Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a wg mnie było to do przewidzenia.

N-wiadomo było że nie kupi ,bo juz się wykosztowali na LM

Canal+ -kupuje raczej sporty premium ,a Liga Europejska się do nich nie zalicza

więc zostały na placu poju tvp i Polsat.Widocznie Polsat zaoferował lepsze warunki finansowe.Abonenci N a najbardziej C + zostali troche na lodzie bo mecze polskich drużyn będą musieli oglądać z "siatki" Chyba że n dogada się z polsatem w tzn nsport sd do polsatu a polsat do n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę że będzie więcej piłki :) napewno będzie ciekawa piłka od fazy grupowej :) C+ jest bez żadnej pucharów europejskiej piłkI! brak LM i LE w ich platformie to będzie im się nudzić ciągle tymi europejskimi ligami :P Myślę że Polsat zbił niezły interes zwłaszcza że mecze będą w otwartym w środy i w czwartki ;) aż na 4 kanałach będzie LE, Polsat (otwarty) Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport HD. Gdyby był jeszcze Polsat HD, na bank byłby również w tym kanale :P

Ogólnie ciesze się że nie ma żadnego monopolu w platformach, każda platforma ma wielką piłkę. C+ Ligi najlepsze europejskie, CP LE, N LM. Każdy ma co oglądać jeśli ma piłkę :) a TVP... Reprezentacja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Masakra, podobno Polsat otwarty będzie pokazywał tylko mecze polskiech drużyn 0_0.

Jaka masakra? Wystarczy podpisać umowę z CP i możesz sobie oglądać LE. Poza tym, oby to była prawda co pisze Wybiórcza, bo to co zrobili z LM to przegięcie pałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę że będzie więcej piłki :) napewno będzie ciekawa piłka od fazy grupowej :) C+ jest bez żadnej pucharów europejskiej piłkI! brak LM i LE w ich platformie to będzie im się nudzić ciągle tymi europejskimi ligami :P

Wole te ligi krajowe (szczególnie Polską i Angielską) od LM i LE. Poza tym LM będzie też na Polsacie, więc 1 mecz będzie tak jak do tej pory dostępny dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, podobno Polsat otwarty będzie pokazywał tylko mecze polskiech drużyn 0_0.

Jaka masakra? Wystarczy podpisać umowę z CP i możesz sobie oglądać LE. Poza tym, oby to była prawda co pisze Wybiórcza, bo to co zrobili z LM to przegięcie pałki.

 

Tak się skłąda, że mam umowę z C+ i CP, no ale przepraszam bardzo nie będą mieli zamiaru nawet pokazać półfinału czy finału w ogolnodostepnym kanale jak było do tej pory w TVP? Żenada. I jeszcze do tego "fascynujący" komentarz Borka.

 

Tak btw. tak jak Pawop wole najlepsze ligi europejskie, a te na szczescie mam w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Skoro masz umowę z CP to nie wiem w czym masz problem? Należałoby jeszcze poczekać na oficjalne komunikaty i się okaże, gdzie tak naprawdę Polsat będzie pokazywał mecze. Też mam dostęp do najlepszych lig europejskich, ale nie mam zamiaru gardzić LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie jeśli to się potwierdzi to TVP zostało totalnie na lodzie nie chce mi się w to wierzyć

 

po ostatnich meczach Lecha wątpię by tvp odpuściło LE

 

poczekamy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak się skłąda, że mam umowę z C+ i CP, no ale przepraszam bardzo nie będą mieli zamiaru nawet pokazać półfinału czy finału w ogolnodostepnym kanale jak było do tej pory w TVP? Żenada. I jeszcze do tego "fascynujący" komentarz Borka.

 

Tak btw. tak jak Pawop wole najlepsze ligi europejskie, a te na szczescie mam w C+.

 

To co masz za problem? I tak obejrzysz LE. Co do najlepszych lig - najlepsza europejska liga jest w CP i n - Liga Mistrzów. Komentarz - jak wolisz szczekanie i miliony błędów Szpaka, to twoja sprawa. Ja wolę porządnych komentatorów, takich jak właśnie Borek czy Włodarczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat potwierdza zakup praw do Ligi Europejskiej

Kanał informacyjny Polsat News w swoim serwisie sportowym potwierdził nabycie przez Telewizję Polsat praw do transmisji spotkań piłkarskiej Ligi Europejskiej, czyli następczyni Pucharu UEFA (od nadchodzącego sezonu). Kanały Polsatu będą mogły pokazać ponad 200 meczów sezonu.

 

Nie zdradzono jeszcze szczegółów kontraktu, w tym dokładnych planów transmisyjnych. Dodajmy, że w tym tygodniu Polsat zakupił również prawa do relacjonowania piłkarskiej Ligi Mistrzów dla anteny otwartej (od najbliższego sezonu).

żródło: tvpolsat.info

 

Mamy oficjalne potwierdzenie :D:D:D

 

Marcin Feddek w Wydarzeniach Sportowych potwierdził wygrana Polsatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pytanie co z meczami el. LE i LM - w tym drugim przypadku podejrzewam, że w dalszym ciągu transmisje przeprowadzać będzie TVP.

 

Co do Ligi Europejskiej:

Jeśli stacja dogada się z klubami, będzie mogła także pokazywać mecze rundy wstępnej i przedwstępnej.

 

Także podejrzewam, że mecze polskich klubów pokaże również Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ograniczą się tylko do kanałów polsat , polsat sport , ps extra i ps HD , może dorzucą coś na polsat Play.

Ciekawe też czy będą skróty lub coś w tym stylu na IPLA tak jak było z euro 2008 :)

poczekamy zobaczymy , ale fajnie by było 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...