Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek, bo jakoś nie znalazłem podobnego( jeśli jest to przepraszam.

Otóż chciałbym się bardzo dowiedzieć gdzie, i które stacje pokażą takie wydarzenia sportowe jak ( chodzi mi tylko o stacje polskie, na wszystkich platformach dostępnych w naszym kraju):

Puchar Konferderacji (który rozpoczyna się w czerwcu tego roku)

Copa America 2011

i Puchar Narodów Afryki 2010

Z góry dziekuję wszystkim którzy pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

We Włoszech RAI musi z mocy prawa nadawać mecze reprezentacji, dlatego państwowy nadawca

jest bardzo prawdopodobny, aby kupił część praw (jeśli nie wszystkie z nich, ponieważ są one tańsze niż do MŚ) na Puchar Konfederacji, gdzie uczestniczy zespół Włoch,moze wtedy mecze nie bedą kodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary jak Ci tak to przeszkasdza to nie musisz ogladac, zgadza sie ze jest to irytujace, podobnie dzieje sie na eurosporcie ale jesli nie ma innej mozliwosci trzeba to ogladac tak jak jest a jak przeszkadza nikt nie kaze ogladac a pozniej narzekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jakoś nie chce mis ię wierzyć ,aby eurosport nie transmitował Pucharu Narodów Afryki 2010. A co do Copa America to ew . Sportklub zamiast tvp sport ,bo on transmitował Copa America 2007 i mają sporo piłki południowoamerykańskiej na swoich kanałach a więc i sporo znajomości w tamtym obszarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zainstalowałem Acrobata i wszystko działa :D , mnie dziwi tylko to, że wszystkie mecze zobaczymy w otwartych kanałach publicznej telewizji :brawo: .Wcześnie TVP informowało nas, że wszystkie mecze pokaże TVP Sport :read:

A ja mam jeszcze jedno pytanie, bo w tym rozkładzie dla Francji pokaże mecze Eurosport, czy to więc oznacza, że Eurosport Polska też będzie relacjonował Puchar Konfederacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dostałem taka informację że Tele5 prawdopodobnie wygra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS. Ale by było zaskoczenie :D Ale bardziej prawdopodobne, że jutro np. autobus mnie przejedzie...... (tylko niech żaden z forumowiczów jutro na mnie nie poluje jakims ikarusem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...