Skocz do zawartości

Problem z działaniem TNK/Smart HD+


Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację. Przeczytałem tylko pierwsze zdanie postu, za bardzo się pośpieszyłem :wink:

moody78 wyszukaj kanały z częstotliwości 11.393V SR 27500 FEC 3/4. Następnie proponowałbym wyłączyć tuner wyjąć kartę kodową, z powrotem ją włożyć i włączyć tuner. Następnie włącz na kanał TVN i czekaj. Dodam że mam identyczny odbiornik jak twój i aktywacja przebiegłą w 10 minut. Nie piszę już o części aktywacyjnej związanej z internetem, bo wnioskuję z twojego postu, że już to zrobiłeś. Po tym wszystkim powinno śmigać. Następnie konieczne będzie wgranie listy kanałów ( bo jak juz wczesniej zauwazyl DeVix może byc ona nie adekwatna do Hot Birda, a raczej na pewno nie jest). Pobrac ją mozesz np. ze strony producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za szybką odpowiedź. Zdecydowanie lista kanałów nie jest do TNK! Niestety jeszcze nie zainstalowałem nowej z braku pen-a.Dzisiaj postaram sie to ruszyć.Pozdrawiam.

 

P.S. Ruszyło...To było to. Wiecie może ja w tym Opticum-ie (4060 cx+) ustawić aby łapał także Astrę (którą widzi,ale w menu mogę wybrać tylko jednego sat) oraz wgrać liste kanałów TNK+Niemieckie FTA,albo jaki format ta lista ma?

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Przedwczoraj włączyłem dekoder, a tu wszystkie kanały TNK zakodowane, pomyślałem, że pewnie uprawnienia nie doszły, zostawiłem dekoder włączony na kanale TVN przez całą noc, włanczam rano, dalej to samo wszystkie kanały zakodowane, wgrałem najnowsze oprogramowanie do dekodera opticum x10p, zostawiłem włączony dekoder na kanale TVN, po 2 godzinach sprawdzam i kanały TVN, TVP1,TVP2,TVN7, Religia tv działają, natomiast nie działają kanały na doładowanie, pomimo iż konto mam doładowane do lutego 2011 roku(sprawdzałem przez internet, wpłata doszła), pomyślałem że znowu trzeba poczekać na uprawnienia, zostawiłem dekoder włączony na kolejną noc, tym razem na kanale tvn24, niestety rano włączam telewizor, ale kanały na doładowanie nie działają, są zakodowane, pomóźcie co mam robić, zaczeły się IO a ja nie mam TVP SPORT i innych, kanały bez opłat śmigają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

spróbuj wyjąć kartę, wyłaćzyć dekoder, a następnie go uruchomić bez karty, tak aby pokazała się jakaś informacja, że nie ma np. karty. Potem odłącz dekoder i włóż kartę, a następnie włącz i odczekaj chwilę, myślę, że powinno pomóc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

hym, to może jest coś z kartą, może warto zadzwonić do biura obsługi i zapytać, albo udać się do kogoś kto ma też satelitkę i spróbować u niego włożyć kartę, sprawdzić czy działa. Jeśli nie to z pewnością jest coś z kartą, a jeśli działa to być może coś u Ciebie z tunerem, albo instalacją. Musisz pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wejdę w menu karty pokazuje mi subskrypcja tvn od 01,02,2010 do 28,02,2010, a pod spodem 1,01,2010 do 31,01,2010, próbowałem zresetować tuner tylko żeby przywrócić ustawienia fabryczne trzeba wbić hasło, a w instrukcji nie napisali jakie to hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie zakładać nowego tematu, podepnę swoje pytanie tutaj :)

Chodzi o kanał nSport w TNK. Zaczyna się liga mistrzów ... na kanale nSport pokazuję się pasek, że jutro na kanale 60 transmitują mecz AC Milan - Manchester United, a na kanale 59 mecz Olympique Lyon - Real Madryt.

Pytanie ... który kanał jest w TNK ? inaczej, który mecz jutro będę mógł oglądać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie zakładać nowego tematu, podepnę swoje pytanie tutaj :)

Chodzi o kanał nSport w TNK. Zaczyna się liga mistrzów ... na kanale nSport pokazuję się pasek, że jutro na kanale 60 transmitują mecz AC Milan - Manchester United, a na kanale 59 mecz Olympique Lyon - Real Madryt.

Pytanie ... który kanał jest w TNK ? inaczej, który mecz jutro będę mógł oglądać ? :)

tutaj masz rozpiskę meczy transmitowanych w TnK i w platformie n na kanale 59 którego już nie masz w ofercie TnK https://satkurier.pl/news/52699/dwa-kanaly-nsport-hd-z-okazji-lm.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z działaniem kanałów TVP konkretnie TVP Info. Mam na dekoderze dwa od różnych nadawców i co chwila jedne działa a drugie zanika i trzeba je przestawiać. Tak co tydzień.

Podobnie było z nsport i discovery. Ale to już naprawiłem dalej mam tylko problemy właśnie z TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak kasy czy brak możliwości technicznej? Generalnie można doładować na maksimum 2 lata, czyli w praktyce niecałe 3 lata, jeśli po doładowaniu na rok wejdziesz w okres opłacony i doładujesz na rok i potem na rok to będziesz miał prawie trzy lata. Takie doładowanie można zrobić w praktycznie każdym APS telewizji n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CSA

Nie bardzo zrozumiałem. Dajmy na to, mam opłaconą TnK na rok z góry. Ważność upływa z dniem 30 czerwca 2010.

Czy mogę teraz wykonać przelew na 24 miesiące?

Chodzi o to, czy on się od razu zaksięguje i ważność ustali się na 30 czerwca 2012, czy przelew będzie czekał do 30 czerwca 2010 i dopiero wtedy się zaksięguje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...