanałów sportowych Polsatu, jak nie mam żadnej pewności, że jakieś wydarzenie sportowe na nich obejrzę. Tu jest pies pogrzebany i różnica w traktowaniu klienta przez Polsat i Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Canal+ jest dokładnie jeszcze gorsza sytuacja, bo C+ wymyśla jakieś kanały serwisowe n38 przy LM i innych dyscyplinach.

Ponad to Canal+ oferowało wszystkie mecze Ekstraklasy, lige angielska, hiszpanska, włoską, francuską, i abonenci kablowek wykupile ten Canal+ by obejrzeć mecze Realu np., a tu klops. Nie ma nic. Jedynie na Eleven, gdzie jest tylko w nc+ za dodatkową opłatą i warunkiem koniecznym uwaga uwaga! jest posiadanie opcji CANAL+.

 

Canal+ tymi kanałami serwisowymi przesadza. Bo chcesz oglądać LM, multiligę, lub raz na jakiś czas w tamtym sezonie mecz włoskiej, francuskiej ligi? Musiałes mieć nc+, więc kablówki były oszukane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzam. Abonenci kablówek mogą być wykiwani przez Canal+.

Teraz tym bardziej są wykiwani, bo zakupili Canal+ np., dla ligi hiszpańskiej lub włoskiej. A abonament ponad to wzrósł zamiast się obniżyć. To jest kpina.

 

Mam znajomego w barze, który płaci nie małe pieniądze za Canal+, mówił, że gdy w tamtym sezonie była liga hiszpańska wieczorami, od 20:00 przy Realu lub Barcelonie bar pękał w soboty i w niedziele, bo ludzie przychodzili oglądać to. A teraz nie ma ani duszy w niedziele, a w soboty to jedynie kilka osób przyjdzie na piwko. A on nie może zerwać z nimi porozumienia, nawet chciał obniżyć cenę za Canal+ ale nic z tego.

Więc o czym Ty mi tu mówisz? znasz realia? Idź do pubów, barów i spytaj się właścicieli lub ludzi tam pracujących jak jest obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...